خرید نهال در خمام✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان خمام

شهر خمام یکی از شهرستان‌های بزرگ استان گیلاس که در جاده ترانزیتی دو شهر بزرگ استان گیلان، رشت و انزلی قرار گرفته است، و طبق گزارش‌ها دومین مسیر پرتردّد در کشور است، تراکم جمعیت شهر خمام ۳۳۵ نفر بر کیلومتر مربع و مساحت این شهر ۱۶۰ کیلومتر مربع است و درصد زیادی از این مساحت را پوشش گیاهی و جانوری پوشانده است، بارش باران در شهر خمام بر روندی مثبت و ایده‌آل قرار دارد و می‌توان گفت که تولید محصولات باغی و کشاورزی با کیفیت که در شهر خمام رخ می‌دهند بستگی به میزان باران و دمای سالانه معتدل است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در خمام

شهر خمام در طول جغرافیایی ۴۹ درجه و ۳۹ دقیقه و عرض جغرافیایی ۳۷ درجه و ۲۳ دقیقه قرار گرفته است ارتفاع این شهر از سطح دریا منهای ۱۷ متر است و در ناحیه جلگه‌ای در سواحل دریای کاسپین قرار گرفته است با این توصیفات می‌توان گفت که آب و هوای این شهر معتدل و مرطوب است برای همین کاشت و خرید نهال در خمان با موفقیت حاصل خواهد شد اما انتخاب نهالستان معتبر و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی جزو فاکتورهای اصلی خواهد بود.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در رشت

نهالستان خمام

شناسایی نهالستان خمام یک موضوع مهمی است که باید حتماً توسط خریداران انجام شود تا نهالستانی معتبر و قانونی را شناسایی کنند.

  • مجوز دار بودن نهالستان
  • پرورش انواع محصولات کمیاب و خاص در نهالستان
  • برچسب و یا شناسنامه‌دار بودن محصولات
  • ارائه فاکتور فروش
  • ارائه گارانتی محصولات
  • ارائه خدمات ۲۴ ساعته پس از فروش به خریداران

نهالستانی که از موارد گفته شده برخوردار باشد بدون شک کیفیت و مقاومت نهال‌های تولید شده در آن در درجه اول قرار خواهند داشت‌.

باغداری در خمام

شهر خمام از نظر طول جغرافیایی ۴۹ درجه و ۳۹ دقیقه و در عرض جغرافیایی ۳۷درجه و ۲۳ دقیقه قرار گرفته است به دلیل آن که شهر خمام از سمت شمال شرق به دریای کاسپین از سمت شمال به شهرستان انزلی از سمت غرب به تالاب انزلی از جنوب به شهرستان رشت و شرق به خشک بیجار و از سمت جنوب شرقی به شهر کوچصفهان محدود شده است دارای یک آب و هوای معتدل و مناسب جهت باغداری در خمام است مهمترین محصولات تولید شده در شهر خمام برنج و چای است به به دلیل آب و هوای معتدل و طبیعت زیبا شهر خمام جزو شهرهای توریستی است.

نهال فروشی در خمام

جهت نهال فروشی در خمام نیاز است که حتماً از سازمان جهاد کشاورزی جواز فعالیت را کسب کنید و به صورت قانونی فعالیت خود را آغاز کنید، علاوه بر مجوز دار بودن نهالستان کیفیت محصولات و شناسنامه‌دار بودن آن ها جزو عوامل اصلی برای فروش بیش‌تر و سودآوری بالاتر است برای اطلاع از نحوه خرید نهال در شهر خمام کافی است که به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

فروش نهال در خمام

مساحت کلی شهر خمام ۱۶۰ کیلومتر مربع است و دارای ارتفاع منفی ۱۷ متر از سطح اب‌های دریای آزاد است با توجه به این تفاسیر بخش عظیمی از شهر خمام مختص باغات و مزارع شده است و هم اکنون به دلیل خوش آب و هوا بودن و خاک حاصلخیز گسترش باغداری و کشاورزی را در این شهر شاهد هستیم. بنابراین فروش نهال در خمام می‌تواند شغلی پردرآمد باشد برای آن که با محصولات کاشته شده و پرثمر در شهر خمام آشنا شوید کافیست که به وب سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

قیمت نهال در خمام

قیمت یکی از عوامل اصلی در بازار فروش انواع محصولات است قیمت نهال در خمام با توجه به در رونق بودن کشاورزی و باغداری در این شهر به صورت معین و مشخص است، الزامی است که حتماً قبل از خرید از قیمت انواع نهال‌های میوه سازگار با شرایط اقلیمی شهر مطلع باشید تا طبق بودجه خود نهال را انتخاب کنید. جهت استعلام قیمت انواع نهال میوه خمام کافیست که بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد کاتالوگ قیمت نوسان برتر نهال شوید.

خرید نهال میوه در خمام

شهر خمام در نزدیکی دریای کاسپین و تالاب انزلی قرار دارد به همین علت شرایط مساعدی در این شهر حاکم است و می‌توان گفت که کاشت انواع نهال میوه در این شهر با موفقیت حاصل خواهد شد، جهت خرید نهال میوه در خمام ابتدا لازم است که نهالستانی معتبر و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی را شناسایی کرده و سپس با توجه به ویژگی‌های نهال سالم و مقاوم نسبت به خرید این محصول اقدام کنید. قیمت و تنوع در نهالستان برتر نهال حرف اول را می‌زند جهت اطلاعات دقیق‌تر پیشنهاد می‌کنیم که به وب سایت این مرکز مراجعه کنید.

نوع نهال ارقام  نهال
نهال سیب نهال سیب زرد لبنانی، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی نهال گلابی اسپادانا، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی پرتغالی ناشی، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به گلابی، نهال به اصفهان، نهال به آمریکایی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق تک شاخه
نهال گیلاس نهال گیلاس سفید، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته زرندی،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته شاه پسند
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو فویو، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو مجاری، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز دبه‌ی ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز برغانی
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور ریش بابا قرمز، نهال انگور لعل، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار بی هسته ، نهال انار سفید، نهال انار ساوه میکس
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون پیکو دو
نهال توت نهال توت چتری، نهال توت مینیاتوری ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه قرمز، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در خمام

بادام جزو خشکبارهایی است که از طرفداران بسیاری برخوردار است معمولاً این نوع محصولات در شرایط آب و هوایی مدیترانه‌ای و کوهستانی رشد مطلوب‌تری را تجربه خواهند کرد، برای خرید نهال بادام در خمام توصیه می‌کنیم که ابتدا از ویژگی‌های یک نهال مقاوم و سلامت و شناسنامه‌دار اطلاع پیدا کنید سپس نهالستانی معتبر و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی همچون نهالستان برتر نهال را جهت خرید این نوع محصولات انتخاب کنید و خریدی موفق و ایمن را تجربه کنید.

کلام اخر

کوددهی جزو عوامل اصلی در باردهی مطلوب درختان است برای آن که از تعداد کودهای مفید برای ریشه درختان مطلع شوید توصیه می‌کنیم که حتماً از یک کارشناس کشاورزی کمک بگیرید تا با اطلاعاتی کامل تمامی مراحل باغداری را پشت سر بگذارید، اگر قصد احداث باغ گردو در شهر خمام را دارید برای خرید نهال گردو به صفحه خرید نهال گردو در خمام مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر خمام می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در خمام مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال