خرید نهال در شاهدیه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان شاهدیه

از جمله شهرهایی که طی چند سال اخیر از تجمیع سه روستای نصرت آباد، گرد فرامرز و ابرندآباد به شهر ارتقا یافته است که در ۱۳ کیلومتری استان جزو مناطق مهاجر پذیر بوده و سرریز جمعیت نیز باعث گسترش این شهر شده است. شاهدیه با جمعیت ۱۸۳۰۹ نفر در ارتفاع ۱۱۹۳ متری در دشت یزد و اردکان قرار گرفته است. این شهر از بارندگی‌های بسیار کمی برخوردار بوده به طوری که وضعیت توپوگرافی بارندگی آن نشان دهنده میانگین ۶۴ میلیمتر در سال است.
همچنین میانگین حرارت سالیانه آن نیز عدد ۳۱ درجه را نشان می‌دهد. این شهر در شمال غربی یزد قرار گرفته است و در بخش فرامرزگرد شغل تعدادی از مردم تولید پارچه‌های مبلمان و روفرشی در تولید انبوه است. از جمله محصولات تولیدی در شهر شاهدیه که ۶۰ درصد از سهم تولیدی یزد را به خود اختصاص داده است محصول انار است. تعداد انارستان به قدری بالا و دارایی میوه‌های با کیفیت است که علاوه بر بازارهای داخلی در بخش صادرات نیز فروش فوق العاده‌ای دارد. ذخایر آب زیرزمینی شهر شاهدیه امکان پرورش محصولاتی مانند خرما، زعفران، محصولات گلخانه‌ای، پسته، زردآلو، گل‌محمدی و زیتون بسیار میسر کرده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در شاهدیه

 

بیشتر بخوانید:خرید نهال در یزد

نهالستان شاهدیه

مسلماً با توجه به رونق پرورش نهال انار و تعدد انارستان‌ها در شهر شاهدیه باغداران برای دریافت نهال‌های انار مقاوم، پربار و پیوندی به نهالستان شاهدیه مراجعه می‌کنند. این نهالستان باید در کنار رقم‌های بومی، نهال‌های پیوندی، پایه کوتاه و وارداتی را نیز عرضه کن. تولیدات باغی شهر شاهد معطوف به انار نبوده و می‌توان با خرید نهال‌های پسته، زردآلو انگور، خرمالو و زیتون و نهال‌های کم آبخواه شغل پرورش نهال‌های میوه را در جهت کسب سود بالا آغاز کرد.

باغداری در شاهدیه

گفتیم که از گذشته تا به امروز باغداری در شهر شاهدیه با برداشت انبوه محصول انار، پسته، زردآلو و انگور همراه است. لذا برای شروع باغداری در این شهر علاوه بر خرید نهال مناسب و سازگار از مراکز معتبر باید منطقه کاشت نهال را از نظر تامین آب، خاک غنی با بافت مناسب و زهکشی مطلوب آماده کرد و نسبت به رسیدگی‌های اصولی آن به دنبال افزایش آگاهی و یادگیری روش‌های بهینه بود.

 

نهال فروشی در شاهدیه

از جمله منابع درآمد بخشی از افراد شاغل در این شهر نهال فروشی در شاهدیه است. باغداران قدیمی به دنبال جایگزینی نهال‌های پربار و مقاوم بوده یا باغداران تازه کار نیاز به ارقام متنوع میوه دارند حضور این مراکز باعث شده به راحتی بتوانند به نهال‌های مورد نظر خود دستیابی پیدا کنند. اگرچه تعداد این مراکز کم نیست لذا باید بر حسب تجربه یا مجوزدار بودن نسبت به تعهد و کیفیت نهال‌های آن واقف بوده و با دریافت تاییدیه‌های معتبر خرید را انجام داد.

فروش نهال در شاهدیه

اطلاعاتی که باغداران در مراجعه به مراکز فروش نهال در شاهدیه از آن برخوردارند می‌تواند تاثیر فوق العاده‌ای در موفقیت و خرید صحیح داشته باشد. این اطلاعات استانداردهای نهال و موارد زیر هستند.
 با در نظر گرفتن اقلیم شهر شاهدیه نهال‌ها باید از ارقام زودگل، کم آبخواه و مقاوم به خشکی با ریشه‌های قدرتمند، بدون درهم تنیدگی و دارای کارت قرنطینه استانی باشند.
 شروع شاخه زایی نهال از ۲۰ سانت بالاتر از قطر ساقه شروع شده تا هنگام قرار دادن آن در زمین تداخلی ایجاد نشود.
 در ارقام پیوندی محل پیوندک بدون انشعاب و بدون هیچ گونه برآمدگی یا فرورفتگی باشد و کاملاً یکدست و ترکه‌ای باشد.
 تجانس و تطابق در مرحله پیوند نهال‌های پیوندی رعایت شده و رقم دارای سن ۲ سال و پایه آن تازه و یک ساله باشد.
 شناسنامه‌دار بودن نهال بسیار مهم است این شناسنامه بیانگر سن، رقم نهال، نیازهای بیولوژیکی و میزان باردهی، عمر آن است

قیمت نهال در شاهدیه

بر اساس میزان میوه دهی، بازه عمر اقتصادی، سن و ایرانی یا خارجی بودن نهال قیمت آن نیز متغیر است. با توجه به تغییرات و نوسانات قیمت ارز و تاثیر آن بر هزینه‌های تولیدی و پرورشی نمی‌توان قیمت مشخصی را برای کلیه ارقام ذکر کرد. لذا برای آگاهی از قیمت نهال در شاهدیه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

خرید نهال بادام در شاهدیه

نهال قدرتمند و کم آبخواه بادام با ریشه‌های سطحی و مقاومت بالا به گرما و خشکی باعث شده، گزینه‌های قابل خرید برای کاشت در اقلیم‌های کویری و گرمسیری بیشتر باشد. خرید نهال بادام در شاهدیه برای افراد کم مهارت با چالش و زحمات کمتری همراه بوده، لذا با توجه به وجود ارقام مانند شاهرودی، سنگی، آذرخوشه‌ای و تونو می‌توان در این مناطق کم آب نهال بادام را مورد کشت قرار داد. برای دریافت این نهال و آگاهی از نیازهای آن به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در شاهدیه

با در نظر گرفتن اینکه کلیه منابع مالی در جهت هموارسازی منطقه رشد نهال و کاشت آن صورت می‌گیرد در اختیار داشتن نهالی مقاوم، پربار و زود بازده می‌تواند کلیه این سرمایه‌گذاری را با سود چند برابری به باغدار برگرداند. خرید نهال میوه در شاهدیه باید از مراکز معتبر و همراه با ضمانت انجام شود. در همین زمینه برتر نهال رقم سازگار با آب و هوای شاهدیه را با گواهی عدم بیماری، قرنطینه استانی، ضمانت برگشت و فاکتور فروش معتبر عرضه می‌کند.
با مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی شاهدیه می‌توانید در حوزه گردوکاری با رقم‌های پربار آشنا شوید.

 

نوع نهال رقم نهال
   
نهال سیب سیب دماوند، سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان، سیب ردچف، سیب مراغه
   
نهال بادام بادام منقا، بادام پسته‌ای، بادام اسرائیلی
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته زرندی، پسته بنه، پسته اکبری
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور یاقوتی، انگور صاحبی، انگور لعل
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار انار پوست سیاه، انار سردشت شیراز، انار فردوس
نهال خرمالو خرمالو ایورکا، خرمالو تاباتا، خرمالو موزی
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه پفکی، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قاینات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی، سنجد محلی
نهال زیتون زیتون میشن، زیتون خوراکی، زیتون الک ترکیه
نهال انجیر انجیر بنفش، انجیر سبز، انجیر استهبان
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، بی خار، دیم
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل آمریکایی ، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز

 

کلام آخر

از جمله اولیه ترین و موثرترین اقدامات در داشتن باغات کم چالش، پرسود و مقاوم در اختیار داشتن نهال‌های صحیح، سالم و سازگار است. این پروسه و خرید نهال باید همراه با تخصص و اطلاعات بالا بوده و مرجع فروشنده، این ارقام را با ضمانت سلامت و کیفیت عرضه کند. اگر به دنبال چنین نهالستان مطرح، متعهد و مسئولیت پذیری هستید می‌توانید از طریق سایت برتر نهال با ما در تماس باشید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر شاهدیه کاشت به صفحه خرید نهال گردو در شاهدیه مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال