خرید نهال گردو در زرمیخ✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار زرمیخ

بخش میرزاکوچک در۱۱کیلومتری صومعه سرا، ۱۳ کیلومتری فومن، ۱۶کیلومتری ماسال قراردارد. از این شهر می‌توان به عنوان پناهگاه میرزا کوچک یاد کرد و بدلیل دارا بودن جنگل ها و مراتع زیبا و بکر و همچنین وجود روستاهای زیبای دیگر در این شهر باعث شده که هر ساله گردشگران زیادی از این شهر دیدن کنند .مردم این شهر به زبان گیلکی صحبت می‌کنند اما در برخی از روستا های این شهر مانند روستای سه سار و روستای تنیان زبان تالشی نیز رواج دارد .گوراب زرمیخ شهری از توابع بخش میرزا کوچک جنگلی شهرستان صومعه سرا در استان گیلن است که با توجه به اقلیم ایده‌آل انواع باغات میوه را در این منطقه شاهد هستیم.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی زرمیخ

شهر گوراب زرمیخ در بخش میرزا کوچک و شهرستان صومعه‌سرا قرار گرفته است، این منطقه در مناطق جلگه‌ای استان گیلان جای گرفته است و بنا بر این توصیفات می‌توان پی برد که شهر گوراب زرمیخ از شرایط جوی مناسبی جهت احداث باغ میوه برخودار است، شایان به ذکر است که پس از بررسی شرایط آب و هوا و اقلیم یک‌ منطقه خرید نهال موفق می‌تواند اولین گام ایجاد یک باغ تجاری باشد.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در زرمیخ

بسیاری از باغات گردوی که امروزه دارای محصولات صادراتی هستند استارت ساخت آن به حدود ۱۰ سال قبل برمی‌گردد. البته در بین ارقام نهال گردو شاهد گونه‌های هستیم که در اولین یا دومین سال پس از کاشت به باردهی بیش از ۶ تن یا همان باردهی اقتصادی می‌رسند. جهت پیشگیری از آسیب و آفت زدگی درختان گردو در زمان رشد و توسعه از کود‌های تقویتی و سمپاشی‌های اصولی استفاده کنید تا به مرور ریشه و ساقه درختان ضخیم و قوی تر شوند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در زرمیخ

اگر در کاشت نهال گردو در شهر گوراب زرمیخ نیاز به اطلاعات دقیق و جامعی دارید توصیه می‌کنیم با یک کارشناس کشاورزی گفتگو کنید، در این نوع مشاوره‌ها که اکثرا به صورت رایگان است، اقلیم، آب و هوا، نوسانات رطوبتی، دمای سالانه و نوع خاک منطقه مورد بررسی قرار می‌گیرد، به عنوان مثال امکان افزایش رطوبت در مناطق مرتفع استان گیلان وجود دارد و عملا تاثیر منفی بر روند رشد نهال خواهد گذشت، لذا با پيشنهادات کارشناس کشاورزی می‌توانید از طریق استفاده از برخی مواد میزان رطوبت خاک را به حد نرمال برسانید.

 

آیا کاشت نهال گردو در زرمیخ حالت اقتصادی دارد؟

یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند در تجاری شدن باغ تاثیر مثبتی داشته باشد، همجواری باغ با جاده‌های اصلی و بزرگ شهر است، در این صورت محصولات تولید شده در باغ بدون محدودیت و چالش به آسانی به بازار فروش میوه می‌رسد، اما اگر محل احداث باغ منطقه‌ی دور افتاده باشد و دسترسی به ابزار حمل و نقل میوه و جاده‌های اصلی امکان پذیر نباشد، حمل و نقل میوه‌ها با مشکلات روبرو خواهد شد ک همین امر باعث زیان مالی و مشکلات دیگر خواهد شد.

 

خرید نهال گردو در زرمیخ

اگر برای خرید نهال گردو در گوراب زرمیخ نهالستان برتر نهال را انتخاب کنید، از ویژگی‌های زیر بهره خواهید برد:

 • تحقیقات گسترده و رایگان در رابطه با انواع گونه‌های نهال گردو
 • صرفه‌جویی در وقت و هزینه جهت رفت و آمد
 • تحویل سریع‌تر محصولات
 • بسته‌بندی‌های قابل اعتماد و اصولی
 • قیمت محصولاتی که در سایت‌ها به شکل اینترنتی به فروش می‌رسند به مراتب کمتر از محصولاتی است که در فروشگاه و نهالستان‌ها عرضه می‌گردند.
 • امکان مشورت گرفتن از کارشناسان حاذق به صورت اینترنتی و رایگان

فروش نهال گردو در زرمیخ

برای اینکه بتوانید مراکز فروش نهال گردو در گوراب زرمیخ را شناسایی کنید ابتدا از وجود وب سایت رسمی این مرکز و مجموعه اطلاع پیدا کنید، پس از آن با بررسی جزئیات و سوابق نهالستان با دیگر نهالستان‌‌های معتبر کشور می‌توانید تا حد زیادی از کیفیت محصولات آن مطلع شوید. به صورت کلی نهالستان‌هایی که به صورت قانونی و مجوزدار نهال پرورش می‌دهند و به صورت انبوه در بازار عرضه می‌کنند از اعتبار و محبوبیت بیش‌تری در بین باغداران و خریداران برخوردار هستند.

نهال گردو مناسب زرمیخ

با توجه به شرایط جوی و اقلیمی شهر گوراب زرمیخ توصیه می‌شود که از گونه‌های زیر جهت کاشت در این منطقه استفاده کنید:

 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو فرنور
 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
 • نهال گردوژنوتیپ پالیز تیپ ۹

برای آن که بتوانید از تعداد نهال گردو مناسب گوراب زرمیخ مطلع شوید توصیه می‌کنیم که حتماً مشخصات، ویژگی و معایب انواع نهال گردو را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به اقلیم منطقه بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

انواع نهال گردو در زرمیخ

از عوامل موثری که باعث متمایز شدن گونه‌های نهال گردو با یک دیگر می‌شود نوع پایه، پاکوتاه و پا بلند، بازه سنی نهال، زمان آغاز باردهی، میزان باردهی، عمر اقتصادی نهال، دیرگل و یا زودگل بودن، سازگاری با شرایط اقلیمی متفاوت است، اگر قصد دارید که شناسایی انواع نهال گردو در گوراب زرمیخ را انجام دهید توصیه می‌کنیم که ابتدا به نهالستانی معتبر و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی مراجعه کنید، سپس با مشورت گرفتن از کارشناسان حاذق این مجموعه خرید موفقی را رقم بزنید.

قیمت نهال گردو در زرمیخ

اگر قصد دارید که استعلام قیمت نهال گردو در گوراب زرمیخ را بگیرید کلیک بر روی لینک زیر می‌تواند به شما کمک بزرگی کند، با مطلع بودن از قیمت انواع نهال میوه می‌توان به راحتی و با در نظر گرفتن میزان بودجه خود اقدام به خرید نهال کرد. با توجه به مدیریت صحیح اکنون قیمت انواع نهال گردو در بازار دارای رنج معین و مشخصی است این امر باعث شده تا افراد فرصت طلب و سودجو نتوانند از قیمت‌های نامتعارف جهت فروش محصولات استفاده کنند.

بهترین نهال زرمیخ

با درج مشخصات حائز اهمیت انواع نهال گردو در این بخش قصد داریم تا خریداران از بهترین نهال گردو مطلع باشند و پس از آشنایی با ویژگی‌های مورد اهمیت نهال اقدام به خرید کنند:

 • نهال گردو فرنور: مناسب ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ متر دیرگل و تحمل گرمای ۴۰ درجه
 • نهال گردو چندلر: مناسب ارتفاع ۲۰۰ الی ۱۵۰۰ متر، تحمل گرمای ۳۰ درجه و دیرگل و مناسب مناطق کوهستانی
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز: ارتفاع مناسب صفر تا ۳۰۰۰ متر، تحمل گرما تا ۴۵ درجه، دیرگل و محصول پربازده
 • نهال گردو تویسرکان: رقمی بسیار قدیمی زود گل و برای مناطقی که دارای سرمایه بهار است توصیه نمی‌شود.
 • نهال گردو اسرائیلی: زود گل است و در برابر سرمای شدید مقاومتی ندارد، برای مناطق معتدل به گرمسیر مناسب خواهد بود.

علاوه بر مطلع بودن از مشخصات مهم انواع نهال گردو در زمان خرید به مدارک تضمین کیفیت محصولات هم دقت داشته باشید.

نهالستان گردو در زرمیخ

نهالستان‌هایی که امروزه احداث شده‌اند و در حال پرورش انواع نهال‌های میوه در سطح کشور هستند با الگو گرفتن از سیستم‌های نوین و اروپایی به آسانی انواع نهال میوه را پرورش می‌دهند که کیفیت آن در سطح جهانی است، همچنین این نهالستان‌های معتبر و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی با فروش اینترنتی قصد دارند که محصولات خود را به سراسر کشور و دنیا برسانند به همین علت است که شناسایی متخصص‌ترین نهالستان گردو در گوراب زرمیخ امروزه بسیار آسان شده است.

کلام آخر

در بخش‌های فوق مقاله اشاره کردیم که برای کاشت نهال گردو در شهر گوراب زرمیخ از چه نوع ارقامی استفاده کنید تا محصولاتی پربار و با کیفیتی را به دست آورید، علاوه بر آن با درج لینک وب سایت نهالستان برتر نهال، نهالستانی متخصص و امروزی را برای خرید نهال به شما پیشنهاد کرده‌ایم. اگر که قصد دارید با سایر نهال‌های میوه این مرکز آشنا شوید و خرید محصولات را انجام بدهید به صفحه خرید نهال میوه در گوراب زرمیخ مراجعه کنید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب زرمیخ و خرید نهال در زرمیخ اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال