خرید نهال گردو در نجف آباد✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار نجف آباد

درخت  گردو از جمله درختان چند منظوره‌ای است که هم میوه آن دارای ارزش تغذیه‌ای و اقتصادی بالایی است و هم پوست و هم چوب گردو می‌تواند برای باغدار بسیار سودآور و درآمدزا باشد به همین دلیل است که در سرتاسر جهان نسبت به کاشت و احداث باغ آن طرفداران زیادی گرایش دارند. شهر نجف آباد نیز از نظر حاصل خیزی می‌تواند بستری مناسب برای پرورش نهال گردو و احداث باغ آن باشد.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی نجف آباد

شهر نجف آباد با ارتفاع ۱۶۰۰ متری از سطح دریا در غرب اصفهان و ۲۵ کیلومتری آن واقع شده است. این شهر چهارمین شهر پرجمعیت اصفهان و در مرکز ایران قرار دارد. این شهر در دشتی بسیار وسیع و کم شیب و مابین سلسله کوه‌های کم ارتفاع واقع شده است و تحت تاثیر این ارتفاعات دارای آب و هوای معتدل و نسبتا خشک با میانگین بارشی ۱۲۰ میلی‌متر در سال است.

از جمله رودخانه‌هایی که باعث حاصل خیزی باغات و رونق کشاورزی در این بخش شده است رودخانه چشمه مرغاب، دریاچه سد زاینده رود و رودخانه رود خشک است، همچنین از چاه‌ها، قنات‌ها و چشمه‌ها به عنوان منابع آبی زیرزمینی در جهت شرب اراضی و باغات استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در اصفهان

تاریخچه باغات گردو در نجف آباد

نجف آباد به عنوان یکی از باغ شهرهای استان اصفهان شناخته می‌شود و تولیدات کشاورزی و باغی آن منجمله باغات بادام، گردو، سیب انگور بسیار معروف است و کشاورزی در آن به صورت آبی رونق دارد. باغات گردوی آن به واسطه بارندگی‌ها و همچنین منابع آب زیرزمینی از چشمه‌ها، قنات‌ها تامین می‌شود. باغات میوه از جمله باغات گردوی نجف آباد بخش وسیعی از اراضی این شهر را به خود اختصاص داده و به دلیل رونق باغداری افراد زیادی تمایل به احداث باغ در این بخش دارند که می‌توانند با بررسی ارقام مقاوم نهال گردو و پیشینه باغداری با اطلاعات مفیدی شروع به کار کنند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در نجف آباد

برای اینکه احداث باغ گردو در نجف آباد با موفقیت روبرو شود باید قبل از احداث زمین باغ  انتخاب شده و در خصوص اینکه آیا این زمین می‌تواند در رفع نیازها و پرورش نهال گردو حاصل خیزی لازم را داشته باشد می‌توان از موارد زیر کمک گرفت.

 • شناخت نوع آب و هوا و اقلیم نجف آباد
 • توجه به نوسانات دمایی و وجود یخبندان و سرمای بهاره
 • توجه به حاصل خیزی خاک و نوع بافت آن
 • آنالیز خاک
 • شناخت بیماری‌ها و آفت‌های رایج
 • انتخاب نهال گردوی سازگار با اقلیم نجف آباد
 • داشتن اطلاعات علمی و گیاهی لازم در خصوص نیازهای نهال و روش‌های تغذیه‌ای، آبیاری و سمپاشی آن

آیا کاشت نهال گردو در نجف آباد  حالت اقتصادی دارد؟

با توجه به اینکه آب و هوای نجف آباد جز اقلیم‌های معتدل و نیمه خشک است، وجود رودخانه‌های پربار در آن می‌تواند برای کشاورزی و باغداری مناسب باشد می‌توان با کاشت نهال‌های معتدله و سازگار با این اقلیم سود قابل توجهی از میوه آن برداشت کرد و کاشت آن را اقتصادی دانست.

خرید نهال گردو در نجف آباد

اگر در شهر نجف آباد با نهالستان‌های معتبر و تخصصی آشنایی دارید می‌توانید برای خرید نهال گردو در نجف آباد به آن مراجعه کنید. اما در صورت تازه کار بودن و عدم آشنایی با نهالستان‌های معتبر می‌توانید به نهالستان‌های معروفی مانند برتر نهال به صورت اینترنتی مراجعه کنید و نهال‌های سازگار با اقلیم نجف آباد را با کمک مشاوران این مجموعه به درستی انتخاب کنید و همراه با  گارانتی دو ساله تحویل بگیرید.

فروش نهال گردو در نجف آباد

افراد و نهالستان‌هایی که در رابطه با فروش نهال گردو در نجف آباد فعالیت می‌کنند باید مشخصه‌ها و ویژگی‌های یک مرکز معتبر و با کیفیت را داشته باشند تا افراد بتوانند با اطمینان بیشتری نهال‌های گردو را خریداری کنند این مشخصه‌ها شامل موارد زیر است‌

 • این مراکز باید در خصوص سلامت و عدم بیماری نهال برای آن تاییدیه و گواهی سلامت صادر کنند.
 • در خصوص عدم ابتلا به آفت‌ها باکتری‌ها و قارچ‌ها برای آن کارت قرنطینه در نظر بگیرند.
 • همچنین برای تضمین کیفیت و باردهی نهال گارانتی دو ساله به مشتری ارائه گردد.
 • رقم و سن نهال با قیمت پایانی سنخیت داشته باشد.
 • همچنین کارگروه آن باید تخصص و تبحر کافی را در پشتیبانی و ارائه اطلاعات تخصصی به باغدار در رابطه با چالش‌های گیاه و نهال داشته باشد.

نهال گردو مناسب نجف آباد

نهال گردوی ژنوتیپ پالیز: نهالی سازگار در ارتفاعات صفر تا ۳۰۰۰ متری، جز ارقام پربار، زود بازده، پر بازده با تناژ ۹ تن در هکتار, نهالی پیوندی با پایه کوتاه و پوست نیمه کاغذی

 • نهال گردوی فرنور: نهالی مناسب برای ارتفاعات ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ متری، مقاوم در برابر سرمای ۳۰ درجه و گرمای ۴۰ درجه، با باردهی ۶ تن در هکتار، دیرگل
 • نهال گردوی کانادایی: مناسب برای ارتفاعات صفر تا ۲۵۰۰ متری، نهالی پیوندی، زود بازده، خود گرده افزا با ۹۰ درصد مغز میوه
 • نهال گردوی تخم مرغی: خاستگاه اسرائیلی، با باردهی سه تن در هکتار مناسب برای ارتفاعات ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ متری زود، بازده

انواع نهال گردو در نجف آباد

 • نهال گردوی ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردوی فرنور
 • نهال گردوی کانادایی
 • نهال گردوی تخم مرغی
 • نهال گردوی پوست کاغذی
 • نهال گردوی پدرو
 • نهال گردوی سانلند

قیمت نهال گردو در نجف آباد

قیمت نهال گردو در نجف آباد به خصوصیات ژنتیکی و گیاهی آن متفاوت است و این تفاوت قیمت می‌تواند به واسطه نوع خرید، نوع نهالستان و کیفیت نهال‌ها بیشتر شود. شما عزیزان می‌توانید برای استعلام قیمت نهال گردو در نجف آباد به بستری امن مانند برتر نهال مراجعه کنید و از لینک زیر به پاسخ تمامی سوالات خود در رابطه با قیمت ارقام برسید.

بهترین نهال گردو در نجف آباد

در دنیای کشاورزی و باغداری بهترین نهال گردو در نجف آباد برای سرمایه‌گذاران نهالی است که بیشترین باردهی و کیفیت محصول را داشته باشد. به نوعی که مرغوبیت میوه‌های آن بازارهای خارجی را نیز تصاحب کرده و سودآوری بالا را نصیب باغدار کند. همچنین رسیدگی‌های آن در رابطه با آفات، آبیاری کوددهی و مراقبت‌های دیگر کمتر باشد.

نهالستان گردو در نجف آباد

برتر نهال مجهزترین و موفق‌ترین نهالستان گردو در نجف آباد است که شما عزیزان می‌توانید به صورت اینترنتی بدون صرف وقت و هزینه مازاد نهال گردوی سازگار و مناسب نجف آباد را به همراه ضمانتنامه دو ساله، کیفیت بالا و قیمت مطلوب خریداری کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید نهال در نجف آباد ارقام متنوع آن را مشاهده و مطالعه کنید.

کلام آخر

نجف آباد شهری سرسبز آباد و پر از باغات میوه منجمله باغ گردو در ۲۵ کیلومتری اصفهان است. حاصل خیزی دشت‌ها و محصور شدن با  کوه‌های کم ارتفاع و وجود منابع آبی و رودخانه‌های پربار باعث شده کشت و پرورش نهال گردو و درآمدزایی از آن در این منطقه بسیار پررونق باشد. برای خرید نهال گردو در نجف آباد به صورت مستقیم با کارشناسان برتر نهال می‌توانید تماس حاصل کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال