خرید نهال گردو در هشتبندی✔️ قیمت انواع نهال گردو هشتبندی

یکی از سرمایه‌گذاری‌های مطمئن و با سوددهی کلان که می‌توان تا چندین نسل و دهه از مزایا و درآمد آن منتفع شد خرید نهال گردو و احداث باغ آن است. به لطف گونه‌های خاص از نهال گردو امکان کاشت آن در شهر گرمسیری هشت‌بندی نیز میسر است با ما همراه باشید تا با این نهال بیشتر آشنا شویم.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی هشتبندی

شهر هشتبندی از نظر موقعیت جغرافیایی در ارتفاع ۲۶۰ متری از سطح آب‌های آزاد قرار گرفته است بررسی شرایط اقلیمی هشتبندی نشان دهنده آن است که این شهر با رطوبت هوای ۵۰ درصد و میانگین دمایی ۱۹ درجه از جو آب و هوایی نیمه بیابانی خشک برخوردار است. این شهر بخشی از شهرستان میناب و توکهار استان هرمزگان است که با بندرعباس فاصله ۱۶۳ کیلومتری دارد.
هشتبندی به دور از ارتفاعات در دشتی بسیار هموار و مسطح با منابع آبی زیرزمینی بسیار مطلوب قرار گرفته است لذا خاک آن از جمله حاصل خیزترین خاک‌ها برای کشاورزی و باغداری است که به قوت میانگین بارشی ۱۳۰ میلیمتر در سال و قنات‌ها و چاه‌های عمیق کشاورزی از جمله قطب‌های تولیدی کشاورزی و باغی در ۶۰ کیلومتری میناب است. در کنار میوه‌های گرمسیری می‌تواند در تولید ارقام گردوی گرمسیری مانند پکان آمریکایی، لارا و ژنوتیپ پالیز بسیار موفق عمل کند و در کنار محصولات گرمسیری جالیزی، سیفیجات و گلخانه‌ای تنوع بیشتری به تولیدات خود ببخشد.

بیشتر بخوانید:خرید نهال گردو در بندرعباس

تاریخچه باغات گردو در هشتبندی

باغداران و سرمایه‌گذاران هوشمند در این شهر با توجه به چند منظوره بودن سودآوری نهال گردو و بازار فروش تثبیت شده و پرتقاضای آن سعی کرده‌اند با کاشت نهال‌های گرمسیری باغات پربار و مقاومی را احداث کنند. بررسی تاریخچه باغات گردو در هشت‌بندی نشانگر این است که نهال‌های گردوی گرمسیری مانند پکان آمریکایی، لارا و نهال اصلاح شده ژنوتیپ پالیز از جمله رقم‌های پیوندی مقاوم به خشکی و گرما هستند که در کنار نهال‌های بومی سطح زیر کشت باغات گردوی این بخش را تشکیل می‌دهند. این بررسی می‌تواند در زمینه‌های نحوه آبیاری، میزان آبیاری، کودها و عناصر ماکرو و ریز مغذی مناسب و همچنین شناخت آفات و راه‌های پیشگیری از طغیان آنها به باغداران تازه کار بسیار کمک کند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در هشتبندی

مسلماً برای احداث باغ گردو در وهله اول مستلزم داشتن مساحت و زمین در اختیار هستید که این پارامتر تنها با داشتن سرمایه کافی برای خرید یا اجاره زمین میسر خواهد بود. در کنار آن مهیاسازی و آماده کردن بستر کاشت نهال از هر حیث و خرید نهال‌های سالم و سازگار و گرمسیری و اطلاع از نوسانات دمایی، شرایط محیطی و وضعیت آبی و خاکی منطقه می‌تواند از موارد تاثیرگذار در رابطه با احداث باغ گردو باشد. مسلماً بسیاری از سرمایه‌گذاران به دلیل عدم شناخت از تکنیک‌های باغبانی دچار چالش‌ها و مشکلات عدیده‌ای می‌شوند که ارتباط با مهندسین کشاورزی، مروجین و مشاوران احداث باغ در نهالستان‌های تخصصی می‌تواند کلیه مراحل را با شناخت، اطلاعات دقیق و علمی به روز پیش ببرد.

 

آیا کاشت نهال گردو در هشتبندی حالت اقتصادی دارد؟

با توجه به اینکه نهال گردوی پکان آمریکایی ۶۰ درصد از اراضی باغات گردوی کشور آمریکا و مکزیک را شامل می‌شود و این حوزه‌ها توانستند با کمک این رقم بیشترین تولیدات را به دست آورند لذا چنانچه کاشت نهال کاشت نهال گردو در هشتبندی با کمک رقم پکان آمریکایی و ارقام اصلاح شده و پیوندی صورت بگیرد می‌توان به اقتصادی بودن آن مطمئن بود. اگرچه این نهال رقمی پربار و مقاوم به گرما است اما مهم‌ترین مسئله در افزایش سود باغات گردو، پایین آوردن هزینه‌های رسیدگی از جمله نهاده‌های کشاورزی و هزینه‌های تامین آب است.
پس هرچه از روش‌های پیشرفته و نوین برای مراقبت و پرورش نهال استفاده شود این هزینه‌ها کاهش پیدا کرده و در نتیجه با نهالی تنومند و پربار می‌توانید میوه‌های با کیفیت و پرفروش را برداشت کنید.

 

خرید نهال گردو در هشتبندی

از جمله مهم‌ترین چالش‌هایی که بیشتر باغداران در هنگام خرید نهال گردو در هشت‌بندی تجربه می‌کنند سوالات متداولی است که در زمینه سازگاری و باردهی و مراقبت‌های بعد از کاشت نهال است. لذا اگر خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید می‌توانید در کنار نهال‌های سلامت، مقاوم و مرغوب از مشاوران آن مرکز نیز کمک بگیرید. تنها با یک تماس و مراجعه به سایت اینترنتی برتر نهال می‌توانید بهترین نهال‌های گردوی گرمسیری را با کیفیت درجه یک و تضمین شده به مدت ۲ سال، گواهی عاری از آفات، قرنطینه استانی دریافت کنید.

فروش نهال گردو در هشتبندی

شاید گستردگی مراکز فروش نهال گردو در هشت‌بندی و نزدیک بودن آن به باغداران دلیل موجهی برای خرید از نهالستان‌های بومی باشد اما در این مراکز ممکن است نهال‌های پیوندی و گرمسیری زودبازده با عدم موجودی روبرو باشد. لذا خرید اینترنتی می‌تواند در چنین مواقعی بسیار کمک کننده بوده و شما را با نهالستان‌های مجهز، معتبر و موفق در تعامل نگه دارد و بتوانید با خرید مستقیم از مرکز تولیدی با قیمتی مناسب، بهترین و مقاوم‌ترین نهال‌ها را دریافت کنید.

نهال گردو مناسب هشتبندی

عنصر آب یکی از نیازهای اساسی نهال گردو برای رشد هرچه بهتر آن است با توجه به گرمسیری بودن شهر هشت‌بندی و بالا بودن شدت گرما و تبخیر سطحی و کمبود بارش‌ها نهال گردو مناسب هشت‌بندی رقم‌های با نیاز آبی کم، مقاوم به خشکی و گرما خواهند بود.

انواع نهال گردو در هشتبندی

با معرفی انواع نهال گردو در هشتبندی می‌توانید با شناخت خصوصیات باردهی و ژنتیکی آن خرید آگاهانه داشته باشید.
• نهال گردو ژنوتیپ پالیز: از جمله نهال‌های است که به وسیله تکنیک‌های تخصصی، علمی، گیاهی ژنوم‌های منفی آن کنار گذاشته شده در نتیجه نهالی اصلاحی با مقاومت بالا به گرمای ۴۵ درجه خشکی و آفاتی مانند آنتراکنوز و بلایت گردو است که می‌تواند تا ۱۲ تن باردهی در هکتار داشته باشد. نهالی دیرگل با میوه پوست نیمه کاغذی و سازگار با تمامی ارتفاعات
• نهال پکان آمریکایی: یکی از محبوب‌ترین رقم‌ها در مناطق معتدل، نیمه گرمسیری و گرمسیری است که به دلیل استقامت بالا به گرمای ۵۰ درجه می‌تواند از سال پنجم ۶ تن در هکتار بار دهد. رقمی مقاوم به کم آبی و خشکی و زودگل است که بیشتر میوه آن را مغز گردو تشکیل می‌دهد و این به دلیل عدم وجود جداره سخت جدا کننده هسته است.

قیمت نهال گردو در هشتبندی 

جهت آگاهی از قیمت نهال گردو در هشت بندی می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید و رقم مورد نظر را بر حسب سرمایه، متراژ باغ و هدف تجاری خود آگاهانه انتخاب کنید.

بهترین نهال گردو

فارغ از مقاومت، تطابق، پیوندی یا بذری بودن، میزان عمر و باردهی، هر نهالی که بتواند با رسیدگی‌های معمول باغدار و عملکرد رشدی بالا بیشترین سود حاصل از فروش میوه‌ها را نصیب صاحب خود کند می‌تواند بهترین نهال گردو هشت‌بندی باشد‌

نهالستان گردو در هشتبندی 

برای ارتباط با معتبرترین نهالستان گردو در هشت‌بندی جهت خرید نهال‌های گردوی گرمسیری سالم، بدون قارچ و آفات می‌توانید در تعامل با شعبات اینترنتی نهالستان بزرگ برتر نهال رقم‌های اصیل، شناسنامه‌دار و تضمین شده را با سلامت و مرغوبیت بالا در اختیار داشته باشید.
با مطالعه صفحه خرید نهال میوه هشت‌بندی با رقم‌های میوه قابل کاشت آشنا شوید.

کلام آخر

شهر هشت‌بندی در جنوبی‌ترین قسمت ایران و در استان هرمزگان به دلیل دشت حاصلخیز و منابع آب زیرزمینی می‌تواند گزینه مناسبی برای کاشت نهال گردوی گرمسیری از جمله پکان آمریکایی باشد که می‌توانید بالاترین سود و میوه با کیفیت را از این نهال ثروت آفرین برداشت کنید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب هشتبندی و خرید نهال در هشتبندی اینجا کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال