خرید نهال گردو در مرادلو✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار مرادلو

بزرگترین نعمت کشور ما، داشتن پهنه‌ای وسیع و داشتن اقلیمی متنوع است از طرفی محصولی همانند گردو در اکثر نقاط کشور قابلیت رشد و نمو دارد و برای پرورش آن فقط کافیست با توجه به اقلیم هر منطقه نهال مناسب آن را برای کاشت انتخاب کرد تا بتوان سطح تولید و صادرات این محصول را در کشور بهبود بخشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

شرایط اقلیمی مرادلو

شهر مرادلو در استان اردبیل قرار دارد و یکی از توابع شهرستان مشگین شهر و در 45 کیلومتر آن واقع شده است و در ارتفاع 1670 متری از سطح دریا و در دامنه‌ی کوه صلوات قرار دارد بنابراین دارای آب و هوایی معتدل، کوهستانی و تا حدی نیمه خشک است. همچنین برای خرید نهال گردو از شهر اصفهان به صفحه خرید نهال گردو در اصفهان مراجعه کنید.

تاریخچه باغات گردو در مرادلو

اگر بخواهیم به اکثر شهرهای کشور سر بزنیم درختان گردویی کهنسال و قدیمی در این شهرها خواهیم دید که قدمت و طول عمر آن‌ها به صورت دقیق بررسی و پیش بینی نشده‌ است و تنها از روی اندازه‌ی قامت و قطر تنه‌ی آن‌ها می‌توان پی به طول عمر طولانی آن‌ها برد این موضوع در مورد درختان گردو مرادلو نیز صادق است.

 

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در مرادلو

چنانچه بخواهیم به طور کامل در مورد احداث باغ گردو توضیح دهیم نیاز است به اندازه‌ی یک کتاب به توضیح و تفسیر بپردازیم زیرا تمام مراحل آن از جمله انتخاب مکان مناسب برای کاشت، انتخاب نهال مناسب گردو، نحوه‌ی کاشت صحیح نهال، نحوه‌ی آبیاری، کوددهی و سمپاشی تا مرحله برداشت آن نیاز به توضیح و تفسیر دارد.

از همین رو به باغدازان گردو توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات دقیق در این موارد به یک سایت معتبری همچون سایت برتر نهال سری بزنند.

آیا کاشت نهال گردو در مرادلو حالت اقتصادی دارد؟

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری و احداث باغات تجاری گردو در مرادلو هستند باید قبل از شروع کار به این نکته توجه کنند که کاشت نهال گردو یک سرمایه گذاری بلند مدت است و حداقل به 5 سال زمان نیاز دارد که گردو وارد مرحله باردهی اقتصادی شود چنانچه باغداران می‌توانند این مدت زمان را به انتظار بنشینند توصیه می‌شود برای احداث باغ گردو دست به کار شوند.

خرید نهال گردو در مرادلو

طبق نظر کارشناسان کشاورزی در زمان خرید نهال گردو باید به سن نهال دقت کرد و نهال‌های 1 یا 2 ساله را برای کاشت انتخاب کرد زیرا نهال‌های جوان سریع‌تر خود را با شرایط اقلیمی محیط سازگار می‌‌کنند و به اصطلاح درصد گیرایی آن‌ها بالاتر از نهال‌های 3 سال به بالا است. همچنین برای خرید نهال گردو از شهر اردبیل به صفحه خرید نهال گردو در اردبیل مراجعه کنید.

فروش نهال گردو در مرادلو

فروش اینترنتی نهال چند سالی است در نهالستان‌های معتبر کشور رواج پیدا کرده است و برای راحتی حال خریددار تمام مشخصات نهال و قیمت آن در سایت نهالستان ثبت شده است و تنها کافیست از اعتبار و صداقت نهالستان مطمئن باشید سپس با خیال راحت نهال مورد نظر سفارش دهید.

نهال گردو مناسب مرادلو

شاید برخی از باغداران مرادلو طبق تعریف و تبلیغ یک سری افراد سودجو و نابلد تمایل به خرید یک رقم خاصی از گردو داشته باشند بدون این که بدانند آیا نهال گردو مناسب مرادلو است یا خیر!!

به این باغداران توصیه می‌شود قبل از انتخاب نهال گردو به شرایط اقلیمی مرادلو ( میزان بارندگی فصلی و سالانه، بیشینه یا کمینه دما در سال، درصد رطوبت نسبی مرادلو و ارتفاع از سطح دریا شهر مرادلو) نگاهی بیندازند سپس نهال گردو مناسب را انتخاب کنند.

انواع نهال گردو در مرادلو

از میان انواع مختلف نهال گردو می‌توان نهال گردو وینا، نهال گردو روند، نهال گردو شیلی، نهال گردوفرنور، نهال گردو تو سرخ، نهال گردو پالیز تیپ 8، نهال گردو چندلر، نهال گردو خوشه‌ای ایرانی وغیره برای کاشت در مرادلو مناسب دانست.

قیمت نهال گردو در مرادلو

باغداران مرادلو می‌تولنند تمامی ارقام مناسب با اقلیم مرادلو را همراه با لیست قیمت و تخفیفات آن در لینک زیر مشاهده کنند و با اطمینان خاطر نهال مورد نظر را خود را خریدداری کنند.

بهترین نهال گردو

اگر بخواهیم بهترین نهال گردو را در مرادلو معرفی کنیم به طور یقین نهال گردو پالیز تیپ 8 بهترین نهال گردو است به این دلیل که مناسب مناطق سردسیری و نیمه سردسیری است از همین رو زمان گلدهی آن با تاخیر آغاز می‌شود تا از سرمای بهاره در امان باشد و یک نهال زود بازده است یعنی نیازی به انتظار زیادی برای شروع میوه دهی آن نیست و از سال اول پس از کاشت میوه‌های آن تشکیل می‌شود و با رسیدن به سن اقتصادی 8 الی 12 تن محصول در هر هکتار تولید می‌کند.

نهالستان گردو در مرادلو

نهالستان‌های معتبر همیشه به دنبال افزایش سطح فروش نهال گردو خود هستند از همین رو تنها به تولید نهال‌هایی پربازده و زود بازده اکتفا نمی‌کنند بلکه خدماتی جهت افزایش رضایت مشتری نیز ارائه می‌دهند از جمله برای مشتریانی که در نقاط مختلف کشور اقدام به خرید نهال از این نهالستان‌ها کرده‌اند ارسال رایگان یا پرداخت حداقل هزینه‌ی ممکن را در نظر گرفته‌اند همچنین در زمان ارسال نهال با دقت و بدون هیچ آسیبی نهال‌ها را بسته بندی و برای مشتری ارسال می‌کنند.

کلام آخر

شهرستان مرادلو پارامترهای لازم برای رشد و پرورش نهال گردو را دارد و در این مقاله سعی کردیم انواع ارقام مناسب برای رشد در آن را معرفی کنیم که نه تنها از کاملا سازگار با اقلیم این شهر هستند بلکه دارای باردهی قابل قبولی و اقتصادی نیز هستند امید است که این مقاله راه گشای انتخاب نهال برای باغداران این شهر باشد. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های دیگر که در شهر مرادلو می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال  در مرادلو مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

ارتباط با برترنهال