خرید نهال گردو در کنگاور✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار کنگاور

امروزه علاقمندی افراد در زمینه کاشت نهال گردو در شهرستان‌های مختلف باعث شده تا متخصان زیادی که در این زمینه از تجربیات بالایی برخوردار هستند اطلاعاتی را در اختیارشان قرار دهند لذا به این منظور با ما همراه باشید تا کسب اطلاعاتی را دراین زمینه داشته باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی کنگاور

باید بدانید که کنگاور به دلیل پوشیده بودن کوه در اطراف خود از هوایی سرد برخوردار است به طوری که سردترین دمای سال مختص به این شهرستان می‌باشد از طرفی در تابستان دمای نسبتا خنکی را دارد که نسبت آن به 25 الی 35 درجه سانتی گراد می‌رسد.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در کرمانشاه

تاریخچه باغات گردو در کنگاور

این شهرستان به دلیل داشتن فضای مناسب برای پرورش نهال گردو از قدیم تا به امروز بستر بسیار مناسبی بوده است به طوری که نهال گردو کنگاور مختص و بومی خود این منطقه است و از کیفیت محصول بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در کنگاور

قابل توجه است در این سال‌های اخیر به دلیل کم آبی بیشتر باغات دچار خشکسالی در سال هستند به همین خاطر برای احداث باغات گردو در کنگاور بهتر است از تجهیزات آبیاری قطره‌ای بهره‌مند شوید تا نهال شما در طول سال از بازدهی بالایی برخوردار باشد چرا که بسیاری از باغداران ساکن این شهرستان از این روش استفاده می‌کنند.

آیا کاشت نهال گردو در کنگاور حالت اقتصادی دارد؟

اگر این میانگین را مورد بررسی قرار دهیم که هر هکتار باغ گردو از 10 الی 12 تن در سال محصول دارد باید بگوییم که کاشت این ارقام از نهال گردو جنبه اقتصادی بسیار بالایی دارد خصوصا اگر نوع نهال گردو با توجه به مناطق خود به خوبی انتخاب شود این خالت افزایش چشم‌گیری را خواهد داشت.

خرید نهال گردو در کنگاور

برخی از افراد این سوال برایشان ایجاد می‌شود که خرید نهال گردو از چه طریق بهتر و کم هزینه‌تر می‌باشد؟ در پاسخ باید به این دو نکته که عبارت هستند از:

  • خرید بدون واسطه
  • خرید با واسطه

توجه داشته باشید چرا که مجموعه برتر نهال با ایجاد شرایط اینترنتی این امکان را فراهم کرده است که افراد ساکن در کنگاور نوع اختصاصی از نهال گردوی مناطق خودشان را به راحتی و بدون واسطه می‌توانند از مراکز ما تهیه نمایند. همچنین برای خرید نهال گردو در شهر مشهد اینجا کلیک کنید.

فروش نهال گردو در کنگاور

خوشبختانه این مناطق همانطور که گفته شد ظرفیت بسیار بالایی را برای پرورش نهال گردو داشته است به همین خاطر زمینه فروش نهال گردو را برای افراد فعال و باغدار آسان نموده است و باعث شده است تا افراد بومی این مناطق به درآمد مطولبی برسند.

نهال گردو مناسب کنگاور

باید به اطلاع افرا علاقمند به کاشت نهال گردو در کنگاور برسانیم که مناسب‌ترین نهال گردو برای این مناطق شامل:

  1. نهال گردو اسرائیلی
  2. نهال گردو کانادایی

می‌باشد چرا که نوع اسرائیلی به دلیل سازگاری با محیط کوهستانی بهترین مناسب است و دارای عمر 100 ساله می‌باشد از طرفی نوع نهال گردو کانادایی به دلیل باردهی فوق العاده و تحمل بالا در سرما مورد اهمیت قرار گرفته است و برای کاشت حداقل ارتفاع آن بهتر است تا یه هزار متر باشد.

انواع نهال گردو در کنگاور

امروزه برای خیلی از افراد این سوال ایجاد می‌شود که انواع نهال گردو در کنگاور چه نژادی می‌باشد؟ در جواب به این سوال باید بدانید که بهترین مورد:

  • نهال گردو ژنوتیپ
  • نهال گردو فرنور

هستند به این خاطر که نوع ژنوتیب افرا باغدار را با توجه به بارهی زیادی که دارد زودتر به نتیجه مطلوب می‌رساندو نوع فرنور که بومی کشور فرانسه است اما به دلیل سازگاری با محیط سرد افراد توتنسته‌اند آن را در این شهرستان به خوبی پرورش دهند.

قیمت نهال گردو در کنگاور

برای اطلاع از آخرین قیمت نهال گردو به صفحه لیست قسمت نهال به این لینک مراجعه کنید.

 

بهترین نهال گردو

حتما برایتان این موضوع بوجود آمده است که بهترین نهال گردو در کنگاور کدام نوع است؟ باید بدانید که بهترین نمونه نهال گردو ژنوتیپ است به این دلیل که از نوع اصلاح شده و پیوندی می‌باشد و علاوه بر سازگاری بالا در طول سال باردهی بالایی را دارد هر چند نمونه‌های دیگری همچون: خوشه‌ای و تویسرکان هم جز این دسته برتر می‌باشند.

نهالستان گردو در کنگاور

موضوعی که در این مقاله قابل ذکر است یکی از مراکزی که امروزه به عنوان بهترین نهالستان برای ارائه نهال گردو معرفی شده است مجموعه برتر نهال است که با داشتن برترین مشاوران توانسته است مشکلات بسیاری از مشتریان خود را در هر زمینه‌ای رفع نماید.

کلام آخر

با ذکر کلام آخر و نتیجه‌گیری در این مقاله، دانستیم که نهال گردو کنگاور جز دسته سردسیری است و فاصله کاشت آن از دریا باید تا 3000 هزار متر باشد از طرفی دریافتیک ارقام تولید شده در این شهرستان از رتبه بسیار بالایی بروخوردار بوده است و باکاشت آن ساله چندین هزار تن محصول گردو برداشت می‌شود. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های  دیگر که در شهر کنگاور می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در کنگاور مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال