خرید نهال گردو در کوهبنان✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار کوهبنان

در این متن ما به بررسی احداث باغات گردو در کوهبنان، سودآوری این باغات و ارقام مناسب گردو برای کاشت و بهترین نهالستان‌ها برای خرید این نهال‌ها خواهیم پرداخت. اگر شما هم قصد کاشت این محصول را دارید با ما همراه باشید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی کوهبنان

کوهبنان از شهرهای شمالی استان کرمان و در ارتفاع 2000 متری قرار دارد. این منطقه از جمله شهرهای خوش آب‌وهوای استان کرمان است و آب‌وهوای آن معتدل و سرد است. زمستان‌های سرد و تابستان‌های خنک از ویژگی‌های آب‌وهوایی این منطقه است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در کرمان

تاریخچه باغات گردو در کوهبنان

کوهبنان از مراکز تولید پسته در کشور است و حجم زیای از محصول باغی تولیدی در این شهر پسته است. در کنار باغات که گستره زیادی را به خود اختصاص داده‌اند، باغات گردو نیز وجود دارند که برخی از آن‌ها درختان کهن‌سال بومی دارند. با ارائه انواع نهال‌ها که می‌توان آن‌ها را در اقلیم‌های متنوع کاشت نمود، می‌توان باغات درجه‌یک گردو را در این شهر احداث کرد و از مزایای اقتصادی آن بهره‌مند شد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در کوهبنان

برای احداث باغ گردو باید زمینی مناسب خریداری نمود و خاک باغ را آنالیز کرد تا پی اچ آن مناسب برای کاشت نهال گردو باشد. در مرحله بعد باید از نهالستان‌های معتبر نهال‌های باکیفیت خریداری نمود. نهال‌های دارای گواهی سلامت و شناسنامه دار می‌توانند بهترین انتخاب باشند. در نهایت با حفر گودال‌ها در فواصل منظم می‌توان نهال‌ها را کاشت. برای اینکه محصول گردو از درختان برداشت شود باید آن‌ها را در فواصل 6-7 متری کاشت تا فضای کافی برای دریافت نور خورشید داشته باشند. برای برداشت چوب درختان آن‌ها را در فاصله‌های نزدیک‌تری می‌کارند.

 

آیا کاشت نهال گردو در کوهبنان حالت اقتصادی دارد؟

کاشت نهال گردو در کوهبنان می‌تواند بهترین انتخاب برای احداث باغ باشد، چراکه این محصول مصرف بالایی دارد و در بسیاری از صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با کاشت اصولی و رسیدگی‌های منظم به این درختان می‌توانید بالاترین میزان محصول را برداشت کنید. درختان گردو برای برداشت چوب نیز کاشت می‌شوند. چوب گردو از جمله با ارزش‌ترین چوب‌ها است و با آن انواع محصولات چوبی تولید می‌شوند. برگ و پوسته سبزرنگ گردو به دلیل دارا بودن مواد شیمیایی بخصوص در ساخت انواع سم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

خرید نهال گردو در کوهبنان

بهتر است قبل از خرید نهال گردو در کوهبنان اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن‌ها را خریداری کنید. چنانچه در مورد خرید نهال گردو اطلاعات کافی نداشته باشید به‌راحتی می‌توانید از طریق مشاوران آنلاین سایت رایگان مشاوره شوید و اطلاعات کافی را به دست بیاورید. گام گذاشتن در این مسیر با دانش و تجربه کافی می‌تواند کلید موفقیت شما باشد. انتخاب مناسب‌ترین نهال‌ها با توجه به موقعیت جغرافیایی اصلی‌ترین مورد در خرید نهال است.

فروش نهال گردو در کوهبنان

فروش نهال گردو در کوهبنان سبب شده تا خریداران این شهر بتوانند به راحتی این نهال‌ها را خریداری کنند. در ضمن اگر به رقم خاصی از نهال در کوهبنان دسترسی ندارید می‌توانید آن‌ها را از برتر نهال خریداری کنید. نهال‌های گردو به‌صورت اصلاح‌شده و پیوندی تولید می‌شوند و با خرید آن‌ها می‌توان در مورد کیفیت محصولات تولیدی اطمینان داشته باشید.

نهال گردو مناسب کوهبنان

در کوهبنان می‌توان نهال‌های گردو از ارقام مختلف کاشت نمود در زیر چند رقم از نهال گردو مناسب کوهبنان را نام می‌بریم:
• گردو ژنوتیپ پالیز از ارتفاع صفر تا ۳۰۰ متر از سطح دریا کاشته می‌شود و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای تا ۴۵ درجه را دارد و از انواع دیر گل گردو است.
• گردو چندلر برای مناطقی با ارتفاع ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متر مناسب است و تحمل سرمای منفی ۳۰ و گرما تا ۴۰ درجه را دارد و از انواع دیر گل است.
• گردو فرنور گزینه مناسبی برای مناطقی از ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ است و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای چهل درجه را دارد و از انواع دیر گل است.
• گردو اسرائیلی برای مناطق معتدل و بدون سرمای بهاره مناسب است و رقم زود گل گردو است.
• گردو تویسرکان رقم قدیمی گردو و از ارقام زود گل است و برای مناطق معتدل بدون سرمای بهاره گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

انواع نهال گردو در کوهبنان

این شهر دارای اقلیم معتدل است و می‌توان انواع نهال گردو در کوهبنان را کاشت. این منطقه تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد دارد و کاشت ارقام دیر گل می‌توان گزینه بهتری برای کاشت باشند. کوهبنان قطب تولد پسته کشور است و با احداث باغات گردو می‌توان در این شهر محصول گردو نیز تولید کرد.
از هر هکتار باغ گردو می‌توان در حدود 6-10 تن محصول برداشت نمود که با عرضه هر کیلو گردو به مبلغ میانگین 200 هزار تومان می‌توان سود بالایی را به دست آورد.

قیمت نهال گردو در کوهبنان

نهال‌های گردو قیمت‌های متفاوتی دارند و برای اطلاع از قیمت نهال گردو در کوهبنان و دریافت لیست قیمت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
نهال‌هایی که قیمت‌های بالاتری دارند مطمعنا کیفیت بالاتری دارند و هزینه برای خرید آن‌ها سرمایه گذاری امن است و در کوتاه مدت می‌توانید سود بالایی را به دست آورید.

بهترین نهال گردو

امروزه سعی می‌شود تا نهال‌هایی تولید شوند که دارای بالاترین کیفیت باشد، مقاوم در برابر کم آبی، آفات و بیماری‌ها باشند. کاشت این نهال‌ها سبب می‌شود تا بتوانید از هر هکتار باغ گردو، میزان بیشتری محصول برداشت کنید و بتوانید سود بالایی را به دست آورید. فرنور و چندلر از جمله بهترین نهال گردو در بسیاری از مناطق دنیا کاشت می‌شوند و انواع اصلاح شده و پیوندی نیز بهترین گزینه برای احداث باغات تجاری گردو هستند.

نهالستان گردو در کوهبنان

برای خرید نهال گردو بهترین محل نهالستان‌های تخصصی گردو هستند. نهالستان گردو در کوهبنان وجود ندارد و برای دسترسی به بهترین نهال‌ها می‌توانید خرید خود را از برتر نهال که به‌طور تخصصی به تولید ارقام متنوع نهال‌ها می‌پردازد خریداری کنید. کیفیت بالای نهال‌ها، تنوع بالا و قیمت‌های مناسب از ویژگی نهال‌های تولیدی این نهالستان است.

کلام آخر

برای خرید بهترین نهال‌های گردو می‌توانید به نهالستان گردو مراجعه کنید. برتر نهال یکی از تخصصی‌ترین نهالستان‌های گردو را دارد و انواع نهال گردو را تولید می‌کند. شما در هر منطقه و با هر آب‌وهوایی می‌توانید نهال گردو مناسب و سازگار را خریداری کنید. همچنین باغداران عزیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در رابطه با انواع نهال‌های گردو که قابلیت کاشت در کوهبنان را دارند می‌توانند به صفحه خرید نهال گردو در کوهبنان مراجعه کنند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر کوهبنان می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در کوهبنان مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال