خرید نهال در تیرور✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان تیرور

شهر تیرور در ۵ کیلومتری غرب میناب در استان هرمزگان قرار دارد. این شهر نام خود را به واسطه قرارگیری در بستر و دهانه دو رودخانه گرفته است. از نظر موقعیت جغرافیایی در ارتفاع ۲۷ متری از سطح آب‌های آزاد با کمینه دمایی ۴ درجه و بیشینه دمایی ۴۹ درجه قرار گرفته است. این شهر از میانگین بارشی ۱۵۰ میلی‌متر در سال به واسطه قرارگیری در امتداد رشته کوه‌های فرعی زاگرس برخوردار است.
تحت تاثیر اقلیم غالب استان هرمزگان، گرمای بالای هوا و هوای شرجی خلیج فارس و دریای عمان دارای آب و هوای گرم و خشک بوده و از ۴۰ درصد رطوبت نسبی هوا برخوردار است. تیرور در دشتی قرار دارد که ورزش بادهای موسمی از جمله بادهای بحری از میزان گرما و رطوبت شرجی هوای آن کاسته و شرایط را برای کشاورزی و باغداری مهیا می‌کند.
شهر تیرور دارای باغات متعدد مرکباتی از جمله لیمو شیرین، لیمو ترش، پرتقال، درختان کنار، انبه، چیکو، گواوا، موز، خرما و محصولات کشاورزی و زراعی مانند هندوانه، خربزه، فلفل، زیتون و خیار سبز و سیفیجات و بادمجان است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در تیرور

 

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بندرعباس

نهالستان تیرور

مهمترین وجه تمایز نهالستان تیرور با نهالستان‌های مناطق معتدله و سردسیری این است که در این مراکز عمدتا نهال‌های گرمسیری، بومی و محلی مقاوم به خشکی و گرما تولید و تکثیر می‌شود، تا باغداران بتوانند با انتخابی صحیح، نهال سازگار، مقاوم و پربار را در اختیار داشته باشند. بسیاری از این نهالستان‌ها شرایط پرورش را به طور بهداشتی و علمی رعایت نکرده لذا بدون مجوز فعالیت می‌کنند، اما شما باغداران محترم می‌توانید از طریق اینترنت و ارتباط با برتر نهال رقم‌های گرمسیری، فوق العاده با کیفیت و ضمانت‌دار را دریافت کنید.

باغداری در تیرور

در بخش فوق اشاره کردیم که باغداری در تیرور حول محور نهال‌های گرمسیری مانند خرما، انواع مرکبات، انبه، موز، کنار، چیکو، گواوا، گل‌محمدی و زیتون در جریان است. این شهر دارای اراضی جلگه‌ای با خاک‌های بسیار غنی با بافت شنی و رسی حاصلخیز است که در ۱۳۰۰ هکتار اراضی کشاورزی و باغی آن محصولات ذکر شده با کیفیت و کمیت بالا تولید می‌شود.
کلیه نهال‌های ذکر شده مقاومت بالایی به گرما، خشکی هوا و کم آبی دارند. درصدد حفظ امنیت غذایی و طبیعت ذاتی شهر، افزایش درصد اشتغال و کسب درآمد، باغداری و کشاورزی در تیرور با کمک روش‌های آبیاری نوین و نهال‌های کم آبخواه اداره می‌شود. آب مورد نیاز این بخش از طریق ذخایر آبی زیرزمینی به واسطه چاه‌ها و قنات‌ها استخراج و مورد استفاده قرار می‌گیرد

 

نهال فروشی در تیرور

نهال فروشی در تیرور از جمله مشاغلی است که علاوه بر مراکز تولید نهال، توسط اشخاص متفرقه نیز در بازارچه‌ها و مناطق شهر انجام می‌شود. لذا توصیه می‌شود حتماً در قبال سلامت، مرغوبیت و عدم بیماری نهال‌های خریداری شده از این نهالستان اعتبارنامه‌ها و تضمین معتبر دریافت کنید تا سرمایه خود را با خرید از افراد متفرقه، مراکز بی‌هویت و بدون مجوز با نهال‌های ضعیف و بی‌کیفیت از دست ندهید.
برخورداری نهالستان از پشتیبانی ۲۴ ساعت باعث می‌شود در صورت بروز هرگونه چالش و سوال در طول شبانه روز بتوانید از تجربه و مهارت کارشناسان و پرسنل این مجموعه بهره‌مند شوید.

فروش نهال در تیرور

در تعامل با مراکز فروش نهال در تیرور مسلماً با گستردگی نهال‌های گرمسیری روبرو خواهید شد، زیرا این ارقام تنها رقم‌هایی هستند که به دلیل زودگل بودن، مقاومت به خشکی از جمله ارقامی هستند که سازگاری بالایی با اقلیم شهر تیرور دارند. لذا توصیه می‌شود حتماً هنگام خرید از عدم بیماری نهال با دریافت گواهی سلامت و قرنطینه استانی، از کیفیت و مرغوبیت آن با دریافت ضمانت ۲ ساله مطمئن شده و از اصالت، قابلیت‌ها و خصوصیات ژنتیکی آن با دریافت شناسنامه اصالت اطمینان حاصل کنید.

قیمت نهال در تیرور

قیمت نهال در تیرور بسته به مواردی مانند نوع نهال میوه، سن و رقم، نام تولید کننده، خصوصیات ژنتیکی، میزان بازدهی و باردهی، هزینه‌های پرورشی و جابجایی نهال و همچنین تضمینی بودن کیفیت و سلامت آن متغیر است. مثلا نهال سیب قیمتی ۵۰ الی ۶۵ هزار و یا انجیر قیمتی بین ۷۵ الی ۱۰۰ هزار تومان را بسته به نوع رقم دارند. اما با کمک لینک زیر می‌توانید قیمت کلیه ارقام را ملاحظه کنید.

خرید نهال بادام در تیرور

به طور کلی نهال ۴۰۰۰ ساله بادام خواهان مناطق معتدل و کوهستانی برای رشد است، اما ویژگی بارز و متمایز این نهال که آن را در اقلیم‌های گرم و خشکی مانند تیرور محبوب و پرطرفدار کرده است مقاومت بالای آن به کم آبی، خشکی و گرمای بالا است. به همین دلیل در چنین اقلیمی که با خشکسالی، گرما و شرجی هوا روبرو است بسیاری از باغداران با انتخاب اراضی جلگه‌ای نسبتا مرتفع، با آب و هوای ملایم و خرید نهال بادام در تیرور کاشت آن را به منزله شغل سودآور و کم ریسک دنبال می‌کنند.
رقم‌هایی مانند نهال بادام پوست کاغذی، شاهرودی و خوشه‌ای می‌توانند با پرورش اصولی و کاشت صحیح نهال‌های ثروت آفرین باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید نهال می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در تیرور

در شهر تیرور از میان ۳۰ نوع و رقم میوه ارقامی مانند نهال‌های مرکبات، خرما، پسته، بادام، انبه، موز، به، کنار، گل محمدی و گواوا از سطح زیر کشت بسیار بالایی برخوردار هستند. زیرا امتحان خود را پس داده و مقاومت فوق العاده‌ای به کم آبی و گرمای بالا دارند. باغداران محترم می‌توانند برای خرید نهال میوه در تیرور مطابق با اقلیم، هدف تجاری و سلیقه خود از نهالستان بزرگ برتر نهال با تنوع ارقام بالا رقم منتخب را با بهترین قیمت نهال، ضمانت ۲ ساله سلامت و گواهی عدم بیماری دریافت کنند.
با مطالعه صفحه خرید نهال گردوی تیرور می‌توانید بهترین رقم برای کاشت را بشناسید.

 

کلام آخر

باغداران حرفه‌ای و هوشمند می‌توانند با کمی تجربه و تخصص در زمینه کشاورزی و باغداری با انتخاب نهال‌های میوه گرمسیری و کاشت آن در اراضی جلگه‌ای با خاک غنی و مرتفع سازی نیاز آبی و غذایی نهال در زمان و مکان مناسب، بیشترین سود را از باغداری در این اقلیم گرم و خشک داشته باشند. در این مسیر حتماً باید با نهالستان‌های معتبر، تخصصی و مجوزداری مانند برتر نهال در تعامل باشید تا در کنار بهره‌مندی از نهال‌های سالم و مقاوم در پرورش نهال‌های تنومند با هزینه‌های رسیدگی پایین، آموزه‌های باغبانی رایگان و تخصصی را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر تیرور کاشت به صفحه خرید نهال گردو در تیرور مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال