خرید نهال گردو در خمام✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار خمام

درخت گردو جزو درختانی است که نیاز آبی کمی دارد به همین علت کاشت آن در اکثر مناطق کشور جواب خواهد بود، شهر خمام در میان جاده بزرگ و ترانزیتی بین استان گیلان و بندر انزلی قرار گرفته است، و به دلیل آن که شهر بندر انزلی جزو بزرگترین بنادر کشور است باعث تشکیل دومین جاده پرتردد در کشور شده است. برنج و چای جزو دو محصول اصلی است که در شهر خمام با کیفیت اعلا تولید می‌شود، با توجه به مساحت ۱۶۰ کیلومتری که در شهر خمام وجود دارد می‌توان گفت که راه‌اندازی باغات و مزارع در این شهر به آسانی انجام خواهد شد.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی خمام

شهر خمام با فاصله ۷ کیلومتری تا رشت جزو شهرهای نزدیک به این شهرستان است، میانگین فاصله خمام تا بندر انزلی ۱۳ کیلومتر است و در اطراف شهر خمام تالاب و ساحل دریای خزر مشاهده می‌شود، که همین امر باعث شده تا این شهر از میانگین دمای سالانه ۱۵ درجه سانتیگراد و میانگین بارش سالانه ۱۳۹۷ میلیمتر با ارتفاع منفی ۱۷ متر از سطح دریا برخوردار باشد. با توجه به بارش‌های متوالی که در شهر خمام برقرار است نیاز آبی باغات و مزارع این شهر به آسانی تامین می‌شود با این توصیفات می‌توان گفت که کاشت انواع نهال میوه در این شهر امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در خمام

یکی از ارزشمندترین درختان در ایران درخت گردو است با توجه به ارزش بالای درخت گردو در قدیم از نهال آن در انواع مراسم‌ها برای هدیه ارزشمند استفاده می‌شده است، امروزه با استفاده از گردو در صنایع مختلف ارزش و درآمدزایی آن بسیار افزایش یافته است؛ در بسیاری از کشورهای اروپایی از چوب درخت گردو در صنایع مختلف خصوصا صنایع مبلمان بسیار استفاده می‌شود، برای اطلاعات کافی در رابطه با تاریخچه درخت گردو در شهر خمام احتیاج است که حتماً از یک کارشناس کشاورزی مشاوره بگیرید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در خمام

معمولاً برای احداث باغ گردو نیاز است که شرایط جوی سرد و کوهستانی برقرار باشد البته در یک تایم به خصوص باید شرایط جوی گرمی هم فراهم باشد تا درخت گردو از آن بهرمند شود تا نیاز گرمایی درخت برطرف شود تا در نتيجه در زمان باردهی کیفیت و میزان باردهی قابل قبول و پرسود باشد، در بخش‌های بعدی به نکات پر اهمیت در زمان خرید نهال گردو در مناطق مرطوب می‌پردازیم.

 

آیا کاشت نهال گردو در خمام حالت اقتصادی دارد؟

علاوه بر رسیدگی استاندارد به درختان گردو خرید نهال گردوی سالم و مقاوم در برابر آفات نقش مهمی در میزان باردهی بالای درختان خواهد داشت، از عوامل مهم در زمان ابتدایی کاشت نهال گردو آزمایش خاک است در این آزمایش در دستگاه‌های متخصص توسط کارشناسان کشاورزی، بافت و ساختمان خاک مورد بررسی قرار می‌گیرد تا میزان مواد مغذی و املاح آن مشخص شود، اگر شرایط خاک پس از بررسی‌ها مورد تایید باشد کاشت نهال با فاصله استاندارد و در عمق مناسب انجام می‌شود.

 

خرید نهال گردو در خمام

از شرایط مهم در زمان خرید نهال گردو در خمام انتخاب یک نهالستان معتبر و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی است، پس از آن انتخاب یک نهال گردوی با کیفیت از فاکتورهای اصلی به شمار می‌رود که در این بخش به آن‌ها پرداخته‌ایم:

 • انتخاب نهال گردوی شناسنامه‌دار
 • بررسی ریشه‌های نهال
 • تضمین کیفیت نهال توسط فروشنده
 • اتخاذ فاکتور فروش نهال از نهالستان
 • دریافت پشتیبانی ۲۴ ساعته از نهالستان

با مراجعه به صورت حضوری و آنلاین به نهالستان برتر نهال از تمامی خدمات گفته شده بهره‌مند خواهید شد و تا زمان باردهی درختان از پشتیبانی این مرکز بهره خواهید برد.

فروش نهال گردو در خمام

یک عامل مهم در فروش نهال گردو در خمام کار بردن موادی جهت عدم پوسیدگی ریشه‌ها به دلیل رطوبت بالا در شهر خمام است در این مواقع بهتر است که نهالستان زیر نظر کارشناسان کشاورزی محصولات را پرورش دهند تا در صورت عدم رشد مناسب از محصولاتی جهت پیمودن روند استاندارد رشد نهال استفاده شود، تنوع محصولات نهال گردو در نهالستان برتر نهال بسیار بالا است و همین امر باعث شده تا خریداران در تنوع بالا محصولات خود را انتخاب و خریداری کنند.

نهال گردو مناسب خمام

برای سهل شدن انتخاب نهال گردو توسط خریداران توصیه می‌کنیم که در زمان خرید تا حد امکان از نمونه‌های زیر خریداری کنید.

 • نهال گردو فرنور: دیر گلده، میزان باردهی ۷ تن در سال، ارتفاع درخت ۶ متر
 • نهال گردو چندلر: محصول آمریکایی، دیرگل، ۶ الی ۷ تن در سال میزان باردهی
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز: خواستگاه کانادا، دیر گلده، ۱۱ الی ۱۲ تن میزان باردهی در سال
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷ : محصول کانادا، باردهی ۱۱ تن در سال، ارتفاع درخت ۶ متر
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹: دیر گلده، مقاوم در برابر سرما و آفات، باردهی ۱۲ تن در سال، ارتفاع درخت ۵ متر
 • نهال گردو تویسرکان: محصول ایران، میزان باردهی در سال ۲ تن الی ۳ تن، زود گل، ۲۵ متر ارتفاع درخت

برای انتخاب نهال گردو مناسب خمام احتیاج است که حتماً از شرایط جوی، نوسانات دمایی، میزان رطوبت و میزان ارتفاع طبیعی شهر اطلاع داشته باشید.

انواع نهال گردو در خمام

شهر خمام در سواحل دریای خزر قرار گرفته است و به دلیل وجود تالاب در این شهر آب و هوای این شهر معتدل و نسبتا سرد است با کارشناسی‌های انجام شده پی برده شده است که خاک شهر خمام در شرایط ایده‌آل قرار دارد با این توصیفات می‌توان گفت که کاشت انواع نهال گردو در خمام با توجه به ساختار نهال گردو و همخوانی آن با شرایط اقلیمی شهر امکان‌پذیر خواهد بود.

قیمت نهال گردو در خمام

قیمت گذاری محصولات پرورش شده در نهالستان برتر نهال بر اساس مشخصات و ویژگی‌های محصول است، اگر به صفحه کاتالوگ قیمت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید بدون شک از قیمت به صرفه و اقتصادی محصولات این مرکز شگفت زده خواهید شد جهت مراجعه به صفحه قیمت محصولات نهالستان برتر نهال لینک صفحه قیمت در این بخش درج شده است و کافی است که شما بر روی آن کلیک فرمایید.

بهترین نهال خمام

چند گونه از نهال گردو که از بازار فروش بالای برخوردار هستند در این بخش یادداشت کرده‌ایم.

 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹
 • نهال گردو تویسرکان
 • نهال گردو فرنور
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
 • نهال گردو خوشه‌ای

شناسایی مشخصات و ویژگی‌های نهال توسط باغداران می‌توانند شناخت بهترین نهال گردو از بی‌کیفیت‌ترین نهال گردو را آسان کند و با این امر دیگر افراد سودجو نمی‌توانند محصولات بی‌کیفیت خود را به دلیل عدم اطلاعات کافی خریدار به فروش برسانند.

نهالستان گردو در خمام

نهالستان گردو در خمام باید حتما زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی باشد تا از اعتبار لازمه برخوردار باشد جهت مطلع شدن از مجوزدار بودن نهالستان باید مستندات و مدارک نهالستان به صورت کاملاً واضح به خریداران و مشتریان ارائه شود، نهالستان برتر نهال با ارائه مدارک اعتبار نامه خود در وب سایت نهالستان برتر نهال کیفیت و مرغوبیت محصولات خود را تضمین می‌کند.

کلام آخر

نهالستان برتر نهال با پرورش یک میلیون اصله نهال در سال جزو فعال‌ترین نهالستان‌ها در سراسر کشور شده‌ است، جهت آشنایی بیش‌تر با این نهالستان و اطلاع از تنوع محصولات و قیمت آن کافی وب سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید تا بدون تلف شدن وقت و صرف هزینه از سابقه، سال شروع فعالیت،تنوع محصولات، نحوه خرید اینترنتی و همکاری و دیگر مشخصات نهالستان مطلع شوید و آگاهانه نهالستان معتبر را برای خرید نهال انتخاب کنید. به صفحه خرید نهال گردو در خمام مراجعه کنید و از محصولات نهال گردوی این مرکز مطلع شوید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب خمام و خرید نهال در خمام اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال