خرید نهال گردو در اطاقور✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار اطاقور

اطاقور یک شهر سرسبز در مناطق شمالی کشور است، این شهر از توابع شهرستاین لنگرود استان گیلان است، موقعيت قرار گیری اطاقور به نوعی است که از هر ۴ سمت با شهرهای بزرگ و اصلی استان‌ گیلان همجوار است، از سمت شمال با شهر لنگرود و کومله، از سمت جنوب با کوه البرز و از سمت شمال شرقی با شلمان، املش و رودسر و سمت شمال غربی با لاهیجان همجوار است. کشاورزی و باغداری منبع درآمد بسیاری از ساکنین این منطقه است و اکنون قصد داریم مطالب مفید و کارآمدی در رابطه با مشاغل اصلی این منطقه را بیان کنیم تا باغدارانی که قصد زراعت و باغداری در این خطه را دارند بتوانند خرید نهال موفقی داشته باشند.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی اطاقور

اطاقور یکی از مناطق شمالی کشور است که فاصله نزدیکی تا دریای خزر دارد با توجه به طبیعت سرسبزی که در این منطقه وجود دارد منابع گردشگری بسیاری در آن احداث شده است. ارتفاع شهر اطاقور از سطح دریا ۱۳۱ متر است و بر اساس همین موضوع می‌توان گفت که کاشت انواع نهال گردو در این منطقه قابل انجام است اقلیم هر منطقه بر اساس میزان بارندگی، دمای منطقه و ارتفاع منطقه از سطح دریا شناسایی می‌شود. با توجه به همجواری دریای خزر با شهر اطاقور میزان رطوبت‌ در این منطقه نسبت به دیگر مناطق آستان گیلان بیش‌تر است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در اطاقور

شهر اطاقور اولین شهر استان گیلان است این شهر زیبا در میان راه استان رشت به قزوین قرار گرفته است،  در هر چهار سوی شهر اطاقور شهرهایی بزرگ و نامدار استان گیلان قرار دارد به همین دلیل محصولاتی که در باغات این شهر تولید می‌شود مورد توجه شهرهای همجوار این خطه قرار گرفته‌اند. نکته موثر و قابل توجه در احداث باغ گردو در مناطق شهر اطاقور خرید نهال گردو است. اگر قصد دارید که گونه‌های نهال گردویی که ساختار آن با اقلیم شهر اطاقور سازگاری دارد را شناسایی کنید حتماً در ادامه مقاله همراه ما باشید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در اطاقور

بی تردید در هر شغلی عواملی وجود دارند تا موفقیت و سودآوری را در آن به بالاترین حد برسانند، در حوزه باغداری و کشاورزی خرید محصول، نحوه کاشت، آبیاری، کوددهی، هرس و چگونگی برداشت بسیار اهمیت دارند. و اگر در مراحلی استاندارد و راهکار و شیوه درست انجام نشود. بدون شک زیان و ضرر پیش خواهد آمد با توجه به آن که شهر اطاقور در ۱۶ کیلومتری دریای خزر قرار گرفته است بدون شک باغداران این منطقه نوسانات رطوبتی را تجربه خواهند کرد از همین سو توصیه می‌شود که برای کاشت نهال گردو در این منطقه حتماً از گونه‌هایی استفاده شود که در رطوبت بالا و نوسانات شدید آن مقاومت از خود نشان دهند.

 

آیا کاشت نهال گردو در اطاقور حالت اقتصادی دارد؟

علاوه بر آن‌ که شهر اطاقور در نزدیکی رودخانه شلمان قرار دارند در هر چهار سوی آن شهرهایی بزرگ استان گیلان قرار گرفته‌اند و به دلیل اینکه طبیعت بکر و جنگل‌های بزرگی در شهر اطاقور پدید آمده‌اند سالانه گردشگران بسیاری به این منطقه سفر می‌کند، به همین علت می‌توان گفت که احداث باغ گردوی تجاری و محصولات بازار پسند در این منطقه بسیار سودآور و موفقیت آمیز خواهد بود، زیرا رفت و آمد در این منطقه در بالاترین حد قرار دارد و محصول با کیفیت و مطلوب بدون شک مورد توجه خریداران قرار خواهد گرفت.

 

خرید نهال گردو در اطاقور

نهال گردو یک محصولی است که در هر شرایط آب و هوایی از خود مقاومت نشان خواهد داد و به همین علت جزو درختانی مقاوم و با عمر اقتصادی طولانی است توصیه می‌شود که برای خرید نهال گردو در اطاقور حتماً از شرایط جوی و اقلیمی منطقه اطلاعات کافی و مطالب گسترده‌ای را به دست آورید، زیرا این منطقه از میزان رطوبت بالایی برخوردار است و ریشه‌های نهال گردو در رطوبت بالا دچار پوسیدگی و آسیب می‌شود. برای اطلاعات دقیق‌تر جهت کاهش رطوبت در خاک درخت گردو از کارشناسان کشاورزی که در نهالستان برتر نهال به صورت حضوری و آنلاین حضور دارند درخواست مشاوره کنید.

فروش نهال گردو در اطاقور

برای فروش نهال گردو در اطاقور حتماً باید از سازمان جهاد کشاورزی مدارک لازم را کسب کنید تا به صورت معتبر و مجوزدار محصولات خود را به فروش برسانید. در نهالستان برتر نهال دستگاه‌های بسیار مخصوص و نوینی وجود دارند که گونه‌های نهال در کیفیت بالا و شرایط مطلوب پرورش یابند اگر قصد خرید نهال گردو را از نهالستان برتر نهال دارید و نحوه خرید حضوری برای شما امکان‌پذیر نیست فروش اینترنتی این مرکز می‌تواند در این زمینه به شما کمک بسزایی کند.

نهال گردو مناسب اطاقور

با توجه به آن که شهر اطاقور از سطح دریا ۱۳۱ متر فاصله دارد حتماً باید در زمان کاشت نهال گردو از گونه‌های استفاده شود که مناسب این ارتفاع باشد.

  • نهال گردو فرنور
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
  • نهال گردو چندلر
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹

گونه‌های ذکر شده با توجه به آن که مناسب ارتفاع صفر تا ۳۰۰۰ متر باشند نهال گردو مناسب اطاقور خواهند بود.

انواع نهال گردو در اطاقور

مناطق شمالی کشور میزان بارندگی بالاتری به نسبت دیگر مناطق کشور دارند به همین دلیل شرایط ایده‌آلی برای کاشت انواع نهال گردو در اطاقور فراهم شده است. برای کاشت گونه‌های نهال پاکوتاه پا بلند بذری و دیمی و گونه‌های بومی کشورهای دیگر هستند در شهر اطاقور هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد، به همین علت بسیاری از باغداران و کشاورزان شرایط جوی و نوع خاک مناطق شمالی کشور را بسیار مناسب و کارآمد برای باغداری و کشاورزی و زراعت می‌دانند.

قیمت نهال گردو در اطاقور

در بازار امروزه کشور مشکلاتی اعم از گرانی و نبود محصولات مورد نظر وجود دارد در بسیاری از نهالستان‌های مطرح کشور قیمت نهال گردو رو به افزایش رفته است، اما با توجه به کیفیت و مقاومت بالای نهال گردو پرورش یافته در باغات نهالستان برتر نهال قیمت آن هم بسیار به صرفه و مناسب است. به همین علت تاکید می‌کنیم که باغدارانی که توان پرداخت هزینه‌های زیاد را برای خرید نهال ندارند به نهالستان برتر نهال مراجعه کنند علاوه بر آن می‌توانید که برای استعلام قیمت نهال گردو در اطاقور از لینک زیر هم استفاده کنید.

بهترین نهال اطاقور

به طور معمول از نظر کارشناسان کشاورزی و باغداری باغ گردو و کاشت نهال گردو در مناطقی که درصد رطوبت آن بالا است کمی چالش و محدودیت ایجاد می‌کند، به همین علت برای آن که نهال گردو در خاک پر رطوبت مناطق شمالی کشور دچار آسیب و پوسیدگی نشوند توصیه می‌شود، که جهت کاهش رطوبت در خاک از محصولی به نام کمپوست استفاده شود اگر در احداث باغ و کاشت نهال تمامی مراحل به صورت استاندارد و مورد تایید پیش رود بدون شک باعث تولید بهترین نهال گردو و محصولاتی بی‌نظیر و مطلوب خواهد شد.

نهالستان گردو در اطاقور

نهالستان برتر نهال با پرسنل مجرب و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و روش‌های نوین محصولاتی با کیفیت و سازگار با مناطق شمالی کشور را تولید می‌کند. اگر قصد دارید که از شعبات نهالستان گردو در اطاقور اطلاع پیدا کنید حتماً از وب سایت نهالستان برتر نهال دیدن کنید، تا علاوه بر اطلاع از آدرس شعبات این مرکز در سراسر کشور از تنوع محصولات و قیمت آن‌ها هم اطلاع پیدا کنید به همین منظور لینک وب سایت نهالستان برتر نهال در بخش‌های متعدد این مقاله درج شده است.

کلام آخر

باغداری و کشاورزی مشاغلی هستند که نیاز به رسیدگی دائم و همیشگی دارند علاوه بر آن در ابتدای احداث باغ نیاز به پرداخت هزینه‌های بسیاری است اما اگر تمامی مراحل به صورت استاندارد رعایت شود سوددهی که در انتهای کار برای باغدار به جای می‌ماند قابل مقایسه با مشاغل دیگر نخواهد بود. جهت اطلاع از تنوع محصولات نهالستان برتر نهال و انتخاب نهال میوه سازگار با شرایط جوی و اقلیمی شهر اطاقور حتماً به صفحه خرید نهال میوه در اطاقور مراجعه کنید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب اطاقور و خرید نهال در اطاقور اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال