خرید نهال گردو در لنگرود✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار لنگرود

با توجه به آن که شهر لنگرود از سطح زیر کشت محصولات کشاورزی و باغی وسیعی برخوردار است می‌توان گفت که جزو قطب‌های تولید کننده این نوع محصولات در شمال کشور است، اکنون هم قصد داریم که در رابطه با گونه‌های نهال گردو که کاشت آن در دشت و اراضی شهر لنگرود پرثمر واقع می‌شود را به اطلاع شما باغداران برسانیم، در ادامه  توصیه می‌کنیم که برای خرید انواع نهال میوه الخصوص نهال گردو با مراجعه به دفتر کار نهالستان برتر نهال می‌توانید خریدی با کیفیت و تضمین شده با قیمتی مناسب را انجام دهید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی لنگرود

شرایط اقلیمی شهر لنگرود برای کشاورزی و باغداری ایده‌آل و مورد تایید است این شهر با ارتفاع منفی ۱۴ متر از سطح دریا، ۲۰ هزار هکتار سطح زیر کشت محصولات کشاورزی و باغی، میزان بارندگی ایده‌آل، دمای سالانه معتدل، رودخانه‌های پرآب و خاک حاصلخیز بستری را برای کاشت نهال میوه و نهال گردو ایجاد کرده است، در مناطق کوهستانی شهر لنگرود آب و هوای سرد و مرطوبی پایدار است و در مناطق مرکز و شمالی آن آب و هوای معتدل و نسبتاً شرجی حاکم است که هر دو نوع منطقه برای احداث باغ و زراعت مناسب است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در لنگرود

جهت شناسایی تاریخچه باغات گردو در شهر لنگرود می‌توانید به کارشناس کشاورزی مراجعه کنید تا علاوه بر آن که اطلاعاتی کامل در رابطه با باغات گردو در این شهر به دست آورید، از تنوع قیمت و کیفیت محصولات برچسب‌دار نهالستان برتر نهال مطلع شوید، نحوه سفارش و چگونگی تحویل محصولات هم در وب سایت نهالستان برتر نهال درج شده تا خریدار بتواند با خیال آسوده محصولات خود را سفارش دهد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در لنگرود

تعداد درختان گردو در باغ بسیار اهمیت خواهد داشت، زیرا تعداد درختان بیش‌تر باشد میزان باردهی هم متقابلاً افزایش خواهد یافت به طور کلی در ایران پس از بررسی‌های بسیار به این نتیجه رسیده‌اند که در باغی به مساحت یک هکتار حدود ۸۰ الی ۱۲۰ عدد درخت می‌توان کاشت، در این تعداد ریشه‌های درخت و شاخه برگ‌های آن‌ها در محیطی آزاد به رشد خود ادامه خواهند داد و علاوه بر آن رسیدگی به این تعداد درختان در چنین مساحتی به نسبت آسان‌تر خواهد بود لذا قبل از کاشت حتماً از میزان فاصله استاندارد بین درختان اطلاع پیدا کنید.

 

آیا کاشت نهال گردو در لنگرود حالت اقتصادی دارد؟

نوع خاک، آب، شرایط جوی، فاصله بین درختان، نحوه کود دهی، هرس، آبیاری، نحوه برداشت محصولات، نحوه کاشت نهال، میزان تابش خورشید، جلوگیری از آفت زدگی درختان، جلوگیری از ورزش‌های شدید باد، و چگونگی مراقبت از نهال‌ها در هوای بسیار سرد و یا بسیار گرم می‌توانند عواملی تاثیرگذار در اقتصادی شدن درختان گردو شوند. میزان باردهی درختان گردو میانگین بین ۷ الی ۸ تن در یک سال است که هر چه رسیدگی صحیح و استاندارد باشد میزان آن افزایش خواه یافت.

 

خرید نهال گردو در لنگرود

در شهر لنگرود جمعیتی بالغ بر ۱۴۰ هزار نفر زندگی می‌کنند که درصد زیادی از آن‌ها در حوزه باغداری و کشاورزی فعالیت دارند، به همین علت نحوه خرید نهال گردو در لنگرود بسیار اهمیت خواهد داشت روش‌ها و نکاتی وجود دارد که شناسایی نهالستان را برای خریداران آسان کند یکی از مهم‌ترین نکات مجوز دار بودن نهالستان است که اکنون کمتر نهال فروشی مجوزدار و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی فعالیت می‌کند.

فروش نهال گردو در لنگرود

اگر قصد فروش نهال گردو در لنگرود را دارید توصیه می‌کنیم که حتماً قبل از پرورش محصولات از میزان گسترش آفات در منطقه اطلاع پیدا کنید در برخی موارد کوچک‌ترین آفت زدگی می‌تواند منجر به ضرر و زیان مالی بسیاری شود، از همین جهت از روش و راه حل‌هایی که کارشناسان کشاورزی پیشنهاد می‌کنند برای جلوگیری از ورود هر نوع بیماری و آفت به باغ پرورش نهال استفاده کنید تا محصولاتی با کیفیت، سلامت و اصالت‌دار را پرورش دهید.

نهال گردو مناسب لنگرود

شناسایی نهال گردو مناسب لنگرود به دلیل آن که این شهر از دو منطقه متفاوت برخوردار است اندکی سخت خواهد شد، شهر لنگرود دارای ۲ اقلیم متفاوت کوهستانی و جلگه‌ای ‌است از همین جهت باید قبل از خرید نهال گردو و کاشت آن در شهر لنگرود از نوع خاک و شرایط جوی منطقه اطلاعات کاملی را به دست آورده و پس از مشاوره شدن توسط مشاوران نهالستان برتر نهال به صورت آنلاین و حضوری محصول سازگار را خریداری کرده و در طی مراحل کاشت با کارشناسان این مرکز در ارتباط باشید.

انواع نهال گردو در لنگرود

گردو از مقاوم‌ترین درختان در برابر سرما، گرما بیماری‌ها است و با توجه به آن که ۹۰ درصد مناطق کشور برای کاشت نهال گردو مناسب و ایده‌آل هستند می‌توان گفت که احداث باغ گردو در کشور شغلی کم ریسک و پردرآمد خواهد بود.

 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو پکان آمریکایی
 • نهال گردو خوشه‌ای
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹
 • نهال گردو فرنور

جهت استعلام قیمت اطلاع از مشخصات محصولات گفته شده می‌توانید از وب سایت نهالستان استفاده کنید.

قیمت نهال گردو در لنگرود

به دلیل نبود مدیریت دقیق در بازار قیمت اکثر محصولات به نحوی دچار نوسان شده است به همین علت برای خریدار و فروشنده قیمت از مهم‌ترین نکات است؛ متاسفانه بسیاری از افراد برای سود بیش‌تر از قیمتگذاری‌های نامتعارف استفاده می‌کنند جهت آن که فریب این افراد را نخورید و محصولات با کیفیت را که طبق مشخصات قیمت گذاری شده‌اند را خریداری کنید به وب سایت کاتالوگ قیمت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

بهترین نهال لنگرود

چند نمونه از بهترین نهال گردو که کاشت آن در شهر لنگرود بدون محدودیت قابل اجرا است و میزان باردهی بالا و عمر اقتصادی بیش‌تری دارند را در این بخش درج کرده‌ایم:

 • نهال گردو پکان آمریکایی
 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو فرنور
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹

جهت سفارش موارد گفته شده باید وارد وب سایت نهالستان برتر نهال شوید و پس از مشاهده مشخصات آن‌ها و مقایسه کیفیت و قیمت گونه‌های نهال سازگارترین نوع آن را ثبت سفارش کنید.

نهالستان گردو در لنگرود

بهترین روشی که می‌توانید بهترین نهالستان گردو در لنگرود را شناسایی کنید سرچ در گوگل است برای این روش نیاز است که نام چند نهالستان معتبر کشور را در گوگل جستجو کنید و وارد وب سایت آن‌ها شوید و پس از اطلاع از مستندات نهالستان بهترین با سابقه‌ترین و متخصص ترین را انتخاب کرده و سپس پس از مشاوره شدن توسط کارشناسان نهالستان محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش کن تا طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

کلام آخر

نهالستان‌ها برای جذب مشتریان زیاد برای حمل و نقل محصولات خریداری شده از وسایل نقلیه مخصوص به همراه پرسنل کاربلد استفاده می‌کنند تا محصولات بدون کمترین آسیب و به صورت نایلون پیچ در خودروهای مخصوص در کمترین زمان ممکن به دست خریدار برسد، جهت سفارش نهال میوه و کاشت آن در شهر لنگرود کافیست که به صفحه خرید نهال میوه در لنگرود مراجعه کنید تا علاوه بر آن که از کیفیت و قیمت مناسب محصولات بهره‌مند شوید به صورت اینترنتی محصولات را خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب لنگرود و خرید نهال در لنگرود اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال