خرید نهال در جیرنده✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان جیرنده

شهر جیرنده در بخش عمارلو شهرستان رودبار در استان گیلان قرار گرفته است، این شهر از آب و هوای سرد و کوهستانی برخودار است و ارتفاع ۱۸۰۰ متری از سطح دریا دارد و جزو مناطق مرتفع استان گیلان است، جیرنده از شمال با جنگل‌های سرسبز و از غرب با کوه ارس همجوار است، این خطه بعلکس اکثر مناطق گیلان که پوشیده از سرسبزی و شالیزارها است، از یک منطقه کوهستانی و سردسیر و هموار برخودار است، در این شهر کشاورزان برای آبیاری باغات و مزارع خود بیش‌تر از آبیاری قطره‌ای استفاده می‌کنند و معمولا برای کاشت نهال و بذر روش کاشت مستقیم را انتخاب می‌کنند که در ادامه بیش‌تر به آن می‌پردازیم.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در جیرنده

با گسترش علم و تکنولوژی به مراتب خرید و فروش محصولات به صورت غیرحضوری در حال انجام است، به عنوان مثال خرید نهال در جیرنده برای باغدارانی که نمی‌توانند به صورت حضوری در نهالستان‌های متخصص حضور یابند، خرید آنلاین موثر و ایده‌آل ترین روش است، در این نوع خرید علاوه بر عدم هدر رفت وقت امکان تحقیق بر مستندات نهالستان اعم از مجوز، همکاری، سابقه وجود دارد، هنمچنین می‌توان با مقایسه‌ی ویژگی و معایب نهال‌ها با یک دیگر بهترین نوع را در کم‌ترین تایم ممکن خریداری کرد.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در رشت

نهالستان جیرنده

اقلیم و آب و هوای هر منطقه‌ تاثیر مستقیم بر روند مشاغل سنتی همچون کشاورزی و باغداری داشته و خواهد داشت، بدین منظور در هر فصل و زمان میزان بارندگی و دمای منطقه برای باغدار و کشاورز پراهمیت است، علاوه بر این مورد وجود منابع و تولیدکنندگان اصلی مایحتاج و محصولات اصلی باغداری و کشاورزی از ملزومات اصلی به شمار می‌رود، به طور مثال تشکیل بزرگ‌ترین و متخصص‌ترین نهالستان جیرنده با وجود دستگاه‌های پیشرفته برای پرورش و نگهداری نهال می‌تواند در رفع دشواری و نگرانی در خرید نهال را رفع کند.

باغداری در جیرنده

شهر رودبار که اکنون تولید کننده‌ی اصلی زیتون، برنج، چای و کیوی در کشور است، متقابلا از سطح زیر کشت محصولات کشاورزی و باغی وسیعی برخودار است، شهر جیرنده که یکی از شهرهای کوچک شهرستان رودبار است بی تردید سهمی در مساحت زیر کشت محصولات کشاورزی و باغی این شهر دارد، برای شکل گیری باغداری در جیرنده احتیاج دارید که نهالستان بزرگی را برای خرید نهال شناسنامه‌دار زیر نظر داشته باشید و پس از برررسی و شناخت کامل نهال مورد نظر را با کیفیت بالا خریداری کنید.

نهال فروشی در جیرنده

به دلیل نبود حاصلخیزی مناسب در مناطق زراعی و باغی شهر جیرنده معمولا کشاورزان جهت اصلاح خاک از کود‌های آلی چون، کود پوست میوه، کود دام و کمپوست استفاده می‌کنند، و به دلیل نوسانات دمای تو صیه می‌شود، مراکز نهال فروشی در جیرنده در زمینه‌ سازی خاک دقت لازمه را داشته باشند و تمامی جوانب را سنجيده تا محصولاتی سلامت، پربازده و مقاوم را پرورش دهند، جهت کسب اطلاعاتی تکمیلی کارشناسان کشاورزی نهالستان برتر نهال را از یاد نبرید.

فروش نهال در جیرنده

برای اطلاع از مراکز فروش نهال در جیرنده کافیست که به سازمان جهاد کشاورزی مراجعه کنید و از نهالستان‌هایی که زیر نظر این سازمان فعالیت می‌کنند اطلاع پیدا کنید، از مهمترین عواملی که باید در هنگام شناسایی نهالستان به آن توجه کنید مجوز دار بودن نهالستان است البته می‌توانید با مراجعه به وب سایت نهالستان‌های معتبر کشور به صورت اینترنتی سفارش دهید در این نوع روش بدون صرف وقت و هزینه رفت و آمد از گونه‌های نهال میوه مد نظر خود بهره خواهید برد.

قیمت نهال در جیرنده

به دلیل آن که نهال‌هایی که در بازه‌ی سنی بین یک الی دو سال قرار دارند، دارای ضخامت بیش‌تر و مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی و آفات دارند از قیمت بیش‌تری هم برخوردار هستند. اما نهال‌هایی که در بازه سنی کمتری هستند برای کاشت ریسک پذیرتر هستند و امکان آسیب و عدم باردهی مناسب در آن‌ها رو به افزایش است، در نتیجه قیمت کمتری هم به مراتب دارند. اگر به صفحه کاتالوگ قیمت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید می‌توانید از انواع قیمت نهال در جیرنده اطلاع پیدا کنید و بر اساس میزان بودجه خود نسبت به خرید نهال اقدام کنید.

خرید نهال میوه در جیرنده

شهر جیرنده که در ۳۵ کیلومتری شهر لوشان ۶۵ کیلومتری رودبار و ۱۲۰ کیلومتری شهر رشت قرار گرفته جزو شهرهای توسعه یافته استان گیلان است. با توجه به بارندگی معتدل آب و هوای سرد و اقلیم کوهستانی کشاورزی و باغداری در این شهر در رونق است، با توجه به این تفاسیر برای خرید نهال میوه در جیرنده و سپس کاشت آن توصیه می‌کنیم که نهالستانی متخصص و معتبر را انتخاب کنید پس از مشاهده تنوع و قیمت محصولات آن با مشاوران مربوطه گفتگو کنید و سپس محصول خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

نوع نهال ارقام  نهال
نهال سیب نهال سیب فوجی، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز
نهال به نهال به محلی، نهال به آمریکایی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه، نهال آلو شرابی
نهال فندق نهال فندق قزوین، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق نخجوان
نهال گیلاس نهال گیلاس سم، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته شاه پسند،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته بنه
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو فویو، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو گوشواره‌ی، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز دبه‌ی ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز شهریار
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور کندری، نهال انگور لعل، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار سیاه دانه اصل، نهال انار سفید، نهال انار رباب
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو ۶۰ روزه، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو نادری، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون خوراکی
نهال توت نهال توت مینیاتوری، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در جیرنده

کاشت نهال بادام در هر شهری نیاز به بررسی خاک و آب و هوا دارد شهر جیرنده به دلیل کوهستانی و سردسیر بودن در برخی از مناطق آن خاک از مواد غنی و مطلوبی برخوردار نیست، به همین علت توصیه می‌شود که جهت رشد بهتر درختان بادام در این شهر از مواد آلی همچون کود پوست میوه و کود حیوانی استفاده شود. اگر قصد خرید نهال بادام در جیرنده را دارید به صفحه خرید بادام مراجعه کنید تا پس از مشاور شدن توسط کارشناسان کشاورزی نهالستان برتر نهال سازگارترین نوع نهال را خریداری کنید.

کلام اخر

نحوه آبیاری و کوددهی درختان میوه در هر شهری به اقلیم و آب و هوای منطقه بستگی دارد نحوه آبیاری درختان در شهر جیرنده می‌تواند به صورت سیستمی و قطره‌ای باشد علاوه بر آن جهت افزایش مواد غنی خاک مناطق زراعی شهر جینده توصیه می‌شود که پس از گفتگو با کارشناسان کشاورزی از کودهای مواد عالی جهت تقویت باغ استفاده کنید اگر قصد خرید نهال گردو را دارید پیشنهاد می‌کنیم به صفحه خرید نهال گردو در گیرنده مراجعه کنید.همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر جیرنده می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در جیرنده مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال