خرید نهال در شاهدشهر✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان شاهدشهر

برای معرفی کشاورزی و باغداری شاهدشهر وهله اول باید اقلیم آن را مورد بررسی قرار دهیم. این شهر در بخش شهریار و دشت آن قرار گرفته و جز توابع پایتخت و در ۳۰ کیلومتری آن قرار دارد. این شهر در ارتفاع ۱۰۷۸ متری از سطح دریا واقع شده و با شهرهای صباشهر، فردوس، شهریار و رباط کریم همسایگی دارد. اگرچه این شهر در دشت واقع شده و زیاد مرتفع نیست اما تحت تاثیر قرارگیری در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز، نزدیکی به شهریار، سد کرج و جریانات تحت تاثیر دریای خزر و رشته کوه‌های البرز آب و هوای متعدل و نیمه خشکی دارد.
این شهر نیز به مانند شهریار دارای باغات میوه متعددی است و تولیدات زراعی و گلخانه‌ای آن نیز از رونق بالایی برخوردار است. وجود ذخایر آبی زیرزمینی در حد مطلوب و خاک حاصلخیز و آب و هوای نیمه معتدل باعث شده شرایط برای پرورش و تولید انواع محصولات زراعی و باغی مساعد باشد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان شاهد شهر

نهالستان شاهدشهر مجموعه‌ای است که نهال‌های بذری، پیوندی و اصلاحی را در شرایط مطلوب پرورش می‌دهد و در سنین یک و نیم الی ۲ سال به باغداران و سرمایه‌گذاران عرضه می‌کند تا آنها بتوانند با کاشت آن پروسه باغداری کم هزینه خود را شروع کنند. این نهالستان‌ها در هر موعد از سال آماده فروش و عرضه نهال‌های میوه در ارقام متنوع هستند، اما باید در مراجعه به این نهالستان‌ها به مجوز دار بودن و معتبر بودن کیفیت کار آنها دقت زیادی شود. زیرا این کیفیت و سلامت نهال است که می‌تواند باردهی مطلوب را برای شما به ارمغان آورد.
بیشتر بخوانید: خرید نهال در تهران

باغداری در شاهد شهر

از مشاغل اولیه و اصلی که در شاهدشهر وجود دارد باغداری است. محصولات باغات آن دارای راندمان تولید و کیفیت بالا هستند. جدا از خرید نهال سالم و با کیفیت از مراکز معتبر توجه به نوع آب و هوا، شرایط اقلیمی و میزان بارندگی شاهدشهر باعث می‌شود با اطلاعات بهتری باغداری خود را شروع کنید. در این زمینه باید به نهالستان‌های معتبری مراجعه کنید که دارای کارشناسان و متخصصین زبده و با تجربه باشد و در کنار ارائه نهال با قیمتی منصفانه بتواند مشاوره‌های علمی خوبی را در اختیار شما قرار دهد.

 نهال فروشی در شاهد شهر

یکی از راه‌هایی که خریداران و سرمایه‌گذاران شاهد شهری می‌توانند به راحتی ارقام مورد نظر خود را خریداری کنند خرید اینترنتی نهال از نهال فروشی‌ها است. این خرید می‌تواند دربرگیرنده مشخصه‌ها و فواید زیر باشد.

  • در وقت و هزینه‌های رفت و آمد شما به نهالستان برای خرید حضوری صرفه‌جویی می‌شود.
  • در این خرید شما می‌توانید قبل از تصمیم گیری به خوبی با مقایسه چندین نهالستان، مرکزی مجوزدار و معتبر را انتخاب کنید.
  • با این خرید امکان مقایسه قیمت نهال‌های چندین نهالستان برای شما میسر می‌شود و در نهایت می‌توانید منصفانه‌ترین نهالستان را از نظر قیمت برای خرید انتخاب کنید.
  • در خرید اینترنتی پای واسطه‌ها کوتاه شده و شما می‌توانید در تعامل مستقیم با نهالستان و فروشنده با قیمت کمتری نهال را خریداری کنید.
  • می‌توانید مجموعه‌ای را انتخاب کنید که نهال‌های خود را با کارت قرنطینه و ضمانت ۲ ساله ارائه می‌کند.

فروش نهال در شاهد شهر

گفتیم که موفقیت باغ در وهله اول به خرید نهال سازگار با اقلیم شاهدشهر برمی‌گردد. اینکه بتوانید نهال سالم و مقاوم را از نهالستان‌های معتبر و شناخته شده انتخاب کنید بسیار مهم است زیرا در چنین نهالستان‌هایی با کمک مشاوره‌های تخصصی رقم سازگار در اختیار شما قرار می‌گیرد و همچنین کیفیت و سلامت نهال تضمین شده خواهد بود.

قیمت نهال در شاهد شهر

قیمت نهال در شاهدشهر با توجه به نوع فروش، نوع نهال، اعتبار نهالستان، رقم نهال و سن نهال متفاوت است. اما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت به روز نهال میوه در شاهدشهر از این لینک کمک گرفته  و آگاهانه نهال مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خرید نهال بادام

بادام از ارزش تغذیه‌ای و بالایی در بین کودکان، ورزشکاران و افراد برخوردار است و به دلیل گنجینه ویتامین‌ها، تقاضای بالای بازارهای جهانی برای این خشکبار می‌توان با کشت و پرورش آن به درآمدزایی رسید. به همین منظور برای خرید نهال بادام در شاهد شهر می‌توانید به نهالستان‌های مرجع و معتبر مراجعه کنید و ارقام سازگار با این شهر را خریداری کنید.

خرید نهال میوه در شاهد شهر

جدول میوه‌ای که در بخش زیر مشاهده می‌کنید نمونه‌ای از نهال‌ها و ارقام متنوع آنها متناسب با شاهد شهر هستند. البته برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مراجعه به برتر نهال و تعامل با  متخصصین این مجموعه رقم سازگار را با قیمتی مطلوب انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در صورت تمایل از صفحه خرید نهال گردو شاهدشهر دیدن فرمایید و از ارقام متنوع نهال گردو نیز آگاه شوید.

 

نوع نهال  رقم نهال
نهال سیب سیب گلدن، سیب گالا، سیب کهنز، سبب گرنی اسمیت
نهال بادام بادام مامایی، بادام خوشه‌ای ، بادام فرانیس
نهال پسته پسته اکبری، پسته احمدآقایی ، پسته دامغان
نهال انگور انگور عسگری، انگور یاقوتی، شاهانه
نهال آلو آلو قطره طلا، آلو بخارا، آلو شابلون
نهال آلبالو آلبالو گیسی، آلبالو مجاری، آلبالو سیکانی
نهال زردآلو زردآلو سلطنتی، زردآلو 
نهال به  به کوزه‌ای، به گلابی
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال انار کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی بیروتی
نهال فندق فندق ماکادمیا، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو پاییزه، هلو دوبار فرانسه، هلو خونی
نهال خرمالو کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال شلیل شلیل سفید دیر، شلیل شمس ، شلیل شبرنگ
نهال توت توت سفید محلی، شاه توت، توت موزی
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز شهریار، گوجه سبز سردرودی، گوجه سبز زودرس
نهال زیتون کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال زینتی  نهال پالونیا، صنوبر، بید
نهال انجیر کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال گیلاس گیلاس هارت، گیلاس ناپلئونی، گیلاس سیاه مشهد
نهال زرشک زرشک بیدانه سیاه، زرشک پفکی
نهال بلوبری بلوبری کراپ، بلوبری نلسون، بلوبری دوک
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته سیاه، زغال‌اخته محلی
نهال ازگیل ازگیل محلی، ازگیل ژاپنی، ازگیل پیوندی

نتیجه‌گیری

شاهدشهر هم به پایتخت نزدیک است و هم به لحاظ قرارگیری در دشت شهریار از آب و هوای معتدلی برخوردار است. وجود منابع آبی زیرزمینی و جریانات متنوع باران زا شرایط باغداری و کشت و پرورش انواع نهال میوه را بسیار تسهیل کرده است. شما عزیزان می‌توانید با داشتن اطلاعات تخصصی و گیاه شناسی و خرید نهال میوه از نهال فروشی‌های معتبر از منابع آبی و طبیعی این شهر در راستای اشتغال زایی و درآمدزایی برای خود بیشترین استفاده را داشته باشید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال