خرید نهال گردو در جیرنده✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار جیرنده

شهر جیرنده جزو مناطق کوهستانی استان گیلان که دارای آب و هوای سرد و ارتفاع ۱۸۰۰ متری از سطح دریا است، اگر قصد دارید که صاحب باغ گردوی تجاری و اصولی در شهر جیرنده باشید توصیه می‌کنیم که ابتدا جهت خرید نهال، نهالستان برتر نهال را انتخاب کرده تا با مشورت گرفتن از مشاوران و کارشناسان این مجموعه از گونه‌های نهال گردو که با شرایط اقلیمی شهر جیرنده سازگاری دارد آشنا شوید و سپس با قیمت به صرفه و کیفیت بالا محصولات را خریداری کنید، جهت اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید با کلیک بر روی لینک صفحه نهالستان برتر نهال از محصولات و قیمت آن‌ها دیدن کنید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی جیرنده

شهر جیرنده در ۱۲۰ کیلومتری رشت ۶۵ کیلومتر رودبار و ۳۵ کیلومتر لوشان در شهرستان رودبار قرار گرفته است به دلیل قرار گرفتن شهر جیرنده در محدوده کوهستانی استان گیلان این منطقه دارای اقلیم کوهستانی و آب و هوای سردسیری است، یکی از موارد قابل توجهی که در این منطقه باعث ایجاد چالش‌هایی برای باغداران و کشاورزان شده است عدم حاصل خیزی خاک است بدین منظور باغداران و کشاورزان برای رفع این مشکل از کودهای پوست میوه و حیوانی استفاده می‌کنند، البته توجه داشته باشید که قبل از انجام هر عملی در حوزه کشاورزی و باغداری مشاوره و گفتگو با کارشناسان مربوطه توصیه می‌شود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در جیرنده

در هنگام احداث باغ گردو توجه به شرایط محیطی و نوع خاک بسیار حائز اهمیت خواهد بود به عنوان مثال کاشت نهال گردو در مناطق کوهستانی با رشد مطلوبی همراه است بنابراین می‌توان گفت که شهر جیرنده از خطه‌های مناسب تولید گردو در استان گیلان است. جهت اطلاع کامل در رابطه با تاریخچه و زمان کاشت درختان گردو در شهر جیرنده می‌توانید از مقالات و صفحات مرتبط استفاده کنید تا اطلاعات کافی را به دست بیاورید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در جیرنده

فاصله گذاری بین درختان در باغات گردو باعث رشد مطلوب‌تر خواهد شد بهترین فاصله گذاری که مناسب درختان گردو است فاصله ۶ در ۶ است در این نوع فاصله به دلیل آن که فضای رشد ساقه و شاخه‌های درخت گردو باعث کیفیت بالای محصولات و عمر طولانی درخت می‌شود. توصیه می‌شود که حتماً قبل از فاصله گذاری و کاشت درختان از نوع و رقم آن اطلاع پیدا کنید و بر اساس آن فاصله گذاری انجام دهید برای آن که در این مرحله استاندارد را رعایت کرده باشید پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان کشاورزی ارتباط برقرار کنید.

 

آیا کاشت نهال گردو در جیرنده حالت اقتصادی دارد؟

با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوایی شهر جیرنده درختانی که کاشت آن در این شهر می‌تواند با موفقیت و باردهی اقتصادی حاصل شود را در این بخش درج می‌کنیم:

 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹
 • نهال گردو پکان آمریکایی

برای اینکه از نحوه‌ و میزان باردهی درختان گفته شده مطلع شوید حتما به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید.

 

خرید نهال گردو در جیرنده

قبل از کاشت و خرید نهال گردو در جیرنده ابتدا باید شرایط محیط و نوع خاک منطقه را بررسی کنید، برخی از عومل تنش زا که تاثیر مخربی بر روند رشد ریشه‌های نهال گردو دارد به شرح زیر است:

 • عدم کیفیت استاندارد آب
 • وجود خاک دژکرد
 • تغییرات نور و دما به صورت ناگهانی
 • گسترش آفات و بیمارهای زیان آور

برای عدم شکل گیری عوامل مخرب باید مراقبت‌ و رسیدگی به درختان را در اولویت قرار دهید و بر طبق استاندارد و اصول انجام شود.

فروش نهال گردو در جیرنده

در سالیان قبل به دلیل نبود تجهیزات و امکانات فروش نهال به صورت حضوری و اکثرا به دست واسطه به فروش می‌رسید، اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و صنعت کشاورزی و باغداری فروش نهال گردو به صور؛ مستقیم و بی واسطه، فروش آنلاین، همکاری با فروشگاه‌های مربوطه و مراکز باغبانی، شرکت و به نمایش گذاشتن محصولات در نمایشگاه و رویدادهای مربوطه که سالانه برگزار می‌شود شکل می‌گیرد، با شناسایی و همکاری با این منابع می‌توانید موفقیت فروش نهال گردو در جیرنده را به آسانی رقم بزنید.

نهال گردو مناسب جیرنده

شناخت نهال گردو مناسب جیرنده نیاز به بررسی فاکتورهای چون آب و هوای شهر، اقلیم، نوع خاک، نوسانات دا، میزان رطوبت، ارتفاع طبیعی، میزان بارندگی و سطح زیر کشت محصولات کشاورزی و باغی خواهد داشت، به طور کلی و با توجه به اقلیم شهر جیرنده گونه‌های نهال گردو :

 • گردو فرنور
 • گردو چندلر
 • گردو ژنوتیپ پالیز
 • گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹
 • گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷

جهت خرید این ارقام می‌توانید به صورت حضوری و آنلاین به مرکز نهالستان برتر نهال مراجعه کنید تا طبق شرایط شما خرید نهال صورت بگیرد.

انواع نهال گردو در جیرنده

اکثر گونه‌های نهال گردو از نظر باردهی، میزان ارتفاع طبیعی، ‌تایم ‌گل دهی، نحوه‌ی آبیاری، نحوه‌ی کوددهی با یک دیگر شباهت دارند، به همین دلیل در خرید انواع نهال گردو در جیرنده و سایر شهرها امکان اشتباه وجود دارد که برای رفع این نوع ابهامات کافیست که قبل از خرید با یک کارشناس کاربلد کشاورزی که در نهالستان‌های معتبر حضور دارند گفتگو و مشورت‌ کنید، به دلیل آن که‌ کاشت گونه نهال گردو غیر سازگار می‌تواند زیان مالی هنگفتی را به همراه داشته‌ باشد مشاوره قبل از خرید نهال بسیار حائز اهمیت است.

قیمت نهال گردو در جیرنده

با توجه به ریسک پذیر بودن کاشت گونه‌های نهال گردو که بازه سنی کمتر از یک الی دو سال دارند بالا است و در صورت آسیب به نهال امکان جبران آن وجود ندارد قیمت آن‌ها به مراتب کمتر از گونه‌های نهال گردو که در بازه سنی بیش‌تری هستند خواهد بود، برای دریافت مشخصات و قیمت نهال گردو‌ در جیرند کافیست که وارد صفحه کاتالوگ قیمت نهالستان برتر نهال شوید‌‌.

بهترین نهال جیرنده

در صورتی ادعای کیفیت بالای محصولات نهالستان‌ها به اثبات خواهد رسید که مدارک تضمین کیفیت محصول به خریدار ارائه شود، بهترین نهال گردو دارای شناسنامه، کارت بهداشت و قرنطینه، ضمانت نامه، نامه تضمین اصالت کالا، کارت گارانتی محصول و سایر است، محصولاتی که از نهالستان‌های زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی خریداری شده باشند به مراتب با کیفیت و مطلوب‌تر از محصولاتی است که در نهالستان‌های خصوصی پرورش یافته است.

نهالستان گردو در جیرنده

زمانی که قصد دارید متخصص ‌ترین نهالستان گردو در جیرنده را شناسایی کنید موارد زیر را بررسی کنید.

 • مجوز فعالیت کسب شده از سازمان جهاد کشاورزی
 • ارائه مستندات نهالستان به خریداران
 • معرفی کامل محصول
 • ارائه مشاوره توسط کارشناسان برتر قبل از خرید
 • محصولات بدون آفت
 • شناسنامه دار بودن محصولات
 • بررسی روند رشد محصولات توسط کارشناسان مربوطه
 • مطلع شدن از منبع آب پاک و آب و هوای معتدل نهالستان
 • ارائه مدارک تضمین اصالت و کیفیت محصولات پس از فروش آن به خریدار
 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته پس از فروش

البته سابقه، رضایت مشتریان، تنوع محصولات و قیمت آن‌ها هم جزو فاکتورهای اصلی است که توسط خریداران باید مورد بررسی و توجه قرار بگیرد.

کلام آخر

از مهم‌ترین مشکلاتی که در صنعت کشاورزی و باغداری می‌توان به آن اشاره کرد نبود نهالستان معتبر در هر شهری است، اما با ارائه خدمات و فروش آنلاین توسط نهالستان‌های بزرگ و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی می‌شود به آسانی هر نوع نهال را با تعداد دلخواه و قیمت به صرفه بدون رفت و آمد درب منزل تحویل گرفت، جهت خرید و اطلاع از نحوه سفارش نهال میوه به صفحه خرید نهال میوه در جیرنده مراجعه کنید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب جیرنده و خرید نهال در جیرنده اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال