خرید نهال گردو در ماهدشت✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار ماهدشت

ماهدشت یکی از بخش‌های استان البرز است که از لحاظ آب و هوایی بسیار مطبوع و دل انگیز است و باغات سرسبز و دشت‌های حاصلخیز آن در جذب سرمایه‌گذاران و گردشگران بسیار موثر بوده است. در این بخش با معرفی آب و هوای ماهدشت ارقام نهال سازگار در آن را معرفی می‌کنیم تا با باغداران با شناخت بهتری در این زمینه قدم بردارند. در مقاله حاضر نکات مهم در رابطه با خرید نهال گردو در ماهدشت بیان خواهیم کرد، با ما همراه باشید

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی ماهدشت

ماهدشت یکی از قطب‌های اصلی کشاورزی استان البرز و کرج است که با ۲۷ هزار هکتار زمین کشاورزی توانسته تولیدات باغی و زراعی فراوانی را به بازارها عرضه کند. این شهر در ارتفاع۱۱۷۰ متری از نظر موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی به دلیل قرارگیری در مسیر ترانزیت تهران، کرج، اشتهارد واقع شده است که دسترسی آن را به استان‌های همجوار و همسایه بسیار سهل است.

همچنین قرارگیری فرودگاه پیام بر مزیت اقتصادی منطقه افزوده و باعث شده افراد زیادی جهت سرمایه‌گذاری به آن مشتاق باشند. این شهر از شمال با مهرشهر و کیامهر، از غرب با اشتهارد، از شرق با محمدشهر و عباس آباد و از جنوب با صفادشت همسایگی دارد. اقلیم آن تحت تاثیر سیستم‌های توده‌ای حاصل از ارتفاعات البرز جز اقلیم‌های معتدل و نیمه کوهستانی است. اما کمبود بارش‌ها طی چند سال اخیر اقلیم آن را به حوزه معتدل و نیمه خشک مبدل کرده است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در کرج

تاریخچه باغات گردو در ماهدشت

اگر قصد سرمایه‌گذاری در شهر ماهدشت کرج را دارید باید بگوییم که گزینه مطلوبی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اید. زیرا این شهر از نظر موقعیت استراتژیکی و مواصلاتی دارای مسیرهای هموار با پایتخت و استان‌های همجوار است و به راحتی می‌توان تولیدات باغی و محصولات گردو را در بازارهای پررونق و پرمصرف این استان و پایتخت به فروش رساند. کافیست با بررسی تاریخچه باغات گردو از نهال‌های گردوی سازگار و مقاوم و آفات تهاجمی منطقه اطلاعات خوبی به دست آورده و با اطلاعات علمی و جامعی باغداری را آغاز کنید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در ماهدشت

برای احداث باغ گردو در ماهدشت در وهله اول باید در زمینه نکات زیر شناخت دقیقی را جمع آوری کرده باشید و طبق این موارد تصمیم خود را اجرا سازید.

 • شناخت شرایط اقلیمی و آب و هوایی ماهدشت
 • میزان بارش‌ها و ذخایر آبی آن
 • خرید نهال گردوی در ماهدشت سازگار با شرایط اقلیمی این شهر
 • اطلاع از نوع بافت خاک و میزان عناصر غذایی آن
 • انتخاب زمین حاصلخیز
 • توجه به سطح ارتفاع آن از منطقه از دریا
 • آماده سازی زمین، شخم زنی، خاک ورزی، مشخص سازی نقاط کاشت نهال و مسیرهای آبیاری
 • حفر چاله مناسب
 • اطلاع از زمان و نحوه کاشت نهال
 • کوددهی، آبیاری و سمپاشی اصولی دقیق و منظم

آیا کاشت نهال گردو در ماهدشت حالت اقتصادی دارد؟

با توجه به تعدد باغات گردو در ماهدشت و پرثمر بودن آنها می‌توان به این نتیجه رسید که با کاشت ارقام معتدله نهال گردو در این شهر می‌توان سود خوبی را از فروش محصول آن به دست آورد. چون منابع طبیعی آنها حاصلخیز و مطلوب است و هم به دلیل نزدیکی به پایتخت و مسیرهای مواصلاتی سهل الوصول امکان فروش راحت‌تر آن در بازارهای پایتخت و البرز وجود دارد.

خرید نهال گردو در ماهدشت

اگر می‌خواهید خرید نهال گردو در ماهدشت برای شما هم اقتصادی بوده و هم از نظر کیفیت و مرغوبیت سطح بالایی داشته باشد می‌توانید با چند سرچ ساده در اینترنت از نهالستان‌های معتبرب و شعبات آن آگاه شوید و خرید ایمن و تضمین شده را داشته باشید. یکی از این نهالستان‌ها که در سطح کشور و خاورمیانه جز مجهزترین، بزرگترین و معروف‌ترین نهالستان‌ها قرار گرفته است برتر نهال ست که به تمامی نقاط کشور فروش اینترنتی نهال را در دستور کار قرار داده و می‌توانید قبل از خرید مشاوره‌های تخصصی را در خصوص رقم سازگار نهال گردو با ماهدشت دریافت کنید.

فروش نهال گردو در ماهدشت

مراکز زیادی هستند که فعالیت آنها بر تولید و فروش نهال گردو در ماهدشت متمرکز است و تعدد آنها نیز امکان مراجعه حضوری را به سرمایه‌گذاران می‌دهد. اما در این مراجعات حتماً به نزدیکی مرکز اکتفا نکرده و معتبر بودن نهالستان و کیفیت نهال‌ها را در دستور کار قرار دهید و از هر مرجعی نهال گردو را خریداری نکنید.

نهال گردو مناسب ماهدشت

 • نهال گردوی پدرو: نهالی برای ارتفاعات صفر تا ۱۲۰۰ متری، عمر اقتصادی بالا، پوست نیمه کاغذی، پر بازده، تناژ سه تن در هکتار و نهالی دیرگل
 • نهال گردوی پکان آمریکایی: مناسب برای ارتفاعات هزار تا ۲۵۰۰ متری با ۶۰ درصد مغز میوه بیشتر نسبت به دیگر ارقام، پر بازده و پربار
 • نهال گردوی لارا، مناسب برای ارتفاعات صفر تا ۱۲۰۰ متری، دیرگل، زودبازده با باردهی سه تن در هکتار
 • نهال گردوی ژنوتیپ پالیز: نهالی پیوندی با باردهی ۹ تن در هکتار، مقاوم به گرما و سرمای بالا۳۰ درجه، پایه کوتاه دیرگل
 • نهال گردوی چندلر: نهالی با باردهی ۶ تن در هکتار، پر بازده، دیرگل مناسب برای ارتفاعات تا ۱۵۰۰ متری، مقاوم به گرمای ۴۰ درجه و سرمای زیر ۳۰ درجه

انواع نهال گردو در ماهدشت

 • نهال گردوی چندلر
 • نهال گردوی ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردوی لارا
 • نهال گردوی خوشه‌ای
 • نهال گردوی پدرو
 • نهال گردوی پکان آمریکایی
 • نهال گردوی سانلند
 • نهال گردوی تخم مرغی

قیمت نهال گردو در ماهدشت

اینکه نهال گردو را در ماهدشت از مراکز معتبر با قیمتی منصفانه و متعادل خریداری کنید می‌تواند هزینه‌های صرف شده برای احداث باغ را برای شما مطلوب‌تر سازد. برای شناخت و اطلاع از قیمت نهال گردو در ماهدشت اعم از پیوندی، اصلاح شده و تجاری می‌توانید با مراجعه به لینک زیر اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

بهترین نهال گردو در ماهدشت

نیازی به گفتن نیست که بهترین نهال گردو در ماهدشت از نظر کشاورزان و باغداران نهالی است که کمترین چالش‌ها را در مواجهه با کم آبی، تنش‌های محیطی، خاکی و آفات داشته باشد و در نتیجه با رسیدگی‌های اصولی بیشترین محصول را با کیفیت بالا تولید کند.

نهالستان گردو در ماهدشت

برتر نهال مجهزترین و تخصصی‌ترین نهالستان گردو در ماهدشت است که توانسته با فروش اینترنتی نهال گردو خدمت شایان به تمامی باغداران در سرتاسر ایران منجمله شهر ماهدشت داشته باشد. عزیزان می‌توانند با بهره‌گیری از تخصص و تجربه کارشناسان و متخصصین نهالستان انتخاب دقیق و علمی نهال سازگار با شهر خود را انجام دهند. همچنین می‌توانند با مطالعه صفحه خرید نهال در ماهدشت از ارقام متنوع این نهال‌ها نیز مطلع شوند.

کلام آخر

ماهدشت یکی از قطب‌های اصلی تولیدات باغی و کشاورزی در استان البرز است که باغات گردوی آن نیز از رونق بالایی برخوردار است. نزدیکی آن به پایتخت بر جنبه اقتصادی آن نیز افزوده است و کسانی که به دنبال درآمدزایی و سرمایه‌گذاری هستند می‌توانند با کاشت نهال گردوی معتدله در این بخش سودآوری بالایی را برای چندین سال متمادی داشته باشند. برای خرید نهال گردو در ماهدشت می‌توانید به سایت معتبر برتر نهال مراجعه کرده و خرید مطمئن داشته باشید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال