خرید نهال گردو در پلدشت✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار پلدشت

شهرستان پلدشت که یکی از مرزی­ترین شهرستان­های استان آذربایجان غربی است به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی خود نقش بسزایی در تجارت بین کشور ما و کشورهای همسایه از قبیل ارمنستان، آذربایجان و قفقاز دارد و به همین دلیل است که بسیاری از مردم این شهرستان به کار تجارت روی آورده­اند، شرایط آب و هوایی و اقلیمی در این شهر اما به حدی برای احداث باغات میوه به ویژه گردو مساعد است که می­تواند یکی از منابع درآمد اصلی مردم این شهر به شمار برود که متاسفانه بهره برداری خوبی از این شرایط در این شهرستان نشده است، در این مقاله به بررسی جزئیات احداث باغ گردو در این شهرستان خواهیم پرداخت.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی پلدشت

شرایط اقلیمی پلدشت به لحاظ سرمای هوا نسبت به شهرها و آبادی­های دیگر در استان آذربایجان غربی متعادل است، به گونه­ای که سرما و یخ بندان در زمستان حکم فرما است اما در تابستان شرایط آب و هوایی گرم­تر از شهرهای دیگر در این استان است، این شرایط آب و هوایی معتدل و خشک شاید به دلیل ارتفاع کمتر این شهرستان از سطح دریا که حدود 800 متر است ایجاد شده باشد، اما خوشبختانه مجاورت با رود ارس و کارهایی که برای آبرسانی به این شهرستان شده است محدودیت منابع آبی برای احداث باغات میوه بهویژه باغ گردو را مرتفع کرده است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در ارومیه

تاریخچه باغات گردو در پلدشت

در پلدشت مانند دیگر شهرهای استان آذربایجان غربی گردو یکی از اولین گزینه­های باغدارن برای کاشت در باغات خود بوده است اما احداث باغات وسیع و تجاری گردو مورد توجه قرار نرفته است، با احداث باغات وسیع و تجاری گردو باغداران می­توانند محصول تولیدی در شهر خود را به راحتی به کشورهای خاور میانه و بخش­هایی از اروپا صادر کرده و سود قابل توجهی به دست آورند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در پلدشت

برای احداث باغ گردو در پلدشت خوشبختانه محدودیت جغرافیای و آب و هوایی وجود ندارد و باغداران می­توانند بدون مشکل این کار را انجام دهند، برای احداث باغ گردو خاک حاصلخیز، آب کافی و شرایط آب و هوایی معتدل و یا معتدل سردسیری مورد نیاز است که خوشبختانه در این شهر تمام این شرایط وجود دارد.

نکته­ی بسیار مهمی که باید در مورد احداث باغ گردو در پلدشت در نظر داشته باشید داشتن اطلاعات کامل در زمینه­ی احداث باغ گردو است، در صورتی که تجربه­ی کافی در این زمینه ندارید به شما توصیه می­شود احداث باغ گردو را حتما زیر نظر کارشناسان مشاور انجام داده و مدیریت باغ را بدون نظارت مشاوران انجام ندهید، کود دهی، آبیاری و مدیریت آفات، بیماری­ها و علف­های هرز در باغات گردو ریزه کاری­های خاص خود را دارد که باید حتما در مورد آنها اطلاعات کامل داشته باشید.

 

آیا کاشت نهال گردو در پلدشت حالت اقتصادی دارد؟

کاشت نهال گردو با توجه به شرایط آب و هوایی در پلدشت و موقعیت تجاری این شهرستان قطعا نجاری و به صرفه است و در انمورد هیچ تردیدی نیست، شهرودانی که در پلدشت به کار تجارت مشغول هستند خود می­توانند تولید کننده­ی یک مورد صادراتی بسیار با ارزش باشند و یا حتی کسانی که مشغول به انجام صادرات نیستند می­توانند از تاجران شهر خود برای صادرات محصولا گردوی با کیفیت خود بهره ببرند.

 

خرید نهال گردو در پلدشت

برای خرید نهال گردو در پلدشت و احداث باغ گردو بهتر است به نهالستان معتبر گردو در این شهر مراجعه کنید تا هم ارقام تجاری و با کیفیت گردو را تهیه کرده و هم در زمینه­ی احداث باغ گردو مشاوره­های لازم را دریافت کنید.

فروش نهال گردو در پلدشت

مشاوران فروش نهال گردو در پلدشت به دلیل تجربه­ی بالایی که در زمینه­ی احداث و مدیریت باغات گرد در این شهر دارند می­توانند راهنمایان خوبی برای شما در این امر مهم باشند.

نهال گردو مناسب پلدشت

اگر بخواهیم نهال گردو مناسب پلدشت را به شما معرفی کنیم باید بگوییم که خوشبختانه به دلیل شرایط آب و هوایی و جغرافیایی در پلدشت بسیاری از ارقام گردو برای کاشت در این شهر مناسب هستند، ارقامی مانند نهال گردو لارا، نهال گردو پدرو، نهال گردو چندلر، نهال گردو ژنوتیپ پالیز و نهال گردو زنوتیپ برتر از دسته ارقام تجاری و پرباری هستند که شما می­توانید در باغ خود در پلدشت بکارید.

انواع نهال گردو در پلدشت

اگر بخواهیم نهال گردو مناسب پلدشت را به شما معرفی کنیم باید بگوییم که خوشبختانه به دلیل شرایط آب و هوایی و جغرافیایی در پلدشت بسیاری از ارقام گردو برای کاشت در این شهر مناسب هستند، ارقامی مانند نهال گردو لارا، نهال گردو پدرو، نهال گردو چندلر، نهال گردو ژنوتیپ پالیز و نهال گردو زنوتیپ برتر از دسته ارقام تجاری و پرباری هستند که شما می­توانید در باغ خود در پلدشت بکارید.

قیمت نهال گردو در پلدشت

خوشبختانه قیمت نهال گردو در پلدشت برای احداث باغ گردو بسیار به صرفه بوده و در صورتی که نهال را از نهالستان­های معتبر خریداری کرده باشید نگرانی از بابت هزینه­ی اولیه­ی احداث باغ گردو نخواهید داشت، هزینه­ی انجام شده برای احداث باغ گردو در پلدشت یکبار انجام شده و در واقع سرمایه گذاری شما با توجه به عمر صد ساله­ی درختان گردو طولانی مدت خواهد بود.

بهترین نهال پلدشت

اگر به دنبال بهترین نهال گردو برای کاشت در باغ خود هستید می­توانیم در بین ارقام محبوب گردو نهال گردو ژنوتیپ پالیز را با اطمینان به شما معرفی کنیم، این رقم گردو که در شرایط مطلوب باغداری می­تواند بیش از ده تن گردو در هکتار تولید کند، به شرایط آب و هوای سردسیری در زمستان مقاوم بوده و به دلیل دیر گل بودن حساسیت بالایی به سرمای بهاره ندارد، از طرفی مقاومت بالایی به آفات و بیماری­ها نشان داده و به دلیل پیوندی بودن باردهی خود را از سال دوم پس از کاشت نهال آغاز می­کند.

نهالستان گردو در پلدشت

نهالستان برتر نهال به عنوان یک نهالستان گردو در پلدشت کار تخصصی فروش نهال گردو در این شهر را انجام داده و کارشناسان این نهالستان تمام مشاوره­های لازم برای احداث باغ و مدیریت باغ گردو را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهند داد، کیفیت کار این نهالستان ضمانت شده بوده و مشاوران نهالستان برتر نهال پس از فروش نهال گردو و احداث باغ باغداران را تنها نخواهند گذاشت.

کلام آخر

به منظور احداث باغ گردو در پلدشت انتخاب رقم گردو مناسب با شرایط آب و هوایی پلدشت و دریافت مشاوره و راهنمایی در تمام مراحل احداث باغ گردو از اولویت و اهمیت بالایی برخوردار بوده و بنابراین توصیه می­شود با مراجعه به نهالستان برتر نهال علاوه بر انتخاب درست نهال کار احداث باغ گردو را با آگاهی کامل انجام دهید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب پلدشت و خرید نهال در پلدشت اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال