خرید نهال گردو در لیسار✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار لیسار

با توجه به آنکه ارتفاع از سطح دریا در شهر لیسار حدود ۱۰۰ متر است می‌توان گفت امکان کاشت اکثر گونه‌های نهال گردو در این منطقه وجود دارد، اما به هر حال برای کاشت هر نوع نهال میوه‌ای توصیه می‌شود که از اقلیم، جغرافیا و نوسانات دمایی و تنش آبی منطقه مطلع شد. این شهر از شرایط آب و هوای معتدل و مرطوبی برخوردار است که برای توسعه و رشد درخت گردو بسیار مطلوب و مناسب است، تنها نیاز است که برای کاشت نهال گردو در شهر لیسار مرکزی مناسب و متخصص را برای خرید نهال انتخاب کنید. در این نوشتار قصد داریم که یک نهالستان متخصص و مناسب را برای خرید نهال گردو ارزیابی کنیم تا باغداران این خطه بتوانند نهالستان معتبری را جهت خرید نهال انتخاب کرده تا از هر نوع ضرر و زیانی جلوگیری شود.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی لیسار

این منطقه از نظر شرایط آب و هوایی دارای اقلیمی معتدل و مرطوب است که باغداران و کشاورزان این منطقه را برای کاشت انواع گردوهای معمولی و اصلاح شده پیشنهاد می‌کنند. به دلیل آن که گردوهای معمولی نیاز به شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوبی دارند منطقه لیسار می‌تواند شهر ایده‌آل و مورد نظر باغداران گردوی منطقه باشد. این منطقه از سطح دریا ۱۰۰ متر فاصله دارد و برای کاشت نهال گردو ژنوتیپ پالیز و گردو چندلر مناسب است جهت شناخت دیگر نهال گردوی مناسب این شهر تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در لیسار

گردوی ایرانی در سطح جهان شناخته شده است به طوری که بسیاری از کشورهای اروپایی کشور ایران را برای خرید گردو انتخاب می‌کنند، بسیاری از درختان گردوی کاشته شده در شهر لیسار از عمر اقتصادی بیش از ۴۰ سال برخوردارند که نشان دهنده‌ی شرایط مساعد آب و هوا و خاک این شهر برای درختان گردو است. اگر قصد دارید که با ریز جزئیات باغات گردوی قدیمی شهر لیسار آشنا شوید، کارشناسان باغداری این خطه و باغداران محلی شهر لیسار بهترین راهنمایان شما خواهند بود.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در لیسار

گردو درختی کم آب با بازدهی بالا شناخته شده است و با هر سه شرایط جوی سردسیر و گرمسیر و معتدل سازگاری دارد. توصیه می‌شود که قبل از کاشت نهال گردو حتما خاک را تجزیه و تحلیل کنید، زیرا برخی از خاک‌های دشت و مزارع شهر لیسار نیاز به اصلاح پی‌اچ و اضافه کردن مواد آلی جهت رشد بهينه درخت گردو دارند. شهر لیسار شرایط جوی معتدل و خنکی برخوردار است اما در روزهای تابستان دمای شهر کاهش می‌یابد به همین علت توصیه می‌شود که در روزهای گرم سال حتما به آبیاری منظم بپردازید تا از هر نوع خشکی و آفت زدگی درخت پیشگیری شود.

 

آیا کاشت نهال گردو در لیسار حالت اقتصادی دارد؟

درخت گردو علاوه بر میوه پرطرفداری که دارد استفاده‌های بسیاری در صنعت چوب سازی دارد به طوری که در بسیاری از مناطق کشورهای اروپایی هدف اصلی احداث باغ گردو استفاده از چوب آن است. در کشور ما هم علاوه بر مصرف گردو از روغن آن هم در صنایع مختلف استفاده می‌شود. مهم‌ترین اصل در اقتصادی شدن درخت گردو نهال آن است در صورتی که باغدار بتواند نهالی پر بازده، مقاوم و با کیفیت خریداری کند بدون شک از باردهی و مرغوبیت محصولات آن سودآوری خوبی را به دست خواهد آورد.

 

خرید نهال گردو در لیسار

نکاتی حائز اهمیت در خرید نهال گردو در لیسار وجود دارد که در این بخش به چند نکته از آن می‌پردازیم.

 • شناسنامه‌دار بودن نهال
 • تضمین اصالت نهال توسط نهالستان
 • گارانتی دو ساله نهال
 • ارائه خدمات پس از فروش نهالستان
 • متناسب بودن قیمت با استانداردها و مشخصات نهال
 • سازگار بودن نهال با شرایط اقلیمی و جغرافیایی شهر لیسار

اگر از باغداران عزیز برای خرید نهال مرکزی معتبر و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی را انتخاب کند بدون شک محصولی با کیفیت و مورد تایید و پرباری را خریداری خواهد کرد.

فروش نهال گردو در لیسار

فروش نهال گردو در لیسار معمولاً در مراکز فروش نهال انجام می‌شود اما امروزه با پیشرفت جامعه و تکنولوژی فروش اینترنتی هم راه‌اندازی شده است که افرادی که در شهر و روستاهای دور افتاده زندگی می‌کنند و نیاز به خرید نهال گردو دارند بتوانند به آسانی از محصولات با کیفیت نهالستان‌های معتبر و متخصص بهره‌مند شوند. چنانچه قصد خرید اینترنتی نهال از نهالستان برتر نهال را دارید می‌توانید به وب سایت این مرکز مراجعه کنید.

نهال گردو مناسب لیسار

شهر لیسار از شرایط جوی معتدل و مرطوبی برخوردار است در این بخش چند نوع از گونه‌های نهال گردوی مناسب لیسار درج شده است تا باغداران این منطقه از گونه‌های سازگار با این شهر مطلع شوند.

 • نهال گردو فرنور
 • نهال گردو سیاه
 • نهال گردو آمریکایی
 • نهال گردو هیربدی

با شناختی که پرسنل و کارشناسان باغداری نهالستان برتر نهال در زمینه کاشت و پرورش نهال گردو دارند بی شک محصولات این مرکز می‌تواند در سطح جهانی شناخته شود.

انواع نهال گردو در لیسار

شهر لیسار از آب و هوای معتدل و مرطوبی برخوردار است و ساختار اکثر گونه‌های درخت گردو با این شرایط مطابقت دارد، در ادامه لیستی از بهترین انواع نهال گردو در لیسار که رشد و توسعه پرسودی خواهد داشت درج شده است.

 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو فرنور
 • نهال گردو پکان آمریکایی
 • نهال گردو تویسرکان
 • نهال گردو اسرائیلی
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو کانادایی

جهت اطلاع از قیمت و مشخصات محصولات همراه با ثبت شفارش آن‌ها کافیست که وارد صفحه‌ی نهالستان برتر نهال شوید.

قیمت نهال گردو در لیسار

قیمت گونه‌های نهال گردو که در کشورهای اروپایی کشف شده‌اند به نسبت گونه‌های که بومی ایران هستند گران‌تر خواهد بود، زیرا دسترسی و خرید گونه‌های اصیل غیر بومی کار آسانی نیست و نیاز به صرف وقت و هزینه دارد. برای اطلاع از قیمت نهال گردو در لیسار باید بروی لینک سایت کاتالوگ قیمت نهالستان برتر نهال کلیک کنید تا در کمترین زمان و صرف هیچ هزینه‌ی به آسانی از قیمت‌ها با خبر شوید.

بهترین نهال لیسار

راه‌های مختلفی وجود دارد تا باغدار بتواند تفاوت بهترين نهال گردو را از بدترین نهال گردو شناسایی کند، سلامت بودن نهال، طوری که برگ و ساقه‌ها باید سلامت باشند و عفونت، آفت و یا زخمی بر روی نهال وجود نداشته باشد. قسمت بعدی پر اهمیت ریشه‌های نهال است که باید به خوبی توسعه یافته و در خاک نفوذ کرده باشد تا عناصر غذایی و آب را به خوبی جذب کند، این دو مورد اصلی است که باغداران باید در زمان خرید نهال به آن دقت اساسی داشته باشند.

نهالستان گردو در لیسار

برتر نهال با احداث نهالستان گردو در لیسار بستر خرید و فروش گونه‌های نهال گردو را برای باغداران این خطه فراهم نموده است، در این مرکز و شعبات آن ارقام زیر پرورش‌ داده می‌شود.

 • نهال گردو تویسرکان
 • نهال گردو فرنور پیوندی
 • نهال گردو چندلر پیوندی
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو اسرائیلی
 • نهال گردو خوشه‌ای

برای شناخت ارقام نهال میوه‌های دیگر که در شهر لیسار توسعه می‌یابند، می‌توانید وارد صفحه نهالستان برتر نهال شوید.

کلام آخر

در مناطق معتدله شوک آب و هوای وجود ندارد به همین علت امکان دیرگلدهی و یا سوختن ریشه‌های نهال در کمترین حالت ممکن وجود دارد لذا توصیه می‌کنیم که حتما باغداری در مناطق استان گیلان را از یاد نبرید. با مراجعه به صفحه خرید نهال میوه در لیسار از تنوع محصولات این مرکز اطلاع پیدا خواهید کرد.  برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب لیسار و خرید نهال در لیسار اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال