خرید نهال گردو در نازک علیا✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار

نازک علیا که بومیان و محلیان به آن نازیک نیز می­گویند یکی از روستاهای استان آذربایجان غربی با تعداد خانوار و جمعیت محدود است اما این روستا که به تازگی به بخش نیز ارتقا پیدا کرده است استعداد بی نظیری در احداث باغات میوه به ویژه باغ گردو دارد، آبرسانی از سد آغچای به این روستا رونق تازه­ای به کشاورزی و باغداری در نازک علیا بخشیده و باغداران می­توانند از این فرصت به سود خود بهره ببرند، در این مقاله به شما می­آموزیم که چگونه می­توانید با احداث باغ گردو رونق تازه­ای به زندگی خود در روستای کوچک و خوش آب و هوای نازک علیا ببخشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی نازک علیا

شرط لازم و کافی و البته شرط بسیار مهم در احداث باغ گردو مناسب بودن شرایط آب و هوایی است که خوشبختانه در شهر نازک علیا شرایط آب و هوایی برای کاشت درخ گردو مناسب است، درخت گردو برای باردهی به سرمای زمستان به منظور تامین نیاز سرمایی نیاز داشته که در نازک علیا به راحتی تامین می­شود و وجود منابع آب کافی نیز برای احداث باغ گردو ضروری است که خوشبختانه در این روستا با طرح آبرسانی از سد آغچای آب کافی نیز به راحتی تامین شده است، پس بهتر است فرصت را غنیمت شمرده و احداث باغ گردو را آغاز کنید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در ارومیه

تاریخچه باغات گردو در نازک علیا

در روستای نازک علیا مردم از گذشته به کشاورزی و دامداری اشتغال داشته­اند اما متاسفانه بهره برداری کافی از منابع آب و خاک حاصلخیز این روستا به عمل نیامده و باغات وسیع گردو در این روستا احداث نشده است.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در نازک علیا

در زمینه­ ی احداث باغ گردو در نازک علیا باید در نظر داشه باشید که ممکن است به دلیل عدم انجام باغداری گردو تخصص کافی در این زمینه نداشته باشید، حتی در صورتی که در گذشته در باغ خود درخت گردو داشته اید باز هم مدیریت باغ وسیع گردو با مدیریت یک درخت گردو در باغ تفاوت زیادی داشته و بنابراین برای اینکه از سرمایه­ی خود در جهت احداث باغ گردو به خوبی محافظت کرده و بهره برداری مناسب از آن داشته باشید باید باغ گردو را از آغاز تا آنها با دریافت مشاوره از متخصصان احداث و مدیریت کنید.

 

آیا کاشت نهال گردو در نازک علیا حالت اقتصادی دارد؟

همینکه آب کافی در نازک علیا وجود دارد، شرایط آب و هوایی مطلوب وجود دارد و از همه مهم­تر جوانان با انگیزه و خوش ذوق در این روستا حضور فعال دارند می­تواند به اندازه­ی کافی اقتصادی بودن احداث باغ گردو را در نازک علیا توجیه کند، اما در این راستا استفاده از ارقام تجاری و پربار گردو و همچنین استفاده از علم روز در توسعه­ی باغات گردو بسیار اهمیت داشته و شما می­توانید این دانش را از مشاوران و کارشناسان راهنمای حاضر در نهالستان برتر نهال بیاموزید.

 

خرید نهال گردو در نازک علیا

برای اینکه دسترسی ساده به انواع ارقام گردو داشته باشید و برای خرید نهال در نازک علیا بهترین پیشنهاد خرید مستقیم نهال گردو از نهالستان­هایی است که به صورت تخصصی کار تولید نهال گردو در ارقام تجاری و پیوندی را انجام می­دهند، با این کار خیال شما از بابت اصل بودن نهال آسوده خواهد بود.

فروش نهال گردو در نازک علیا

با توجه به محدود بودن کشاورزی و باغداری ممکن است فروش نهال گردو در نازک علیا به صورت حضوری در این روستا به صورت چشم گیر و سازمان یافته انجام نشود، اما جای نگرانی نیست چرا که دسترسی شما به نهال گردو به راحتی و حتی به صورت غیر حضوری از طریق سایت نهالستان برتر نهال فراهم شده و شما می­توانید به صورت غیر حضوری و پس از دریافت مشاوره نهال مورد نظر خود را در تعداد مناسب خریداری کرده و در تاریخ مشخص شده از قبل تحویل بگیرید.

نهال گردو مناسب نازک علیا

انتخاب نهال گردو مناسب نازک علیا مهم­ترین کاری است که در زمان احداث باغ گردو باید انجام دهید، برای انتخاب نهال گردو مناسب باید شرایط اقلیمی منطقه را در نظر بگیرید و ممکن است این کار برای شما دشوار باشد، شما باید خصوصیات هر رقم را مطالعه کرده و مناسب­ترین رقم را انتخاب کنید، در صورتی که در این زمینه نیاز به راهنمایی داشته باشید مشاوران ما می­توانند به خوبی شما را راهنمایی کنند.

انواع نهال گردو در نازک علیا

با توجه به شرایط محدود کننده­ی آب و هوایی مانند سرمای زمستان و سرمازدگی بهاره انواع نهال گردو که در این روستا قابل کاشت هستند نیز ممکن است کمی محدود شود اما در صورتی که از یک نهالستان معتبر خرید خود را انجام دهید قطعا تعداد ارقام بسیاری را می­توانند به شما پیشنهاد دهند، چرا که خوشبختانه امروزه ارقام تجاری و پربار گردو برای مناطق سردسیر با وجود سرمای دیر رس بهاره تولید شده اند و در اختیار باغداران در این مناطق قرار می­گیرند.

قیمت نهال گردو در نازک علیا

زمانی که به صفحه­ ی معرفی ارقام وبسایت مراجعه کنید مشاهده می­کنید قیمت هر رقم درج شده است و این به این معنی است که قیمت نهال گردو در نازک علیا با شهرهای دیگر در نهالستان برتر نهال تفاوت نداشته و قیمت نهال تنها تابعی از نوع رقم گردو است.

بهترین نهال نازک علیا

با توجه به نکاتی که تا به حال به آن اشاره کردیم بهترین رقمی که به شما برای احداث باغ گردو در نازک علیا پیشهاد می­شود ارقام دیر گل و مقاوم به سرما هستند، ارقام قدیمی مانند نهال گردو تویسرکان به دلیل زود گل بودن به سرمای بهاره حساس هستند و از این رو پیشنهاد خوبی برای شما نخواهند بود.

نهالستان گردو در نازک علیا

قطعا خرید نهال از نهالستان گردو در نازک علیا به نفع شما خواهد بود اما عدم وجود نهالستان­های بزرگ و معتبر در این روستا نباید شما را از احداث باغ گردو مایوس کند، وجود بستر خرید و فروش اینترنتی نهال گردو می­تواند برای شما بهترین فرصت برای خرید مستقیم و بدون واسطه از نهالستان­های معتبری مانند برتر نهال باشد، بنابراین از این فرصت نیز می­توانید به راحتی و بدون دردسر استفاده کنید.

کلام آخر

برای خرید نهال گردو و احداث باغ گردو در نازک علیا نباید تنها به انتخاب رقم توجه داشته باشید بلکه احداث باغ گردو برای سود بخش بودن نکات بسیار مهمی دارد که باید آموزش ببینید و مشاوران ما می­توانند این نکات بسیار مهم را به صورت گام به گام به شما آموزش بدهند، برای دریافت مشاوره از کارشناسان متخصص می­توانید از طریق لینک دریافت مشاوره و راهنمایی اقدام کنید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب نازک علیا و خرید نهال در نازک علیا اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال