خرید نهال گردو در لشت نشاء✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار

از نظر قرارگیری شهر لشت نشاء در ۶۵ کیلومتری شمال شرقی رشت قرار گرفته است منطقه گردشگری معروف در سطح کشور به نام زیبا کنار در همجواری شهر لشت نشاء قرار دارد. به همین علت سالانه گردشگران بسیاری برای دیدن مناطق گردشگری علی الخصوص  طبیعت زیبا کنار و سواحل دریای خزر به شهر لشت نشاء سفر می‌کنند. به همین علت رفت و آمد در این منطقه بسیار بالا است و محصولاتی که در این شهر تولید شده است مورد توجه بسیاری از گردشگران و مصرف کنندگان آن قرار گرفته است. میزان بارندگی در این منطقه بسیار بالا است و کشاورزی باغداری در شهر لشت نشاء آرزوی هر باغدار و کشاورزی است.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی لشت ‌نشاء

جمعیت شهر لشت نشاء ۱۰ هزار نفر است مساحت کلی این منطقه ۲۳ کیلومتر مربع و ارتفاع آن از سطح دریا منفی ۲۱ الی منفی ۲۴ متر است. میانگین دمای سالانه در شهر لشت نشاء مثبت ۲۱ الی مثبت ۱۳ درجه سانتیگراد و میزان بارندگی به صورت میانگین در شهر لشت نشاء ۱۱۳۰ سانتی متر ثبت شده است. با توجه به نکات گفته شده در شهر لشت نشاء بستری فراهم شده است که انواع نهال میوه از شرایط مطلوب و ایده‌آلی برخوردار باشد و محصولاتی که از آن به دست می‌آید از نظر ظاهر و طعم کیفیتی اعلا و درجه یک را تجربه کنند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در لشت ‌نشاء

شهر لشت نشاء جزو شهرهایی است که از حاصلخیزی بی‌نظیری برخوردار است به طوری که حاصل خیزی خاک شهر لشت نشاء به نسبت مقایسه با شهرهای همجوار آن در رتبه بسیار بالایی قرار گرفته است. بادام زمینی جزو محصولات بسیار مطلوبی است که در شهر لشت نشاء پرورش کاشت نهال گردو به دلیل ارتفاع سطح دریا با چالش‌ها و مسائلی روبرو است که احتیاج است حتماً برای خرید نهال گردو و کاشت آن در شهر لشت نشاء با یک کارشناس کشاورزی مشاوره و مشورت بگیرید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در لشت ‌نشاء

شهر لشت نشاء در همجواری دریای خزر قرار دارد به همین علت رفت و آمد در این منطقه به دلیل آب و هوای بی‌نظیر و جاذبه‌های گردشگری آن بالا است توصیه می‌شود که حتماً قبل از احداث باغ گردو در لشت نشاء گونه‌هایی را تهیه کنید که زمان باردهی زودتر و محصولاتی با کیفیت را داشته باشند. گونه‌های نهال گردو چندلر و فرنور و ژنوتیپ پالیز دیر گلده هستند و مقاومت بالایی در برابر آفات و امراض دارند. میزان باردهی این سه نوع نهال بیش از ۶ تن است و حالت اقتصادی بی‌نظیری را رقم خواهد زد.

خرید نهال گردو در لشت ‌نشاء

در ۶۵ کیلومتری سمت شمال شرقی رشت لشت نشاء قرار گرفته است و به دلیل همجواری با دریای خزر و میزان بارندگی بالا از حاصلخیزی بی‌نظیر بهره‌مند است. جهت کاشت نهال گردو توصیه می‌شود که حتماً از محصولی به نام کمپوست در خاک نهال استفاده شود تا هرگونه رطوبت بیش از حد از خاک نهال کاسته شود. توصیه می‌شود برای خرید نهال گردو در لشت نشاء مراکزی معتبر و مطمئن را انتخاب کنید تا کمترین میزان آسیب و ضرر و زیان مالی را تجربه کنید.

فروش نهال گردو در لشت ‌نشاء

برای فروش بهتر نهال گردو در هر منطقه ابتدا باید از شرایط و آب و هوای منطقه جهت کاشت نهال گردو اطلاع پیدا کنید اگر تعداد باغات گردو در هر شهری بالا باشد بدون شک فروش نهال گردو هم در آن با سوددهی بیش‌تری همراه خواهد بود،  به عنوان مثال فروش نهال گردو در لشت نشاء با توجه به تعداد باغات گردو در آن در حالت مثبتی قرار دارد اما حتماً برای پیشگیری از رطوبت بالا و پوسیدگی نهال‌ها در اثر رطوبت از عوامل کاهش رطوبت و موثر در تقویت نهال‌ها استفاده شود.

نهال گردو مناسب لشت ‌نشاء

با توجه به میزان بارش باران و برف در شهر لشت نشاء میانگین ۲۰ روز بسیار سرد به ثبت رسیده است، از همین جهت برای نهال گردوی مناسب لشت نشاء حتماً گونه‌هایی را انتخاب کنید که دیر گلده هستند و در شرایط سردسیر سازگاری خواهند داشت.

  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
  • نهال گردو فرنور
  • نهال گردو چندلر

گلدهی گونه‌های گفته شده پس از پایان روزهای سرد و معمولاً در اواسط فصل بهار شروع می‌شود به همین علت این گونه‌ها برای شهر لشت ‌نشاء بسیار مناسب هستند.

انواع نهال گردو در لشت ‌نشاء

برای باغدارانی که تازه کار هستند شناسایی انواع نهال گردو در لشت نشاء کار آسانی نیست از همین امر توصیه می‌شود که افرادی که قصد احداث باغ و یا ارتقاء باغ خود را دارند و قصد دارند که باغی تجاری با محصولاتی بازارپسند را احداث کنند. حتماً نهالستان‌های معتبر و مجوزدار را برای خرید انواع نهال‌ها گردو در لشت نشاء انتخاب کنند تا علاوه بر مشاوره شدن قبل از خرید از محصولات با کیفیت و مورد تایید سازمان جهاد کشاورزی خریداری کنند.

قیمت نهال گردو در لشت ‌نشاء

قیمت نهال هم همانند دیگر مشخصات آن برای خریدار از اهمیت بالایی برخوردار است با توجه به آن که خریداران نهال میوه علی الخصوص نهال گردو با طیف گسترده‌ای بودجه هستند حتماً قیمت نهال هم نیاز به بررسی و مقایسه دارد. برای استعلام قیمت نهال گردو در لشت نشاء صفحه زیر می‌تواند کمک بسزایی به شما کند. در نهالستان برتر نهال طبق استانداردها و ویژگی‌های نهال قیمت گذاری آن‌ها انجام شده است.

بهترین نهال لشت ‌نشاء

برای شناخت بهترین نهال گردو راه‌های بسیاری وجود دارد یکی از پراهمیت‌ترین مراحلی که می‌تواند باغدار و خریدار را از بهترین و بی‌نقص بودن نهال گردو مطمئن کند مقاومت آن از برخی از گونه‌ها در برابر آفات و بیماری‌های گیاهی مقاومت بالایی ندارند و به سرعت دچار آفت زدگی می‌شوند به همین دلیل این گونه‌ها قیمت کمتر و ارزش کمتری خواهد داشت. در بازار امروزه محصولات کشاورزی گونه‌های نهال گردو ژنوتیپ پالیز، نهال گردو پکان آمریکایی، نهال گردو فرنور و نهال گردو چندلر در لیست پرفروش‌ترین گونه‌ها قرار دارد.

نهالستان گردو در لشت ‌نشاء

با مراجعه به صفحه‌های نهالستان‌ها از سابقه، کیفیت محصولات، همکاری‌ها و قیمت محصولات اطلاع پیدا کرده و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. با مراجعه به نهالستان برتر نهال می‌توانید علاوه بر اطلاع از قیمت، تنوع و سابقه نهالستان از آدرس شعبات این مرکز در مناطق مختلف کشور مطلع شوید. آدرس نهالستان گردو در لشت نشاء در وب سایت این مرکز درج شده است برای اطلاع از آن کافیست که به لینک وب سایت این مرکز ورود کنیم.

کلام آخر

خرید نهال عامل موثر در موفقیت در حوزه باغداری خواهد شد البته توجه داشته باشید که رسیدگی به نهال هم پس از مرحله خرید بسیار اهمیت دارد. به طور کلی باغداری و کشاورزی نیاز به رسیدگی دائم و پرهزینه‌ای دارد اگر تمام عوامل طبق استاندارد انجام شود باردهی محصول تمام خستگی و هزینه‌هایی که باغدار در مراحل مختلف صرف کرده است را به صورت چندین برابر باز خواهد گرداند برای اطلاع از نهال میوه سازگار با شرایط اقلیمی و جغرافیایی شهر لشت ‌نشاء کافیست که به صفحه خرید نهال میوه در لشت نشاء مراجعه کنید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب لشت ‌نشاء و خرید نهال در لشت ‌نشاء اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال