خرید نهال گردو در لولمان✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار لولمان

لولمان نام شهری است که در بخش کوچصفهان، شهرستان رشت قرار دارد. لولمان از چند جاده اصلی تشکیل شده‌است در دو سوی آن شش روستای کوچک به‌ هم پیوسته‌ و رودخانه بزرگ سپیدرود از این شهر عبور می‌کند، لولمان در سال ۱۳۸۸ تبدیل به شهر شده‌ است، اگر قصد دارید که در شهر لولمان باغی تجاری و اصولی را راه‌اندازی کنید توصیه می‌کنیم که جهت اطلاع از گونه‌های نهال گردو که ساختار آن‌ها با شرایط اقلیمی و جوی شهر لولمان سازگاری دارد مقاله را مطالعه کنید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی لولمان

به دلیل بارندگی‌های متعدد و وجود رودخانه سپیدرود در شهر لولمان این شهر از اقلیمی بسیار مناسبی جهت احداث باغ و مزارع برخوردار است، شهر لولمان در مناطق جلگه‌ای استان گیلان قرار گرفته است و به دلیل آن که از میزان بارندگی بالای برخوردار است دارای خاک حاصلخیز است، درصد زیادی از مناطق این شهر برای شالیکاری آماده و مناسب است اما با توجه به وجود نوسانات رطوبتی در منطقه شمال کشور توصیه می‌شود که در زمان کاشت درخت گردو به این مسئله توجه داشته باشید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در لولمان

پیشینه درخت گردو در ایران به سالیان قبل برمی‌گردد این درخت در کشور ما از ارزش بالایی برخوردار است و با توجه به آن که از چوب و محصول آن درآمدزایی بالایی شکل می‌گیرد، امروزه جزو درختان اقتصادی است با مراجعه به کارشناسان نهالستان برتر نهال می‌توانید سوالاتی در رابطه با باغات گردوی قدیمی در شهر لولمان مطرح کنید و به صورت کامل و جامع به پاسخ سوالات برسید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در لولمان

از عواملی که نقش بسیار پر اهمیتی در رابطه با احداث باغ گردو در شهر لولمان ایفا می‌کند می‌توان به نکات زیر اشاره کرد؛

 • نوع خاک
 • فاصله گذاری درختان
 • نحوه آبیاری
 • نحوه کود دهی
 • نحوه هرس

عوامل گفته شده باید بر اساس نوع نهال گردو صورت بگیرد به عنوان مثال برخی از گونه‌های نهال گردو نیاز آبی کمی دارند و نحوه آبیاری آن‌ها هر ۲۰ روز یکبار است و به مراتب که ضخامت ساقه درخت بیش‌تر می‌شود فواصل روزهای آبیاری هم افزایش می‌یابد.

 

آیا کاشت نهال گردو در لولمان حالت اقتصادی دارد؟

اگر قصد دارید گونه‌های نهال گردویی را بکارید که در سال ابتدایی باردهی خود را آغاز کنند و به میزان بیش از ۱۰ تن در سال باردهی داشته باشند توصیه می‌کنیم که حتماً مشخصات و ویژگی‌های ارقام نهال گردو را با یکدیگر مقایسه و سازگارترین نوع آن را خریداری کنید البته میزان باردهی و سال شروع باردهی از عواملی است که قبل از خرید تنها به صورت احتمالی می‌توان حدس زد اما جهت اطمینان کامل باید یک الی دو سال از کاشت درخت گردو بگذرد.

 

خرید نهال گردو در لولمان

با توجه به آن که امروزه با پیشرفت علم اکثر و فروش‌های مواد و اقلام به صورت اینترنتی انجام می‌شود توصیه می‌کنیم که جهت خرید نهال گردو در لولمان از برتر نهال حتماً از خرید اینترنتی این مرکز استفاده کنید تا در اسرع وقت و بدون پرداخت هزینه جهت رفت و آمد محصولات خود را به تعداد دلخواه‌ درب به منزل تحویل بگیرید. تنها یک بار خرید اینترنتی از نهالستان برتر نهال اعتماد شما را در زمینه خرید نهال به صورت اینترنتی بدون شک جلب خواهد کرد.

فروش نهال گردو در لولمان

برای فروش نهال گردو در لولمان باید حتماً از سازمان جهاد کشاورزی مجوز فعالیت کسب کنید، این سازمان برای ارائه مجوز ابتدا محل احداث نهالستان، منبع آب، محل پرورش نهال‌ها و محصولات تولید شده در آن را بررسی می‌کند و پس از استاندارد بودن تمامی نکات مجوز فعالیت را به نهالستان ارائه می‌دهد، این مجوز می‌تواند تا حد بسیار زیادی اعتبار نهالستان را نزد خریداران افزایش دهد البته توجه داشته باشید که تنوع محصولات، قیمت عادلانه و به صرفه و کیفیت مطلوب محصولات نقش بسیار پر اهمیتی در این زمینه ایفا خواهد کرد.

نهال گردو مناسب لولمان

نهالستان برتر نهال با پرورش نهال‌های مقاوم و پربازده که ساختار آن‌ها با شرایط اقلیمی شهر لولمان سازگاری دارد شرایطی فراهم کرده تا باغداران این منطقه از ارقام نهال گردوی نهالستان برتر نهال بهره‌مند شوند، قبل از خرید نهال گردو مناسب لولمان توجه اساسی به شرایط آب و هوایی و اقلیمی منطقه داشته باشید اگر نهال کاشته شده تناسب و سازگاری با شرایط آب و هوایی و محیطی منطقه نداشته باشد بدون شک در کمترین زمان ممکن دچار آسیب و در نتیجه ضرر و زیان مالی خواهد شد.

انواع نهال گردو در لولمان

از گونه‌های نهال گردو که از بازار فروش بالایی برخوردار هستند و به دلیل ویژگی‌های خاص از دیگر نهال‌های گردو متمایز شده است در این بخش بیان کرده‌ایم.

 • نهال گردو چندلر: مناسب مناطق کوهستانی، زود گلده، باردهی ۶ الی ۷ تن
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز: رقمی زود بازده، مناسب مناطق کوهستانی
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷: محصولی پربازده، زود بازده، سال شروع باردهی اولین سال پس از کاشت
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹: مناسب مناطق مرتفع و کوهستانی، محصولات با کیفیت و مرغوب
 • نهال گردو فرنور: مناسب مناطق مرتفع و کوهستانی، زود بارده، مقاومت بالا در برابر سرما

قبل از خرید انواع نهال گردو در لولمان با مشاوران نهالستان برتر نهال گفتگو کنید و پس از بررسی ویژگی‌ها و شرایط اقلیمی منطقه با توجه به بودجه خریدار گونه‌های نهال گردو به خریدار پیشنهاد می‌شود.

قیمت نهال گردو در لولمان

بی تردید برای تمامی خریداران و فروشندگان قیمت محصولات و اقلام بسیار مهم خواهد بود، با توجه به قیمت گذاری معین و مشخص نهال‌ها خریداران می‌توانند با اطمینان کامل از مراکز معتبر محصولات خود را خریداری کنند البته در برخی مواقع افراد سودجو جهت سود بیش‌تر از قیمت‌های نامتعارف و ناعادلانه استفاده می‌کنند که توصیه می‌کنیم جهت عدم فریب این افراد به صفحه زیر مراجعه کنید تا از قیمت نهال گردو در لولمان و سایر شهرهای شمال کشور مطلع شوید.

بهترین نهال لولمان

اگر بخواهیم بهترین نهال گردو را شناسایی کنیم باید ویژگی‌های آن را با دیگر گونه‌های نهال گردو مقایسه کنیم، از نظر کارشناسان ارقام نهال گردو که از ویژگی‌های زیر برخوردار هستند جزو بهترین ارقام گردو خواهند بود:

 • نوع پایه رویشی نهال
 • پر بازده
 • ریشه‌های متراکم و به رنگ قهوه‌ای
 • ریشه‌های سالم
 • مقاوم در برابر آفات
 • نهال‌هایی که نیاز آبی کمی دارند
 • در بازی سنی ۱ الی ۲ سال
 • تحمل بالا در برابر شرایط محیطی

با درج این مطالب قصد داریم که خریداران بتوانند به راحتی بهترین ارقام نهال گردو را شناسایی کنند.

نهالستان گردو در لولمان

مراجعه به وب سایت‌های نهالستان‌های زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی می‌تواند برای شناخت و شناسایی متخصصان گردو در لولمان و سایر استان و شهرهای کشور بسیار موثر باشد، بعد از مراجعه به وب سایت‌های نهالستان‌ها می‌توانید به بخش مشخصات و مستندات ارائه شده آن مراجعه کنید و از نوع همکاری، سال شروع فعالیت، سابقه، تنوع محصولات، قیمت گذاری و نحوه فروش و فروش اقساطی و سایر مطلع شوید.

کلام آخر

نهال گردو پس از کاشت نیاز به مراقبت بسیار دارد تا زمانی که ضخامت ساقه آن به حد مورد تایید برسد پس از آن رسیدگی گونه نهال گردو بسیار آسان خواهد شد، بنابراین احداث یک باغ گردو به مساحت یک هکتار می‌تواند نقش موثری در به درآمدزایی تا چندین سال و نسل‌ها خواهد داشت اگر قصد خرید نهال میوه از نهالستان برتر نهال را دارید کافیست که به صفحه خرید نهال میوه در لولمان مراجعه کنید.برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب لولمان و خرید نهال در لولمان اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال