خرید نهال گردو در لوندویل✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار لوندویل

لوندویل در سال ۱۳۸۲ در شهر آستارا به رسمیت شناخته شد، این منطقه از جمعیت ۱۳ هزار نفری برخوردار است که درصد زیادی از ساکنین این منطقه در حوزه باغداری و کشاورزی مشغول به فعالیت هستند. اکنون در این مقاله قصد داریم که مواردی در رابطه با شرایط اقلیمی لوندویل، نحوه خرید نهال گردو، چگونگی کاشت آن در این خطه و سازگار بودن گونه‌هایی نهال گردو با شرایط اقلیمی و جوی منطقه لوندویل را بیان کنیم. با قرار دادن آدرس صفحه نهالستان برتر نهال شرایط خرید نهال از این مرکز فراهم شده است در ادامه همراه این مقاله باشید تا از نکات لازم و ضروری اطلاع پیدا کنید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی لوندویل

لوندویل جزو مناطق پربارش استان گیلان است به دلیل قرارگیری شهر لوندویل در شهرستان آستارا این منطقه جزو مناطق توریستی شده است. میانگین دمای سالانه در این منطقه ۱۴ درجه سانتیگراد و میانگین بارش سالانه ۱۵۸۰ میلی‌متر است ارتفاع از سطح دریا در شهر لوندویل منفی ۱۰ متر است بنابراین شرایط عالی برای کاشت انواع نهال میوه در این خطه فراهم شده است. لوندویل از مساحت ۷۵۰ هکتاری برخوردار است که درصد زیادی از آن محدود به مزارع و باغات شهر است محیط طبیعی شهر لوندویل از سه بخش کوه پایه‌ای، کوهستانی و جلگه‌ای  برخوردار است که هر کدام از این بخش‌ها با توجه به نوع اقلیم و جغرافیا از یک شرایط جوی مخصوص و ایده‌آلی بهره‌مند است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در لوندویل

اگر بخواهیم تاریخچه باغات گردو در شهر لوندویل را بازگو کنیم باید بگوییم که لوندویل از شرایط ایده آلی برای کاشت انواع نهال‌های میوه برخوردار است. خشکبار جز محصولات پراهمیت در شهر لوندویل است به همین علت باغات گردو در این منطقه از رشد و توسعه قابل توجهی برخوردار هستند. راهنمایان نهالستان برتر نهال و باغداران قدیمی شهر لوندویل می‌توانند راهنمایان کارآمدی برای افرادی باشند که در این زمینه قصد تحقیق و تجسس دارند. با مطالعه و تحقیق در رابطه با باغ‌های گردوی شهر لوندویل می‌توان از گونه‌هایی که در این شهر رشد مطلوبی دارند مطلع شد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در لوندویل

طبیعت شهر لوندویل به سه بخش کوه پایه‌ای و کوهستانی و جلگه‌ای تقسیم بندی شده است به دلیل آن که کاشت درخت میوه در هر منطقه‌ای با چالش‌هایی روبرو است توصیه می‌شود که برای کاشت درخت در هر منطقه این شهر اطلاعات کافی و جامعی را در دست داشته باشید. بدون شک در مناطق کوهستانی کاشت نهال گردو رشد موفقی خواهد داشت به همین علت توصیه می‌کنیم که برای احداث باغ گردو در شهر لوندویل از مناطق کوهستانی آن بیش‌تر استفاده کنید. نهالستان برتر نهال با ارائه محصولات با کیفیت و بی‌بدیل باغداران این خطه را  در زمینه احداث باغ تجاری کمک می‌کند.

 

آیا کاشت نهال گردو در لوندویل حالت اقتصادی دارد؟

نهال گردو ژنوتیپ پالیز، نهال گردو چندلر و نهال گردو فرنور جزو ارقامی هستند که از عمر اقتصادی بالا، باردهی بیش از ۶ تن و مقاومت بالا در برابر آفات و امراض برخوردار هستند با توجه به آن که شهر لوندویل از ارتفاع منفی ۱۰ متر از سطح دریا برخوردار است توصیه می‌شود که حتماً قبل از خرید ارقام ذکر شده از ارتفاع مناسب این نهال‌ها اطلاع پیدا کرده و سپس نسبت به خرید و کاشت آن اقدام نمایید. اما به صورت کلی ارقامی که در بازار فروش بیش‌تری دارند و از میزان باردهی قابل توجهی برخوردار است حالت اقتصادی موفقی هم خواهند داشت.

 

خرید نهال گردو در لوندویل

شناخت نهال گردو قبل از خرید بسیار در خرید موفق تاثیر خواهد گذاشت به عنوان مثال ارقامی که پاکوتاه هستند به نسبت ارقام پا بلند از باردهی بالاتر، مقاومت بیشتر در برابر آفات و عمر اقتصادی بیشتری برخوردار هستند به همین علت در زمان خرید نهال گردو در لوندویل توصیه می‌شود که گونه‌های پاکوتاه را انتخاب کنید اما به صورت کلی کارشناسانی که در مراکز فروش نهال حضور دارند مشاوران حاضر در زمینه باغداری و کشاورزی و شناخت نهال هستند که باغداران و خریداران را در زمان خرید راهنمای می‌کنند.

فروش نهال گردو در لوندویل

با توجه به آن که نهالستان‌های معتبر کشور فروش اینترنتی را راه‌اندازی کرده‌اند باغداران مناطق دور افتاده می‌توانند به آسانی محصولات خود را خریداری کنند اما به دلیل آن که در بازار فروش نهال گردو در لوندویل امکان فریب و ارائه محصولات بی‌کیفیت وجود دارد توصیه می‌شود که حدا الامکان به صورت حضوری خرید کنید. اما اگر نهالستانی معتبر و متخصص چون نهالستان برتر نهال را یافتید بی تردید محصولات خود را به صورت آنلاین سفارش دهید تا برای همیشه از کیفیت و مرغوبیت محصولات مطمئن باشید.

نهال گردو مناسب لوندویل

شهر لوندویل متشکل از سه بخش جلگه‌ای کوهستانی و کوه پایه‌ای است که در هر سه بخش هم کشاورزی و زراعت ایفای نقش می‌کنند. گونه‌های نهال گردو در هر سه منطقه معتدل، گرمسیر و سردسیر سازگاری دارند اما نیاز است که برای کاشت نهال گردو در مناطق جلگه‌ای، کوهپایی و کوهستانی نکات مهم و ضروری رعایت شود به همین علت توصیه می‌شوید که برای شناخت نهال گردو مناسب لوندویل و کاشت آن در بخش‌های مختلف شهر به نهالستان برتر نهال مراجعه کنید تا ارقام سازگار با بخش مدنظر شما با شرایط جوی شهر لوندویل را خریداری کنید.

انواع نهال گردو در لوندویل

اگر قصد شناخت ارقام نهال گردو را دارید این بخش می‌تواند تا حد زیادی کمک کننده باشد.

  • نهال گردو فرنور
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
  • نهال گردو تویسرکان

شهر لوندویل از سه بخش جداگانه کوهستانی و کوهپایی برخوردار است بنابراین کاشت انواع نهال گردو در لوندویل امکان‌پذیر است. اما به هر حال توصیه می‌شود که برای کاشت هر نوع نهالی در هر نوع منطقه‌ای حتماً از مشاوران و کارشناسان کاربلد کمک بگیرید.

قیمت نهال گردو در لوندویل

سن نهال یک عامل موثر در تعیین قیمت آن است در حوزه فروش و پرورش نهال گونه‌هایی که از سن ۲ سال الی سه سال برخوردار هستند قیمت بیش‌تری دارند.  اما به دلیل آن که شناخت نهال گردوی مطلوب و غیر مطلوب از یکدیگر اندکی سخت است پیشنهاد می‌کنیم که مراکز معتبر و صاحب نامی را انتخاب کنید تا از هر نوع ضرر و زیان مالی جلوگیری شود جهت اطلاع از قیمت نهال گردو در لوندویل هم صفحه زیر کمک کننده خواهد بود.

بهترین نهال لوندویل

با شناختی که چندین سال است که از نهال گردو داریم گونه‌هایی که به صورت پیوندی به عمل آمده و دارای طول عمر اقتصادی بالا و نیاز آبی کم هستند جز بهترین نهال گردو خواهند بود امروزه دستگاه‌های پیشرفته برای پرورش نهال گردو تهیه شده‌اند که عمر اقتصادی نهال و میزان باردهی آن را به صورت قابل توجهی افزایش می‌دهند.

  • نهال گردو چندلر
  • نهال گردو فرنور
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹

در بین باغداران این ارقام طرفدار بیش‌تری دارد و جزوه گونه‌های با کیفیت و عالی شناسایی شده‌اند.

نهالستان گردو در لوندویل

محصولاتی که در نهالستان برتر نهال خریداری می‌شوند به صورت نایلون پیچ و در اسرع وقت تحویل مشتری داده می‌شود پرسنلی که در این زمینه فعال هستند به صورت کامل و جامعه آموزش دیده‌اند به همین علت هیچگونه نگرانی برای باغدار وجود ندارد. باغداران شهرهای دیگر استان گیلان هم می‌توانند با کمی جستجو از معتبرترین و متخصص‌ترین نهالستان گردو در لوندویل آشنا شوند. با ارائه لینک‌های صفحه نهالستان برتر نهال در این مقاله کمک بسزایی به باغداران این خطه کرده‌ایم تا به آسانی از محصولاتی کارآمد و معتبر برتر نهال بهره‌مند شوید.

کلام آخر

کشاورزی و باغداری جز مشاغلی هستند که به وجود آب نیاز مبرمی دارند به همین علت مناطق پربارش استان گیلان همچون لوندویل و شهرستان آستارا مناطق ایده آل برای ایجاد باغداری و زراعت به شمار می‌روند .جهت شناخت گونه‌های سازگار نهال میوه با شهر لوندویل می‌توانید وارد صفحه خرید نهال میوه در لوندویل شوید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب لوندویل و خرید نهال در لوندویل اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال