خرید نهال گردو در چهاربرج✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار چهاربرج

چهاربرج یکی از شهرهای توابع میاندوآب در استان آذربایجان غربی که در سال­های اخیر از این شهر جدا شده و خود به عنوان شهرستان دارای فرمانداری است یک شهر در حال توسعه در مرز استان آذربایجان غربی و استان آذربایجان شرقی است و بسیاری از مردم این شهر را به عنوان شهر لوازم خانگی به دلیل وجود فروشگاه­های منعدد لوزم خانگی می­شناسند، در این مقاله طرح جدید احداث باغات وسیع گردو در چهار برج را مورد بررسی قرار می­دهیم، در صورتی که تمایل به احداث باغ گردو در چهار برج دارید مطالعه­ی این مقاله را از دست ندهید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی چهاربرج

شرایط اقلیمی در چهاربرج معتدل و خشک است، به این صورت که ممکن است یخ بندان در زمستان برای برخی از انواع درختان میوه­ی حساس درسر ساز باشد اما خوشبختانه برای کاشت ارقام سردسیری گردو دردسری ایجاد نمی­کند، میانگین دما در سال 24 درجه بوده این نشان دهنده­ی وجود روزهای خنک حتی در اوج تابستان در این شهر است اما میزان بارندگی در این شهر خوشبختانه برای کاشت گردو و یا احداث باغات تجاری و وسیع گردو کفایت خواهد کرد و منابع آبی کافی در دسترس باغداران خواهد بود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در ارومیه

تاریخچه باغات گردو در چهاربرج

در چهاربرج توجه خوبی به باغداری شده است اما متاسفانه باغداری به عنوان یک امر تجاری و پولساز مورد توجه قرار نگرفته و اقداماتی که برای احداث یک باغ سود بخش باید انجام شود در این شهر انجام نشده است، در این شهر امکان دسترسی به نهالستان­های گردو به سادگی وجود دارد و شرایط آب و هوایی نیز برای احداث باغ گردو مساعد است و بنابراین باغداران می­توانند به احداث باغ گردو به عنوان یک سرمایه گذاری پولساز نگاه کنند و رویکرد جدید را در باغ داری گردو برای خود اتخاذ کنند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در چهاربرج

برای احداث باغ گردو در چهاربرج موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • رقم گردویی که انتخاب می­کنید باید با کیفیت و پربار و البته زود بازده باشد.
  • رقمی را که انتخاب می­کنید باید تاب و تحمل سرما و یخ بندان در زمستان را داشته باشد.

برای احداث باغ تجاری گردو باید رویکرد تجاری داشته باشید و باغداری باید به صورت نوین و علمی انجام شود در غیر این صورت شما باغ سنتی با ارقام جدید احداث کرده­اید و نباید انتظار سود دهی بالا داشته باشید.

 

آیا کاشت نهال گردو در چهاربرج حالت اقتصادی دارد؟

کاشت نهال گردو در چهاربرج و یا احداث باغ گردو در این شهر در صورتی که به صورت نوین و کاملا علمی انجام شود با توجه به شرایط اقلیمی این شهر قطعا می­تواند سود بخش و اقتصادی باشد و جای تردید باقی نمی­ماند.

 

خرید نهال گردو در چهاربرج

باغدارن برای خرید نهال گردو محدودیتی ندارند و خوشبختانه همسایگی این شهر با شهر میان­دوآب سبب دسترسی ساده­ی باغداران به نهالستان­های معتبر گرد مانند نهالستان برتر نهال شده است.

فروش نهال گردو در چهاربرج

نهالستان برتر نهال کار فروش نهال گردودر چهاربرج و سایر شهرها و روستاهای کشور را به صورت حضوری و یا غیر حضوری و اینترنتی انجام داده و حتی باغداران چهاربرجی نیز می­توانند بدون نیاز به حضور در محل نهالستان به سادگی نهال مورد نظر خود را خریداری کنند، کارشناسان فروش نهال را در تاریخی که با باغداران از پیش هماهنگ می­شود برای ایشان ارسال خواهند کرد.

نهال گردو مناسب چهاربرج

یکی از موارد بسیار مهمی که باید در زمان خرید نهال گردو در نظر داشته باشید انتخاب نهال گردو مناسب چهار برج است، خوشبختانه دست باغداران در این شهر برای انتخاب نهال گردو تجاری باز است چرا که بسیاری از ارقام تجاری گردو برای کاشت در شرایط اقلیمی چهار برج مناسب هستند.

انواع نهال گردو در چهاربرج

همانطور که پیش­تر نیز به آن اشاره شد دست باغداران در انتخاب رقم گردو برای کاشت در چهار برج باز است، انواع نهال گردو در چهار برج شامل ارقام سردسیری، مقاوم به سرما در زمستان و سرمای بهاره و البته از دسته ارقام پربار و با کیفیت خواهند بود، ارقامی مانند نهال گردو کانادایی، نهال گردو فرنور و نهال گردو چندلر و همچنین ارقام تخصصی و تجاری مانند نهال گردو ژنوتیپ پالیز و یا نها گردو ژنوتیپ برتر از دسته ارقام مناسب برای کاشت در چهار برج هستند.

قیمت نهال گردو در چهاربرج

اگر بخواهید از قیمت نهال گردو در چهاربرج اطلاع پیدا کنید می­توانید به صفحه­ی معرفی ارقام در سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کرده و قیمت روز نهال گردو در ارقاممختلف را استعلام نمایید.

بهترین نهال چهاربرج

در بین ارقام نهال گردو که برای کاشت در چهار برج مناسب هستند بهترین نهال گردو رقمی است که بیشترین مقاومت و بیشترین باردهی را داشته باشد، قطعا ارقام ژنوتیپ پالیز که در تیپ­های مختلف سردسیری تولید شده­اند و یا نهال گردو زنوتیپ برتر می­توانند به عنوان بهترین رقم شناخته شوند.

نهالستان گردو در چهاربرج

نهالستان برتر نهال به عنوان نهالستان گردو در چهاربرج و سایر شهرهای کشور شناخته شده که کار تولید نهال گردو را به صورت تخصصی بیش از 50 سال است که انجام می­دهد، تجربه و تخصص بالای مشاوران این نهالستان می­تواند نکته­ی مثبتی برای سود بخشی باغ گردوی شما در چهاربرج باشد.

کلام آخر

به منظور بهره برداری بهینه از باغ گردو از اهمیت دریافت مشاوره غافل نشوید، احداث باغ گردو باید به صورت نوین و علمی انجام شود در غیر این صورت سود بخشی مورد انتظار شما را نخواهد داشت، از مشاوره و راهنمایی کارشناسان برتر نهال به صورت رایگان برای احداث باغ گروی خود بهره برده و سود بخش باغ گردو را تضمین کنید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب چهاربرج و خرید نهال در چهاربرج اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال