خرید نهال گردو در بنک✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار بنک

از توابع شهرستان کنگان باید به شهر بنک اشاره کرد که در استان بوشهر قرار گرفته است دلیل اصلی معروفیت شهر بنک به خاطر سواحل ماسه‌ای جنوب آن هست؛ طبق سرشماری که در سال ۱۳۹۵ در شهر بنک انجام شده ١۴٬۱۲۶ در این شهر زندگی می‌کنند و شغل اصلی آنها صیادی یا تجاری هست.
چون بندر بنک را به عنوان یک تفرجگاه و تفریحگاه شناخته شده و سالانه تعداد زیادی از توریست‌ها و گردشگران از این منطقه دیدار می‌کنند؛ مختصات جغرافیایی شهر بنک بر روی نقشه ایران ۲۷٫۸۷۳۴۸۵° شمالی و ۵۲٫۰۲۹۹۵۲° شرقی ثبت شده هست؛ مهمترین محصولات شهر بنک خرما و گندم هست، ما در این مقاله می‌خواهیم شرایط احداث باغ گردو در بنک را سنجیده و میزان سوددهی آن را مورد بررسی قرار دهیم.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی بنک

شرایط اقلیمی بنک شرایط ساحلی و شرجی هست؛ همین امر تاثیر بسزایی در خرید نهال گردو در بنک گذاشته است از مهم‌ترین ویژگی‌های اقلیمی بنک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• میانگین دمای شهر بنک در طول سال بیشتر از ۲۸ درجه سانتیگراد بوده و دمای فصل تابستان تا ۵۲ درجه افزایش می‌یابد.
• سطح بارش باران در این منطقه کمتر از ۳۰۰ میلی‌متر هست.
• از آنجایی که این شهر تنها ۳ متر با ساحل خلیج فارس فاصله دارد در فصل تابستان و فصل بهار رطوبت آن به بیشتر از ۷۰ درصد رسیده و آب و هوای شرجی را تجربه می‌کند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در بوشهر

تاریخچه باغات گردو در بنک

باید بگوییم هیچ تاریخچه به خصوصی در مورد باغات گردو در بنک وجود ندارد در واقع ما با ارائه این مقاله می‌خواهیم به کشاورزان این منطقه یادآوری کنیم که امکان دارد خرید نهال گردو در بنک سوددهی مناسبی برای آنها داشته و یک پیشنهاد مناسب برای سرمایه‌گذاری در صنعت کشاورزی برای کشاورزان بنک باشد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در بنک

با توجه به اینکه درختان سنتی و درختان خرما در شهر بنک سازگاری مناسبی از خود نشان داده‌اند، کشاورزان این منطقه می‌توانند به فکر احداث باغ گردو در بنک باشند؛ از شرایط مهم باغداری در بنک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• شرایط آبیاری باغ گردو را قبل از خرید نهال گردو بسنجند.
• مطمئن باشند بافت خاک برای کاشت نهال گردو مناسب هست، زمین‌هایی که در دامنه کوه‌ها قرار گرفتند برای کاشت درخت گردو مناسب‌تر هستند.
• با شرایط هرس درخت گردو همچنین سمپاشی و کوددهی آن نیز آشنا باشند.

 

آیا کاشت نهال گردو در بنک حالت اقتصادی دارد؟

ما در این مقاله به صورت تضمین شده نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم که آیا کاشت نهال گردو در بنک حالت اقتصادی دارد یا نه؟ کشاورز باید طرح توجیهی احداث باغ گردو در بنک را طراحی کرده و با توجه به هزینه نگهداری از باغ گردو در مناطق ساحلی و شرجی همچنین میزان باردهی درختان گردو؛ اقتصادی بودن کاشت نهال گردو در بنک را مورد مطالعه قرار دهد.

 

خرید نهال گردو در بنک

بهترین زمان برای خرید نهال گردو در بنک اواسط فصل پاییز هست؛ کشاورزان قبل از خرید نهال گردو در بنک شرایط را برای کاشت آن کاملاً آماده کرده همچنین اطلاعات لازم و کافی برای نگهداری و مراقبت از باغات کسب کنند برای این منظور حتماً مجلات علمی و تخصصی باغ گردو را در سایت‌های معتبر مطالعه کنند.

فروش نهال گردو در بنک

فروش نهال گردو در بنک توسط مراکز معتبری انجام می‌شود که مراحل تکثیر نهال گردو را طبق آخرین یافته‌های علم گیاه پزشکی و مهندسی ژنتیک انجام می‌دهند؛ فراموش نکنید اکوسیستم شهر بنک کاملاً منحصر به فرد بوده و شرایط طاقت فرسای زیادی برای گیاهان و درختان میوه دارد بنابراین هر نوع نهال گردو قابلیت کاشت در این منطقه را ندارد.

نهال گردو مناسب بنک

تنها نهال گردو مناسب بنک نهال گردو آمریکایی هست، اکثر نهال‌های گردوی آمریکایی جزو نهال‌های گرمسیری بوده و می‌توانند آب و هوای نامساعد را به راحتی تحمل کنند.

انواع نهال گردو در بنک

از انواع نهال گردو در بنک باید به نهال گردو پکان آمریکایی اشاره کرد، این درخت پیشنهاد تمام نهالستان‌های کشور برای کاشت در مناطق نیمه بیابانی و گرمسیری هست، از مزایای خرید نهال گردو در بنک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• باردهی بالای چهار تن
• عمر اقتصادی ۱۰۰ ساله
• نیاز آبی کمتر
• مقاومت در برابر دمای بالای ۵۰ درجه سانتیگراد
• مقاومت در برابر آفت زدگی و بیماری

قیمت نهال گردو در بنک

کشاورزان برای خرید نهال گردو باید به سایت‌های اینترنتی معتبر و مجوزدار مراجعه کنند، در این سایت‌ها قیمت نهال گردو بر اساس مصوبه وزارت جهاد کشاورزی درج می‌شود؛ از آنجایی که فروش نهال گردو در بنک به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام می‌شود کشاورزان برای محاسبه قیمت نهال گردو در بنک باید هزینه بسته‌بندی و هزینه ارسال را نیز مد نظر قرار دهند:

بهترین نهال گردو

مشخص هست بهترین نهال گردو در بنک تنها نهال گردو پکان آمریکایی هست، ژنوم‌های درخت پکان آمریکایی به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا در برابر حرارت بالای ۵۰ درجه و دمای شرجی و رطوبت بالا از خود مقاومت نشان دهد.

نهالستان گردو در بنک

مسئولین نهالستان گردو در بنک قبل از فروش نهال گردو در بنک اطلاعات لازم و علمی را از کارشناسان این خطه دریافت می‌کنم مهم‌ترین این اطلاعات عبارتند از:
• درصد رطوبت و شرجی بودن هوا
• درصد رطوبت خاک و املاح معدنی موجود در آب
• آنالیز خاک
• بازار فروش

کلام آخر

البته در مورد سودآور بودن باغ گردو پکان آمریکایی نیز شبهه و تردیدهای زیادی وجود دارد؛ اگر می‌خواهید جزو نفرات برتر تولید گردو پکان آمریکایی در شهر بنک باشید باید با کارشناسان نهالستان در ارتباط باشید تا آنها توضیحات کامل را به شما بدهند؛ علاوه بر گردو پکان آمریکایی باغداران بنک می‌توانند با نهال‌های گرمسیری مانند نهال انگور، زیتون، انجیر، انار و بادام آشنا شده و شرایط کاشت آنها را در این شهر بسنجند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می‌کنیم به صفحه خرید نهال میوه در بنک در سایت برتر نهال مراجعه کنید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر بنک می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در بنک مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال