خرید نهال گردو در صالح آباد✔️ قیمت انواع نهال گردو صالح آباد

اگر در شهر صالح آباد به دنبال سرمایه‌گذاری مطمئن متمادی و با سوددهی کلان هستید با توجه به حاصل‌خیزی اراضی و ارتفاع منطقه و بارش‌های مطلوب آن می‌توانید خرید نهال گردو و کاشت آن را به منزله شروع باغداری و برداشت طلای سبز از این باغات را در نظر داشته باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی صالح آباد

از جمله شهرهای واقع در غرب استان همدان و از توابع شهرستان بهار صالح آباد است که در فاصله ۱۸ کیلومتری همدان است که با جمعیت ۷۸۹۹ نفر در ارتفاع ۱۶۸۰ متری از سطح آب‌های آزاد قرار گرفته است. این شهر از شاخه‌های فرعی رودخانه قره چای بهره‌مند بوده که برای مزارع کشاورزی، تاکستان‌ها و باغات استفاده می‌شود. این شهر با میانگین دمای ۱۱.۵ درجه و میانگین بارش ۲۸۶ میلی‌متر در سال از آب و هوایی معتدل و کوهستانی با تیپ بارندگی مدیترانه‌ای برخوردار است.
محصولات باغی و زراعی این بخش شامل بادام، هلو، گردو، انگور، سیب و زردآلو بوده و محصولات زراعتی و کشاورزی آن شامل گندم، جو، نخود، غلات، سیب زمینی، سیر قرمز و سفید، هندوانه، خربزه، زعفران گیاهان دارویی است‌.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در همدان 

تاریخچه باغات گردو در صالح آباد

شهرستان بهار دارای ۱۹۰۰ هکتار باغ گردو است که سهم صالح آباد از این مقدار حدود ۵۵۰ الی ۶۰۰ هکتار باغات بارور بوده و عمدتاً نهال‌های گردوی سرسیری و نیمه سرسیری در آن کشت می‌شود که می‌توان به نهال‌های چندلر، پدرو، فرنور، هارتلی کاغذی، تویسرکان اشاره کرد. افراد تازه کار می‌توانند با بررسی باغات موفق شهر صالح آباد شناخت خوبی از نهال‌های سودآور و اقتصادی داشته باشند. سودآور به نهالی اطلاق می‌گردد که مقاومت و سازگاری بالای با اقلیم جغرافیایی و جوی این منطقه داشته باشد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در صالح آباد

احداث باغ گردو شامل چندین مرحله اساسی از جمله آماده سازی زمین است که باید قبل از آن از شرایط آب و هوایی، میزان بارندگی‌ها، نوع بافت خاک، نوسانات دمایی، میزان تابش نور خورشید و ورزش باد شناخت دقیقی حاصل شود. بعدی خرید نهال بر اساس اقلیم منطقه و میزان ارتفاع آن است که باید از ارقام دیرگل و سردسیری انتخاب شود.
شناخت روش‌های آبیاری نوین و همچنین تعبیه سیستم‌های آبیاری باعث کاهش هزینه‌های آبدهی می‌شود.
حفر چاله مناسب با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مکان یابی و رعایت فواصل کاشت نیز از جمله مراحل تاثیرگذار در ریشه زایی، دریافت نور و تردد و تردد بهتر کارگران و باردهی بیشتر نهال‌ها است.

 

 

آیا کاشت نهال گردو در صالح آباد حالت اقتصادی دارد؟

زمانی می‌توان گفت که باغداری خصوصاً پرورش نهال گردو در صالح آباد سودده و پر بازده است که موارد زیر را رعایت شود.
• انتخاب نهال دیرگل مقاوم به یخبندان، نوسانات دمایی
• در اختیار داشتن نهال‌های پایه کوتاه در جهت استفاده حداکثری از مساحت باغ و افزایش تراکم کاشت نهال‌ها و همچنین هرس بهتر و راحت‌تر به دلیل ارتفاع پایین
• کاشت نهال‌های زودبازده با ریشه زایی سریع و باردهی زود هنگام در جهت رسیدن به سود سریعتر
• رسیدگی‌های منظم در طول جوانه زنی، گلدهی و بلوغ میوه با آبیاری و کوددهی به موقع
• همچنین برداشت محصول در بهترین فصل و بازاریابی و ارسال آن به بازارهای فروش پرتقاضا با قیمت بالا

 

خرید نهال گردو در صالح آباد

مهمترین مسئله‌ای که بسیاری از گردوکاران بر آن واقف هستند کیفیت خرید نهال گردو در صالح‌آباد در برابر قیمت آن است. اگر شما نیز جزو افراد مشتاق به دریافت نهال‌های قدرتمند، پربار، بدون بیماری و سودآور از مراکز معتبر هستید می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی با برتر نهال در ارتباط بوده و نهال‌های گردوی سازگار و پربار را با کمک تیم مهندسی برتر نهال در سلامت کامل به همراه گواهی عاری از آفات و کیفیت با قیمت ایده آل دریافت کنید.

فروش نهال گردو در صالح آباد

با توجه به رواج گسترده گردوکاری در این بخش در خرید از مراکز فروش نهال گردو در صالح آباد به موارد زیر دقت کنید .
 نهال منتخب دارای لیبل اصالت از جهاد کشاورزی بوده و نوع، سن، رقم، درصد بازدهی عمر و مرجع تولید کننده آن مشخص باشد.
 دارای شاخص کنترل بوده یعنی نظارت‌های سازمانی بر پرورش نهال انجام شده و از جهت سلامت و کیفیت کنترل‌های لازم را داشته و دارای گواهی سلامت باشد.
 نهال از ارقام دیرگل بوده و دارای ریشه‌های جوان و سن ۱ الی ۲ سال باشد تا در بستر جدید بالاترین کنش و سازگاری را داشته باشد.
 در خصوص سلامت و عدم وجود بیماری، نهال حتماً دارای ضمانت سلامت و قرنطینه استانی باشد.

نهال گردو مناسب صالح آباد

با تفاسیر ذکر شده نهال گردوی مناسب صالح آباد نهال‌های دیرگل و دیر برگ ده با توانمندی بالا در برابر سرمای بهار، یخبندان و برودت بالا هستند. در این میان رقم‌هایی مانند فرنور، چندلر، هارتلی و نهال‌های ژنوم دار و پوست کاغذی می‌توانند گزینه مناسبی باشند.

انواع نهال گردو در صالح آباد

با در نظر گرفتن ارتفاع و اقلیم کوهستانی شهر صالح آباد نهال‌هایی که در بخش زیر معرفی می‌گردد به عنوان انواع نهال گردو در صالح آباد قابلیت پرورش دارند.
 نهال گردوی هارتلی: نهالی توانمند در برابر سرمای بهاره و یخبندان، دیرگل رقمی آمریکایی پایه کوتاه و پیوندی، با باردهی ۷ تن در هکتار مناسب برای ارتفاعات تا ۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ متری شروع باردهی از سال اول
 نهال گردوی فرنور: رقمی سردسیری و کاغذی، فرانسوی، مناسب برای ارتفاعات ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ متری، باردهی ۷ الی ۸ تن در هکتار رقم دیر برگ ده
 نهال گردوی ژنوتیپ پالیز: مناسب با ارتفاعات صفر تا ۳۰۰۰ متری، مقاوم به آفاتی مانند کرم خراط، شته پوست گردو، کم آبی سرمای بهاره و یخبندان، باردهی ۸ الی ۱۲ تن در هکتار، بسیار زود بازده با عملکرد رشدی فوق العاده
 نهال گردوی فرانکت: رقمی سردسیری مقاوم به یخبندان و سرمای بهاره، دیرگل، فرانسوی و پیوندی قابل کاشت در ارتفاعات ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ متری، باردهی از سال دوم کاشت اوج باردهی از سال پنجم

قیمت نهال گردو در صالح آباد

نهال گردویی که بالاترین بازدهی و محصولات آوری را با عمر باردهی بالا داشته باشد از قیمت و ارزش بالایی برخوردار است. با کمک لینک زیر می‌توانید از قیمت نهال گردو در صالح آباد به طور دقیق و به روز مطلع شوید.

بهترین نهال گردو

اگر این سوال را از باغداران با تجربه و قدیمی بپرسید که بهترین نهال گردو چه نهالی است؟ نژاد برتر را رقم کم زحمت، پرمحصولی با میوه‌های با کیفیت و بدون آفات با ریشه‌های توانمند در برابر سرمازدگی و آفات را به عنوان بهترین نهال گردو در صالح آباد معرفی خواهند کرد.

نهالستان گردو در صالح آباد

اگر به دنبال آشنایی با بهترین نهالستان گردو در صالح آباد هستید می‌توانید با تکیه بر اعتبار، تخصص و قدمت برتر نهال، ارقام تجاری، پیوندی، زود بازده، دیرگل و بسیار با کیفیت و مقاوم را از این مرکز برای شروع باغداری انتخاب کنید. شما با دریافت نهال‌های ضمانت‌دار، اصیل، با فاکتور فروش معتبر و قیمتی مناسب می‌توانید در فرایند کاشت نهال و احداث باغ نیز از تجربه و تخصص تیم مهندسی برتر نهال برخوردار شوید.
صفحه خرید نهال میوه صالح آباد می‌تواند میزان شناخت شما از رقم‌های قابل کاشت را افزایش دهد

کلام آخر

در شیوه باغداری نوین و پرورش نهال گردو باید کلیه مراحل سه گانه کاشت، داشت و برداشت با رعایت اصول کامل و منطقی انجام شود تا بهره‌برداری هرچه بهتر از این باغات درصد سود بیشتر شود. زمینه می‌توانید از احداث باغ گرفته تا کاشت نهال و رسیدگی و خرید نهال گردو از توانمندی، تجربه و خدمات با کیفیت برتر نهال بهره‌مند شوید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب صالح آباد و خرید نهال در صالح آباد  اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال