خرید نهال گردو در نظام شهر✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار نظام شهر

گردو در سرتاسر دنیا برای مصارف غذایی و چوبی کشت می‌شود. این درخت می‌تواند ارتفاعی تا حدود 15 متر داشته باشد برگ‌ها بیضی‌شکل هستند . برگ‌ها می‌توانند از بلند و نوک‌تیز تا تقریباً بیضی و پهن متغیر باشند و حاشیه برگ‌ها کامل است. وقتی له شوند به‌شدت معطر هستند. برگ‌ها در اواخر بهار ظاهر می‌شوند. میوه‌ای بیضی‌شکل گوشتی، صاف با نقاط سفید در پوست سبز کم‌رنگ در اردیبهشت‌ماه ظاهر می‌شوند و در ابتدا مغز آن‌ها نرم است، اما در پایان ماه تیر مغز گردوها سفت می‌شوند و پوسته چوبی نیز در حال محکم شدن هستند. در این متن به احداث باغات گردو و بهترین محل برای خرید نهال گردو خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی نظام شهر

نظام شهر از شهرهای استان کرمان و در شهرستان بم واقع‌شده است. این قسمت در جلگه‌ای حاصلخیز و گرمسیری واقع‌شده است و خرما، غلات و حنا از محصولات عمده آن هست. آب موردنیاز نخلستان‌ها و باغات آن از طریق قنات‌های پرآب این منطقه آبیاری می‌شوند. ارتفاع این شهر از سطح دریا در حدود 833 متر و آب‌وهوای آن بیابانی خشک و گرم است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در کرمان

تاریخچه باغات گردو در نظام شهر

در نظام شهر باغات مرکبات و نخلستان‌های فراوان وجود دارد. دراین‌بین باغ گردو در این شهر وجود دارند که به‌صورت بومی در این شهر ایجادشده‌اند و کیفیت محصولات اصلاح‌شده و پیوندی را ندارند. با ارائه انواع نهال‌های گردو مناسب بخش‌های جنوبی کشور، شاهد رشد این باغات هستیم.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در نظام شهر

انتخاب محل باید اولین مورد در تصمیم گیری در مورد محل کاشت گردو باشد. به‌طورکلی، خاک‌ها باید عمیق دارای زهکشی خوب و ظرفیت نگهداری رطوبت خوب باشند. لوم های بارور و لوم های شنی با مواد آلی بالا و pH از 6.5 تا 7.2 معمولاً بهترین هستند. سیل می‌تواند درختان جوان گردو را در طول فصل رشد از بین ببرد. اگر زهکشی داخلی خوب باشد، ممکن است برخی از مزارع مرتفع هموار، محل مناسبی برای گردو باشند.
خرید نهال گردو مناسب اقلیم از دیگر شرایط موفقیت در احداث باغات است. گام بعد نگهداری مناسب از نهال‌ها است تا بهترین محصول‌ها را در میزان زیاد تولید کنند.

 

آیا کاشت نهال گردو در نظام شهر حالت اقتصادی دارد؟

علاوه بر مغز گردو چوب این درخت ارزش اقتصادی بالایی دارد. چوب گردو سیاه تیره، سخت، متراکم است. خریداران این چوب برای استحکام، بافت و رنگ آن ارزش قائل هستند و آن‌ها را با قیمت‌های بالا از تولید کنندگان خریداری می‌کنند. چوب طبیعی گردو به مرور زمان زیبایی خاصی ایجاد می‌کند. گردو در ساخت کابینت‌های درجه یک، کفپوش چوبی طبیعی، لوازم آشپزی و… استفاده می‌شود.
از گردو در صنایع رنگرزی، دارویی و شیمیایی استفاده‌های فراوان می‌شود. بازار خارجی خوبی برای گردو وجود دارد و باغداران می‌توانند محصولات خود را به اکثر کشورها صادر کنند و سود فراوانی را بدست آورند.

 

خرید نهال گردو در نظام شهر

برای خرید نهال گردو در نظام شهر بهتر است شما از باغداران در مورد نهال‌ها اطلاعات کافی را بدست آورید و بدانید کدام نهال‌ها در شهر شما بهترین عملکرد رادارند و برای احداث باغات تجاری گزینه مناسبی هستند. بهتر است قبل از خرید نهال اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن‌ها را خریداری کنید. چنانچه در مورد خرید نهال گردو اطلاعات کافی نداشته باشید به‌راحتی می‌توانید از طریق مشاوران آنلاین سایت رایگان مشاوره شوید و اطلاعات کافی را به دست بیاورید.

فروش نهال گردو در نظام شهر

خرید نهال‌ها یکی از مهم‌ترین گام‌ها در مورد احداث باغات گردو است. درصورتی‌که شما نهال مناسب را خریداری کنید خواهید توانست تا بهترین و پرسودترین باغداری را داشته باشید. فروش نهال گردو در نظام شهر می‌تواند مار شما را آسان‌تر کند. درصورتی‌که در نظام شهر به نهال موردنظرتان دسترسی ندارید می‌توانید آن‌ها را از نهال فروشی‌های بزرگ خریداری کنید. در ادامه مجموعه نهال برتر که بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع نهال گردو است آشنا خواهیم نمود.

نهال گردو مناسب نظام شهر

در زیر چند رقم از نهال گردو مناسب نظام شهر را نام می‌بریم:
• گردو ژنوتیپ پالیز از انواع دیر گل گردو است و تحمل سرمای منفی 30 درجه تا گرمای تا ۴۵ درجه را دارد و از ارتفاع صفر تا ۳۰۰ متر از سطح دریا کاشته می‌شود.
• گردو چندلر از انواع دیر گل است و تحمل سرمای منفی ۳۰ و گرما تا ۴۰ درجه را دارد. برای مناطقی با ارتفاع ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متر مناسب است
• گردو فرنور از انواع دیر گل است تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای چهل درجه را دارد و گزینه مناسبی برای مناطقی از ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ است.
• گردو اسرائیلی رقم زود گل گردو است و برای مناطق معتدل و بدون سرمای بهاره گزینه مناسبی محسوب می‌شود
• گردو تویسرکان از ارقام زود گل است و برای مناطق معتدل مناسب است.

انواع نهال گردو در نظام شهر

علاوه بر نهال‌های نام‌برده شده در بالا شما می‌توانید نهال گردو لارا، تونو، پدرو، روند و هاروارد را در نظام شهر بکارید. به دلیل اینکه در این شهر زمستان و یخبندان شدید وجود ندارد می‌توانید انواع نهال گردوی زود گل را کاشت کنید و به دلیل اینکه گردوی این مناطق زودتر از مناطق شمالی و سردسیری می‌رسند می‌توانید سود بالایی را به دست آورید.

قیمت نهال گردو در نظام شهر

قیمت‌های متنوع ممکن است شما را در زمان خرید سردرگم کند. قیمت نهال گردو در نظام شهر را می‌توانید با مراجعه به نهال فروشی‌ها بدست آورید. قیمت گذاری نهال‌ها بر اساس ویژگی‌های آن‌ها صورت می‌گیرد و مجموعه برتر نهال در تلاش است تا بتواند نهال‌ها را با قیمت‌های مناسب در اختیار خریداران قرار دهد. برای اطلاع از قیمت‌ها و دریافت لیست قیمت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

بهترین نهال گردو

بهترین نهال گردو به نهالی اطلاق می‌شود که در هر موردی بهترین در بین سایر درختان گردو باشد. نگهداری آسان از جمله ویژگی‌هایی است که می‌تواند درختی را به‌عنوان بهترین در بین مردم محبوب سازد. نهال‌هایی که نیاز به آبیاری کمی دارند و در برابر بیماری‌ها و آفات مقاوم باشند از بهترین نهال‌ها به شمار می‌روند. اغلب این نهال‌ها اصلاح‌شده هستند و محصول تولیدی آن‌ها درجه‌یک است.

نهالستان گردو در نظام شهر

نهالستان‌ها در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند. برخی از آن‌ها به‌طور اختصاصی به تولید نهال‌های میوه، برخی به تولید نهال‌های غیرمثمر و تزیینی و برخی دیگر به طور تخصصی به تولید نهال‌های گردو در ارقام مختلف می‌پردازند. نهالستان گردو در نظام شهر وجود ندارد و درصورتی‌که شما تمایل به خرید نهال گردو اصلاح‌شده دارید می‌توانید آن‌ها را از مجموعه برتر نهال خریداری کنید.

کلام آخر

مجموعه برتر نهال با تنوع بالای نهال‌های تولیدی می‌تواند اولین و بهترین گزینه برای خریداران نهال گردو باشد. برای خرید این نهال‌ها شما می‌توانید به‌صورت حضوری و غیرحضوری خرید خود را انجام دهید. مشاوران مجموعه شما را در خرید بهترین نهال‌ها برای اقلیم نظام شهر راهنمایی خواهند نمود. همچنین باغداران عزیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در رابطه با انواع نهال‌های گردو که قابلیت کاشت در نظام شهر را دارند می‌توانند به صفحه خرید نهال گردو در نظام شهر مراجعه کنند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر نظام شهر می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در نظام شهر مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال