خرید نهال گردو در گرمدره✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار گرمدره

یکی از شهرهای مرزی استان البرز با استان تهران که از محبوبیت بالایی برخوردار است شهر گرمدره است، گرمدره حدود بیست سال است که به سطح شهر ارتقا پیدا کرده و بسیاری از امکانات شهری در این شهر به وجود آمده، شرایط آب و هوایی مطلوب در تابستان و نزدیکی با شهر تهران سبب شده بسیاری آخر هفته خود را در جاذبه­های طبیعی این شهر سپری کرده و از شر هوای گرم و آلوده به این شهر پناه می­آورند، در این مقاله در رابطه با احداث باغات گردو در گرمدره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی گرمدره

گرمدره در ارتفاع 1200 تا 1300 متری از سطح دریا قرار داشته و در این شهر شرایط آب و هوایی در زمستان معتدل سردسیری و در تابستان نسبتا گرم است، شرایط اب و هوایی در این شهر برای کاشت بسیاری از ارقام پربار گردو مناسب است و سرما در این شهر می­تواند نیاز سرمایی اغلب ارقام پربار گردو را رفع کند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در تهران

تاریخچه باغات گردو در گرمدره

در گرمدره درختان میوه معتدله بسیاری کاشته می­شوند و از معروف­ترین و پرطرفدارترین آنها درخت گردو است، در باغات میوه مختلط نیز حتی یک درخت گردو دیده می­شود، گردو میوه­ای است که به دلیل محبوبیت و مصرف بالا در باغات گرمدره کاشته می­شود.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در گرمدره

برای احداث باغ گردو در گرمدره خوشبختانه با چالش بزرگ و مهمی رو به رو نیستید، احتمال سرما زدگی بهاره در این شهر پایین بوده و یخ بندان شدید در زمستان نیز وجود ندارد، بنابراین با توجه به ارتفاع حدود 1200 متر از سطح دریا و شرایط آب و هوایی در این شهر می­توانید ارقام متنوع و پرباری را برای کاشت در این شهر انتخاب کنید.

برای احداث باغ گردو بهتر است پیش از هر کاری از وضعیت خاک در زمین مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید، با انجام آزمایش خاک و پروفیل گیری از خاک اطلاعات مهمی را در این زمینه به دست می­آورید، سپس بر اساس نوع رقمی که انتخاب کرده­اید آماده سازی زمین و چاله زنی را انجام دهید، بهترین نوع سیستم آبیاری برای باغ گردو در گرمدره سیستم آبیاری قطره­ای است که بهتر است در همان زمان احداث باغ گردو پیاده سازی شود.

 

آیا کاشت نهال گردو در گرمدره حالت اقتصادی دارد؟

اگر قصد شما از احداث باغ گردو در گرمدره بهره برداری اقتصادی باشد باید گفت به این هدف خود حتما می­رسید و کاشت نهال گردو در گرمدره با توجه به شرایط اقلیمی خاصی که دارد و به شرط انتخاب ارقام تجاری و با کیفیت حتما اقتصادی و به صرفه است.

 

خرید نهال گردو در گرمدره

قطعا اولین مرحله برای احداث باغ گردو خرید نهال گردو در گرمدره است، ابتدایی­ترین راه حل مراجعه به مراکز فروش نهال و خریداری نهال است اما در صورتی که قصد احداث باغ وسیع و هکتاری دارید به منظور صرفه جویی در منابع مالی و اطمینان از سلامت نهال­ها بهترین راه مراجعه به نهالستان­های معتبر و با تجربه در زمینه تولید ارقام مختلف گردو است.

فروش نهال گردو در گرمدره

نهالستان برتر نهال یکی از نهالستان­های بسیار با تجربه در زمینه تولید ارقام تجاری و پیوندی گردو است که در این زمینه بیش از 50 سال سابقه کاری دارد، این نهالستان در استان آذربایجان غربی است و کار فروش نهال گردو در گرمدره را نیز انجام می­دهد، در حال حاضر سالیانه هزاران اصله نهال گردو در این نهالستان تولید شده و به استان­های و شهرهای مختلف کشور برای احداث باغات تجاری و سود بخش ارسال می­شود.

نهال گردو مناسب گرمدره

با مراجعه به سایت نهالستان برتر نهال و یا نهالستان­های دیگر که در زمینه تولید نهال گردو فعالیت می­کنند متوجه می­شوید که ده­ها رقم گردو در بازار وجود دارد و برای اینکه نهال گردو مناسب گرمدره را بشناسید باید به هم خوانی شرایط اقلیمی گرمدره با شرایط مناسب برای کاشت هر رقم گردو توجه داشته باشید.

انواع نهال گردو در گرمدره

با توجه به اینکه شرایط اقلیمی در گرمدره برای کاشت بسیاری از ارقام نهال گرو مناسب است بنابراین می­توان گفت که شما می­توانید انواع نهال گردو در گرمدره بکارید و نگران سلامت و باردهی نهال نباشید.

قیمت نهال گردو در گرمدره

اگر بخواهید از وضعیت قیمت هال گردو در گرمدره مطلع شوید باید به نهال فروشی­ها و نهالستان­های مختلف در این شهر مراجعه کرده و قیمت چند رقم مختلف را استعلام کنید اما ساده­ترین و مطمئن­ترین راه برای استعلام قیمت نهال گردو مراجعه به سایت نهالستان برتر نهال و مشاهده قیمت هر رقم گردو است.

بهترین نهال گرمدره

قطعا شما نیز به دنبال بهترین نهال گردو برای کاشت در باغ خود هستید و از بین ارقام تجاری و متنوع گردو می­توان ارقامی مانند نهال گردو اسرائیلی، نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ6، 7، 8 و 9 و نهال گردو ژنوتیپ برتر را به عنوا بهترین نهال گردو می­توان به باغداران در گرمدره معرفی کرد.

نهالستان گردو در گرمدره

باغداران همچنین می­توانند برای خرید نهال گردو به نهالستان گردو در گرمدره مراجعه کنند اما در زمان انتخاب نهالستان باید دقت داشته باشید که آن نهالستان حتما زیر نظر جهاد کشاورزی فعالیت کرده و مجوزهای لازم در زمینه تولید نهال گردو را داشته باشد، از طرفی باید ضمانت نامه، شناسنامه نهال و همچنین گواهی سلامت نهال را نیز به مشتریان خود ارائه کند.

کلام آخر

دانستید که احداث باغات وسیع و تجاری گردو در گرمدره امکان پذیر بوده و می­تواند بسیار سود بخش باشد، در نتیجه با دریافت مشاوره از مشاورن راهنما می­توانید یک باغ تجاری گردو در این شهر احداث کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می­توانید با مشاوران ما به صورت رایگان در تماس باشید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب گرمدره و خرید نهال در گرمدره اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال