خرید نهال در صومعه سرا✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان صومعه سرا

شهر صومعه سرا که در غرب استان گیلان قرار گرفته است از موقعیت جغرافیایی و آب و هوای بی‌نظیری برخوردار است این شهر از جنوب با شهرستان فومن از شمال با بندر انزلی از شرق با شهرستان‌های شفت و رشت و از غرب با شهرستان رضوانشهر و ماسال همجوار است. به دلیل وجود جاده اصلی در همجواری شهر صومعه سرا از این شهر به عنوان قطب حمل و نقل استان گیلان یاد می‌کنند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در صومعه ‌سرا

اراضی شهر صومعه سرا از سه نوع خاک مناسب برای باغداری و کشاورزی به نام‌های خاک خاکستری، قهوه‌ای و پودر رزولیک بهره‌مند است به دلیل آن که شهر صومعه سرا در در مناطق جلگه‌ای و اندکی کوهستانی قرار گرفته است نیاز است که در زمان خرید نهال در صومعه سرا دقت بالایی داشته و محصولاتی را انتخاب شود که سازگاری با شرایط اقلیمی و جوی شهر صومعه ‌سرا داشته باشد، اگر که قصد دارید از طریق خرید اینترنتی نهال‌های خود را خریداری کنید مراجعه به وب سایت نهالستان برتر نهال روش نوین و آسان است.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در رشت

نهالستان صومعه ‌سرا

شهر صومعه سرا از ۶۳۳ کیلومتر مربع مساحت و متشکل از ۵ بخش است این شهر به دلیل آن که در ۲۳ کیلومتری مرکز استان گیلان قرار گرفته است و میزان باردهی محصولات باغی و کشاورزی در آن به مراتب بیش‌تر از شهرهای دیگر است در لیست شهرهای توسعه یافته استان گیلان قرار گرفته است، با توجه به این موارد وجود نهالستان در صومعه سرا از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود وبا این وجود نیاز نهال در این شهر به آسانی رفع خواهد شد.

باغداری در صومعه ‌سرا

یکی از مهم‌ترین محدودیت‌هایی که در باغداری در صومعه سرا پیش می‌آید شیب تند فرسایس و آب روی اندک اراضی این منطقه است، بخشی از شهر صومعه ‌سرا را کوهستان و بخشی دیگر را مناطق جلگه‌ای تشکیل داده‌اند که با توجه به میزان بارندگی ایده آل، دمای سالانه مثبت و میزان رطوبت استاندارد کشاورزی و باغداری در دو منطقه این شهر امکان‌پذیر خواهد بود. از مهم‌ترین محصولات باغی و زراعی شهر صومعه سرا می‌توان به زعفران، توت فرنگی، توتون، نیشکر، برنج و چای اشاره کرد شهر صومعه‌سرا با تولید انبوه مرغ در شمال کشور و به قطب تولید مرغ تبدیل شده است.

نهال فروشی در صومعه ‌سرا

شاهراه‌های بسیار پر اهمیت در همجواری شهر صومعه سرا قرار گرفته‌اند که از سالیان قبل این شهر را تبدیل به محل حمل و نقل غرب گیلان کرده‌اند و به همین علت شهر صومعه‌ سرا از زمان قبل جزو شهرهای توسعه یافته استان گیلان بوده است. اکنون نهال فروشی در صومعه ‌سرا از مشاغل مهم در این منطقه به شمار می‌رود، زیرا میزان بارندگی، رطوبت و نوع خاک این منطقه برای باغداری و کشاورزی مناسب و به همین علت تقاضا و بازار فروش نهال در این شهر  بالا است.

فروش نهال در صومعه ‌سرا

توجه به نوسانات رطوبتی در زمان فروش نهال در صومعه سرا باعث می‌شود که محصولاتی مقاوم و سلامت پرورش یابند، بسیاری از نهال فروشان در مناطق شمالی کشور  به دلیل آن که میزان رطوبت در صومعه ‌سرا به مراتب بیش‌تر از مناطق دیگر کشور است جهت حفظ میزان مناسب رطوبت از ماده‌های در خاک نهال‌ها استفاده می‌کنند تا رشد نهال در محوریت استاندارد و مقاوم و سلامت قرار بگیرد، جهت اطلاع از نحوه فروش نهال در مناطق شمالی کشور و چگونگی دریافت مجوز از سازمان جهاد کشاورزی مراجعه به سایت نهالستان برتر نهال و ارتباط با کارشناسان کشاورزی این مرکز پیشنهاد می‌شود.

قیمت نهال در صومعه ‌سرا

محصولات باغی و زراعی در مناطقی که بارش باران و دمای سالانه ایده آل باشد بدون شک با کیفیت بالاتر و میزان انبوه‌تری برداشت خواهد شد، با توجه به آن که شهر صومعه‌ سرا از قطب‌های تولید محصولات باغی و کشاورزی است می‌توان گفت که قیمت نهال در صومعه سرا بسیار به صرفه و مناسب‌تر خواهد بود به همین علت توصیه می‌کنیم که کشاورزان و باغدارانی قصد دارند در شهرهای استان گیلان باغ و مزرعه احداث کنند حتماً جهت خرید نهال نهالستان برتر نهال را انتخاب کنند تا با قیمتی به صرفه از محصولات با کیفیت این مرکز بهره‌مند شوند.

خرید نهال میوه در صومعه ‌سرا

گرچه شهر صومعه ‌سرا جزو شهرهای بزرگ و توسعه یافته استان گیلان است اما همچنان خرید نهال میوه در صومعه سرا بسیار به شرایط اقلیمی و جوی این منطقه بستگی دارد، توصیه می‌کنیم که خریداران برای خرید ایمن، مطمئن و موفق ً قبل از خرید از کارشناس کشاورزی درخواست راهنمایی و مشاوره کنید، اگر که قصد دارید برای خرید نهال میوه نهالستان برتر نهال را انتخاب کنید باید بگوییم که در کمترین زمان ممکن با کمک یک کارشناس مجرب کشاورزی و در تنوع محصولات نهالستان برتر نهال  محصولی سازگار و پر بازه و سلامت را با قیمتی مناسب را خریداری خواهید کرد.

نوع نهال ارقام  نهال
نهال سیب نهال سیب رندرز، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی نهال گلابی اسپادانا، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی پرتغالی ناشی، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به آمریکایی، نهال به شاهرودی
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه، نهال آلو میروبالان
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق روند دو پیمون
نهال گیلاس نهال گیلاس سفید، نهال گیلاس ناپلئون، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته خنجری دامغان،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته سفید نوق
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو گوشواره‌ی، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز دبه‌ی ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز برغانی
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور شاهانی ۲، نهال اانگورعسگری، نهال انگور صاحبی
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار بردسکن، نهال انار سفید، نهال انار پوست سیاه
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان کینگ نهال شلیل رفعتی، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون خوراکی
نهال توت نهال توت چتری، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در صومعه‌ سرا

شهر صومعه سرا از سطح دریا کمتر از ۲۰ متر ارتفاع دارد به همین علت توصیه می‌شود که برای کاشت نهال بادام در این منطقه از نهال‌هایی چون مامایی، شاهرودی استفاده کنید تا علاوه بر میزان باردهی بالا از عمر اقتصادی بیش از ۱۰۰ سال درختان بهره‌مند شوید، برای خرید نهال بادام در صومعه سرا کافیست که به لینک زیر مراجعه کنید تا به صفحه خرید بادام نهالستان برتر نهال وارد شوید.

کلام اخر

شهر صومعه ‌سرا از انواع خاک‌های مناسب برای کشاورزی برخوردار است به همین علت کشاورزی و باغداری در جای جای مناطق این شهر مناسب و پرثمر واقع خواهد شد، میزان سودآوری از باغات و مزارع بستگی به نحوه کاشت، فاصله گذاری درختان، هرس، نحوه آبیاری، نحوه کوددهی و مسائل دیگر خواهد داشت اگر که قصد احداث باغ گردو در شهر صومعه‌ سرا را دارید توصیه می‌کنیم به صفحه خرید نهال گردو در صومعه سرا مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر صومعه‌ سرا می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در صومعه‌ سرا مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال