خرید نهال در لشت نشاء✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان لشت نشاء

یکی از مناطق پربارش استان گیلان شهر لشت نشاء است این منطقه با ثبت بارش ۱۱۳۰ سانتی متری در سال بیشترین میزان بارش را در مناطق شمالی کشور به نام خود ثبت نموده است. همانطور که مطلع هستیم کشاورزی و باغداری در مناطقی که از نظر منبع آبی محدودیتی وجود نداشته باشد با موفقیت بیش‌تری همراه خواهد بود شهر لشت نشاء در ۲۵ کیلومتری سمت شمال شرقی شهرستان رشت قرار گرفته است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در لشت نشاء

مساحت کلی شهر لشت نشاء ۲۴ کیلومتر مربع است که درصد زیادی از آن متعلق به باغات و مزارع شهر است این منطقه از جمعیت ۱۰ هزار نفری برخوردار است که درآمدزایی اصلی آن‌ها از سمت مشاغلی چون کشاورزی و زراعت و باغداری به دست می‌آید. شهر لشت نشاء از مناطق پربارش شهر رشت است و از میانگین ۲۰ روز سرد در سال برخوردار است به همین علت توصیه می‌شود که هنگام خرید نهال در لشت نشاء از عوامل موثری در مرحله کاشت این محصول اعم از موقعیت جغرافیایی، ارتفاع شهر از سطح دریا، دمای سالانه و میزان بارش منطقه اطلاع پیدا کنید.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در رشت

نهالستان لشت نشاء

شهر لشت نشاء از مناطق طبیعی و دیدنی چون  زیباکنار، ساحل دریای خزر، اقامتگاه سرای فخر، کاخ قطبی و هتل بزرگی به نام صدا سیما برخوردار است. به دلیل اینکه باغداری و کشاورزی در این منطقه به وفور دیده می‌شود وجود نهالستان در لشت نشاء بسیار مبرم و مورد نیاز است. نهالستان‌های بزرگ و معتبر کشور با احداث شعبات خود در مناطق مختلف کشور خرید نهال را در هر بخشی از منطقه کشور فراهم کرده‌اند.

باغداری در لشت نشاء

ارتفاع طبیعی از سطح دریا در منطقه لشت نشاء منفی ۲۱ الی منفی ۲۴ متر است و به همین علت برای کاشت نهال در این مناطق توصیه می‌شود که حتماً از کارشناسان مربوطه مشاوره بگیرید. باغداری در لشت نشاء با توجه به ارتفاع طبیعت سطح دریا و نوسانات رطوبتی و میزان بالای بارش در آن نیاز به اطلاعات دقیق‌تر و جامع‌تری دارد. برای کاشت نهال میوه در این مناطق توصیه می‌شود که از ارقامی که نیاز آبی بیشتری دارند استفاده شود زیرا منبع آبی در زیرزمین‌های آبی این منطقه بسیار است و محدودیتی در آبیاری باغات و مزارع در این خطه وجود ندارد.

نهال فروشی در لشت نشاء

نهال یک محصولی است که برای حوزه باغداری و کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است بسیاری از باغدارانی که در زمینه شغل خود به موفقیت بالا و سودآوری بی‌شماری رسیده‌اند در وهله بعدی تصمیم به فروش نهال گرفته‌اند به همین علت بدون شک نهال فروشی در لشت نشاء با توجه به وفور باغداری و کشاورزی در این منطقه در چندین سال آینده بسیار دیده خواهد شد. اگر قصد اطلاعات دقیق‌تر در زمینه نهال فروشی در مناطق شمالی کشور را دارید کارشناسان مجرب نهالستان برتر نهال کمک بسزایی به شما در این حوزه خواهند کرد.

فروش نهال در لشت نشاء

فروش نهال در لشت نشاء محدود به گونه‌هایی می‌شود که با شرایط اقلیمی سردسیر و پربارش سازگاری خواهند داشت به عنوان مثال نهال گردو تویسرکان با شرایط اقلیمی و جوی گرمسیر و معتدل تناسب و سازگاری بیش‌تری دارند و همین امر توصیه می‌شود که برای کاشت نهال میوه حتماً از شرایط اقلیمی و ساختار آن اطلاع پیدا کنید. نهالستان برتر نهال از سال ۱۳۱۰ پرورش نهال انجام داده است و محصولات آن امروزه در سطح آسیایی شناخته شده و معروف است.

قیمت نهال در لشت نشاء

مشخصات نهال تعیین کننده قیمت آن خواهد بود معمولاً گونه‌هایی که در رده سنی ۲ سال هستند و به صورت بذری به وجود آمده‌اند و از نوع پا بلند هستند قیمت بیش‌تری خواهند داشت.  این نکات گفته شده مسائلی است که در شناسنامه و مدارک تاییدیه نهال قابل مشاهده است، اما شروع باردهی، میزان باردهی و کیفیت محصولات درخت تنها پس از کاشت و شروع باردهی درخت قابل مشاهده است. با توجه به قیمت نهال در لشت نشاء توصیه می‌شود که باغدارانی که هزینه کمتری برای خرید نهال و مایحتاج آن دارند جهت تهیه نهال به شهر لشت نشاء مراجعه کنند.

خرید نهال میوه در لشت نشاء

برای آن که بتوانید کیفیت و باردهی بالای نهال را پیش از خرید و کاشت تضمین کنید توصیه می‌شود که از نهالستان‌های معتبر و مجوزدار محصولات خود را خریداری کرده باشید. به عنوان مثال برای خرید نهال میوه در لشت نشاء اگر نهالستانی معتبر و صاحب نامی را در همجواری شهر خود نیافتید حتماً از وب سایت نهالستان‌های معتبر کشور دیدن کنید.

نوع نهال ارقام  نهال
نهال سیب نهال سیب گالا، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی نهال گلابی بلادی جونیو، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی پرتغالی ناشی، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی وحشی، نهال به آمریکایی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو یلواک خورشتی، نهال آلو سیاه، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق گروسال
نهال گیلاس نهال گیلاس رژینا، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته زرندی،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته شاه پسند
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو دیررس، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز دبه‌ی ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز برغانی
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور عسگری، نهال انگور لعل، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار سیاه دانه اصل، نهال انار سفید، نهال انار سیاه سمرقندی
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون خوراکی
نهال توت نهال توت چتری، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در لشت نشاء

همانطور که پیش‌تر گفتیم ارتفاع سطح دریا از شهر لشت نشاء منفی ۲۱ الی منفی ۲۴ متر است به همین علت کاشت نهال بادام در این مناطق با چالش‌هایی روبرو خواهد بود. جهت اطلاع از نحوه خرید نهال بادام در لشت نشاء و چگونگی سفارش آن به وب سایت خرید نهال بادام از نهالستان برتر نهال مراجعه کنید با ورود به وب سایت نهالستان برتر نهال و رضایت مشتریان این مرکز تا حد بالایی از کیفیت و باردهی مطلوب نهال بادام پرورش یافته در این مرکز اطمینان پیدا خواهید کرد.

کلام اخر

اکنون در سراسر کشور و جهان کمبود آب باعث نگرانی مردم جهان شده است به همین علت توصیه می‌شود که باغداران کشور حتماً برای احداث باغ و یا ارتقاء باغ خود از گونه‌های استفاده کنند، که نیاز آبی کمی دارند و یا نحوه آبیاری را به صورت قطره‌ای و یا روش‌هایی که میزان کمی از آب نیاز است، را استفاده کنند تا در زمانی که کمبود آب در کشور حاکم شد باغات و مزارع با ضرر و زیان ناهنجاری روبرو نشود. جهت خرید نهال میوه مطلوب با کیفیت و قیمت مناسب به صفحه خرید نهال گردو در لشت نشاء مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر لشت نشاء می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در لشت نشاء مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال