خرید نهال در پلدشت✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان پلدشت

شهرستان پلدشت شهری در جوار رود ارس است، این سوی روی ارس که شهر پلدشت باید دارای آب و هوای گرم در تابستان و بسیار سرد در زمستان است اما آن سوی رود ارس دارای آب و هوای سرد و کوهستانی است، شرایط آب و هوایی خاص در این شهر، موقعیت تجاری این شهر که در مرز قرار داشته، دارا بودن بازارچه مرزی و همچنین خاک حاصلخیز در این شهر سبب ارتقا در تولید محصولات کشاورزی و باغبانی شده است.
با وجود توسعه­ای که در بخش کشاورزی و باغداری در پلدشت صورت گرفته است احداث باغات وسیع، سود آور و تجاری به دلیل نبود دانش کافی در بین باغداران با کندی رو به برو است، ظرفیت این شهر در بهره برداری تجاری از باغات به خوبی مورد استفاده قرار نگرفته و باغات سود آوری مانند زردآلو، آلو، آلبالو، شلیل، گردو، بادام و پسته در سطوح نجاری احداث نشده­اند، در این مقاله شما را با جزئیات احداث باغات وسیع در پلدشت آشنا می­کنیم.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در پلدشت

برای احداث یک باغ سود آور و تجاری در پلدشت در گام اول باید اقدام به خرید نهال در پلدشت کنید، برای این منظور شما باید شرایط قلیمی خاص در این شهر را در نظر داشته و انواع و ارقامی از درختان میوه که سازگاری بیشتری دارند انتخاب نمایید.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در ارومیه

نهالستان پلدشت

برای خرید نهال بهتر است به نهالستان پلدشت مراجعه کنید، نهالستان برتر نهال بزرگترین نهالستان کشور در زمینه تولید انواع درختان میوه­ای است که برای کاشت در شرایط آب و هوایی پلدشت مناسب بوده و در این شرایط بیشترین باردهی را دارند، برای انتخاب نوع و رقم درخت میوه مورد نظر خود می­توانید به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

باغداری در پلدشت

یکی از مشاغل قدیمی مردم باغداری در پلدشت است، مردم این شهر با احداث باغات کوچک و بزرگ با انواع درختان میوه سردسیری و معتدله توانستند گام بزرگی در ارتقاء سطح اقتصادی خود بردارند، اما در این شهر ظرفیت بالایی در احداث باغات میوه سود آوری مانند گردو، بادام و پسته وجود دارد که سطح زیر کاشت آنها در این شهر محدود بوده و باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

نهال فروشی در پلدشت

به دلیل موقعیت خوب پلدشت در احداث باغات تجاری نهال فروش در پلدشت بتواند به عنوان یک شغل مقطعی و فصلی برای برخی باشد اما در هر حال بهترین گزینه برای باغدارانی که قصد احداث باغات وسیع و تجاری دارند خرید مستقیم و بدون واسطه از نهالستان معتبر و مجوز دار خواهد بود.

فروش نهال در پلدشت

نهالستان برتر نهال کار فروش نهال در پلدشت را به صورت اینترنتی انجام داده و باغداران می­توانند با دریافت مشاوره با توجه به سطح بودجه، سطح باغ و همچنین شرایط اقلیمی خاص در این شهر اقدام به انتخاب نوع درخت میوه، رقم درخت میوه و همچنین خرید آن کنند.

قیمت نهال در پلدشت

یکی از مواردی که باید در زمان احداث باغ در نظر داشته باشید قیمت نهال در پلدشت است، در صورتی که نهال مورد نظر خود را از فروشندگان واسطه خریداری کنید به واسطه بعد مسافت از نهالستان­های برتر و به فرض اینکه نهالفروشان واسطه نهال­ها را از نهالستان­های معتبر تهیه کرد باشند قطعا قیمت نهال بالاتر خواهد بود، بنابراین با خرید مستقیم و بی واسطه از خود نهالستان در هزینه احداث باغ خود صرفه جویی خواهید کرد.

خرید نهال میوه در پلدشت

در زمان خرید نهال میوه در پلدشت باید با انواع نهال میوه که می­توانید در این شهر بکارید آشنا شده و بتوانید به راحتی قیمت نهال میوه را نیز استعلام کنید، برای این کار توصیه می­شود به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کرده و با انواع نهال میوه و ارقام مختلف آنها آشنا شوید، در جدول زیر به صورت خلاصه برخی از انواع و ارقام درختان میوه که می­توانید در پلدشت بکارید را ذکر کردیم.

برای شهر پلدشت ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم:

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گالا، نهال سیب سوپر چف، نهال سیب فوجی
نهال گلابی نهال گلابی پرتقالی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی اسپادانا
نهال هلو نهال هلو دماوندی، نهال هلو پاییزه، نهال هلو جوادی
نهال گیلاس نهال گیلاس بارلت، نهال گیلاس بینگ، نهال گیلاس رژینا
نهال انگور نهال انگور لابروسکا، نهال انگور خلیلی، نهال انگور کندری
نهال آلبالو نهال آلبالو استار، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو مونت مورنسی
نهال شلیل نهال شلیل شمس، نهال شلیل رفعتی، نهال شلیل ایفری
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو کهربا، نهال آلو قرمز شایرو
نهال به نهال به شاهرودی، نهال به قرمز، نهال به آناناسی
نهال فندق نهال فندق گانسل برت، نهال فندق سگروب، نهال فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز نهال گوجه قرمز دبه­ای، نهال گوجه سبز برغانی، نهال گوجه سبز ملایر
نهال پسته نهال پسته اکبری، نهال پسته هیبرید آمریکایی، نهال پسته اوحدی
نهال عناب نهال عناب گلابی، نهال عناب قائنات، نهال عناب ارمنی
نهال ازگیل نهال ازگیل قرمز، نهال ازگیل ژاپنی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محمدی دیم
نهال بلوبری نهال بلک بری ، نهال بلوبری دوک، نهال تمشک بدون خارف نهال تمشک کشت بافت
نهال سنجد نهال سنجد حاج حسینی، نهال سنجد محلی
نهال توت نهال توت سیاه مینیاتور، نهال توت کاکوزا، نهال شاه توت
نهال درختان زینتی نهال کبوده پلدشتی، نهال پالونیا شن توک، ، نهال بیدمجنون غیر پیوندی
نهال زرشک نهال زرشک قائنات، نهال زرشک بیدانه پفکی
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فومینا، نهال زغال اخته محلی
نهال زردآلو نهال زردآلو نوری، نهال زردآلو نادری، نهال زردآلو رجبعلی
نهال بادام نهال بادام ربیع، نهال بادام مامایی، نهال بادام یلدا

خرید نهال بادام در پلدشت

همانطور که پیش­تر نیز به این موضوع اشاره شد کاشت درخت بادام در پلدشت امکان پذیر بوده و باغداران با احداث باغات وسیع بادام می­تواند به سود دهی بالا دست پیدا کنند اما متاسفانه از این ظرفیت به قدر کافی استفاده نشده است، باغداران می­توانند برای خرید نهال بادام در پلدشت نیز به نهالستان برتر نهال مراجعه کرده و با خرید ارقام پرباری مانند نهال بادام آذر خوشه­ای، نهال بادام مامایی و یا نهال بادام شکوفه باغ بادام تجاری و سود ده خود را در پلدشت احداث کنند.

کلام اخر

دانستید که شهرستان پلدشت ظرفیا فوق العاده­ای در تولید محصولات باغی داشته و به دلیل موقعیت تجاری خاص این شهر در مرز ایران امکان صادرت محصولات باغی از این شهر به کشورهای همسایه و افزایش یود دهی باغداری وجود دارد، از این رو با دریافت مشاوره از مشاوران نهالستان برتر نهال و با احداث باغات تجاری این گام بزرگ را در راستای ارتقاء سطح اقتصادی پلدشت بردارید.همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر پلدشت می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در پلدشت مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال