خرید نهال گردو در گردکشانه✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار گردکشانه

گردکشانه یکی از روستاهای شهرستان پیرانشهر متعلق به استان آذربایجان غربی است، در این روستا بیشتر مردم به کارهای سنتی و قدیمی و از جمله جاجیم بافی و گلیم بافی روی آورده و به دلیل طبیعت سرسبز گله داری به صورت سنتی نیز در این شهر از مشاغل ساکنان این روستا است، این روستا آب و هوای مناسب و همچنین آب کافی برای احداث باغات وسیع و تجاری گردو دارد اما متاسفانه بهره برداری درستی از این منابع نشده است، در ادامه شما را با جزئیات بیشتری در زمینه­ی احداث باغ تجاری گردو در این شهر آشنا می­کنیم.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی گردکشانه

آب و هوا و اقلیم گرد کشانه مانند دیگر روستاها و شهرهای استان آذربایجان غربی سرد و خشک و یا با رطوبت نسبی پایین است، بارندگی در این شهر برای باغداری و زراعت کافی بوده و وجود رود آواجیر توانسته آب کافی برای شرب و کشاورزی اهالی این روستا را تامین کند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در ارومیه

تاریخچه باغات گردو در گردکشانه

متاسفاه بهره برداری کافی از شرایط اقلیمی و آب فراوان و البته خاک حاصلخیز در گرد کشانه صورت نگرفته و اهالی این روستا بیشتر مشغول زراعت و دامداری هستند تا باغداری، اما داشتن رویکرد جدید در عرصه­ی باغداری می­تواند به نفع ساکنین این روستا باشد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در گردکشانه

یکی از رویکردهای جدید بر درآمد اهالی روستای گرد کشانه احداث باغات تجاری و وسیع گردو است، امروزه با وجود ارقام تجاری و پر بارده و توسعه­ی علم کشاورزی و باغداری باغداری کار کم سود و پر زحمتی نیست، کافی است شما اصول باغداری را رعایت کرده و باغ گردو را با استفاده از ارقام تجاری و پر بار احداث کنید، در این راستا بهتر است با مشاوران ماهر در این زمینه در ارتباط باشید و مشورت بگیرید تا کار باغداری را برای شما ساده­تر و کم هزینه­تر کند.

 

آیا کاشت نهال گردو در گردکشانه حالت اقتصادی دارد؟

برای اینکه کاشت گردو در گرد کشانه اقتصادی باشد باید ببینید شرایط اقلیمی گردو پاسخگوی نیاز ارقام تجاری گردو است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال این اطمینان را به شما می­دهیم که گردکشانه یکی از مناسب­ترین مناطق به لحاظ شرایط آب و هوایی و وضعیت خاک برای احداث باغ گردو است.

نکته­ی دیگر برای احداث به صرفه و اقتصادی باغ گردو اهمیت برخورداری از مشاوران ماهر در زمینه­ی باغداری گردو است، در صورتی که تمام کارهای باغداری از زمان آماده سازی زمین برای کاشت و انتخاب تاریخ مناسب برای کاشت تا سال­های پس از کاشت نهال را با دریافت مشاوره از کارشناسان ماهر انجام دهید باغداری گردو در گردکشانه حتما کم هزینه و پر سود خواهد بود.

 

خرید نهال گردو در گردکشانه

خب تا به اینجای کار داستید که به جای زراعت و دامپروری گزینه­ی مناسب و پر سود دیگری که پیش روی شما اهالی گرد کشانه است احداث باغ گردو در سطوح وسیع و تجاری است، اولین گام برای این کار خرید نهال گردو در گرد کشانه است که شما می­توانید با برقراری تماس با کارشناسان ما به راحتی به بهترین و مناسب­ترین ارقام گردو برای روستای خود دسترسی داشته و جای نگرانی از این بابت وجود ندارد.

فروش نهال گردو در گردکشانه

در صورتی که بخواهید باغ گردوی خود را در گردکشانه با خرید از نهال فروشی­های سیار و دوره گرد انجام دهید به شما این اطمینان را می­دهیم که ممکن است حتی در صورت خشک نشدن نهال پس از کاشت به راندمان مورد نظر خود نمی­رسید، بنابراین فروش نهال در گردکشانه به منظور احداث باغ تجاری گردو باید توسط نهالستان­های معتبر انجام شود.

نهال گردو مناسب گردکشانه

مهم­ترین موضوعی که در احداث باغ گردو باید به آن توجه داشته باشید انتخاب نهال گردو مناسب برای گرد کشانه است، در واقع این موضوع به معنای انتخاب نهالی است که با شرایط آب و هوایی و اقلیمی گردکشانه سازگار باشد، بررسی شرایط آب و هوایی و همچنین انتخاب رقم مناسب رای گرد کشانه ممکن است کار کمی دشواری برای شما باشد و در این زمینه نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی دارید.

انواع نهال گردو در گردکشانه

به طور معمول با توجه به شرایط اقلیمی گردکشانه بسیاری از ارقام پربار و تجاری گردو در گردکشانه قابلیت کاشت دارند، به عنوان مثال نهال گردو ژنوتیپ برتر که می­تواند بیش از ده تن گردو در هکتار باردهی داشته باشد یکی از ارقام مناسب برای گرد کشانه است، ارقام دیگری نظیر نهال گردو فرنور و یا نهال گردو چندلر نیز از ارقام تجاری و معروفی هستند که برای کاشت در گردکشانه محدودیتی ندارند.

قیمت نهال گردو در گردکشانه

یکی از فاکتورهایی که بر هزینه­ی احداث باغ گردو تاثیر گذار است قیمت نهال گردو است، قیمت نهال گردو در گردکشانه در صوتی که خرید خود را از نهال فروشی­های دوره گرد انجام دهید متفاوت بوده و قابل اطمینان نیست، اما در صورتی که خرید خود را به صورت مستقیم از نهالستان معتبر انجام دهید قیمت مصوب و تحت نظارت مسئولین بوده و بنابراین هزینه­ی احداث باغ نیز برای شما به صرفه­تر خواهد بود.

بهترین نهال گردکشانه

بهترین نهال گردو برای گرد کشانه نهالی است که بتواند به سرعت باردهی خود را آغاز کرده و به بلوغ باردهی برسد، ارقام تجاری و پربار پیوندی که باردهی خود را درسال اول تا دوم پس از کاشت آغاز کرده و در سال پنجم به بلوغ باردهی می­رسد و باردهی آنها کمتر از 7 تن در هکتار نباشد و از همه مهمتر تحمل سرما و یخ بندان شدید زمستان گرد کشانه را داشته باشد می­تواند بهترین رقم برای گردکشانه باشد، ارقامی مانند نهال گردو زنوتیپ چلیز و یا نهال گردو کانادایی می تواند گزینه­ی مناسبی برای شما باشد.

نهالستان گردو در گردکشانه

گردکشانه روستایی است که در آن باغداری به صورت پیشرفته رواج ندارد و بنابراین نمی­توان انتظار داشت که در این روستا نهالستان پیشرفته­ی گردو وجود داشته باشد از این نهالستان گردو در گردشانه وجود ندارد اما خوشیختانه دسترسی شما به نهالستان برتر نهال بسیار ساده بوده و شما حتی می­توانید خرید خود را به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز انجام دهید.

کلام آخر

توجه داشته باشید که باغداری اصول بسایر مهمی دارد و شما باید تمام جزئیات آن را بدانید و یا اینکه بدون راهنمایی و مشاوره این کار را انجام ندهید، برای کشب اطلاعات بیشتر در زمینه­ی باغداری گردو مانند اصول کاشت نهال، انتخاب تاریخ مناسب کاشت نهال در گرد کشانه، مراقبت نهال پس از کاشت و کنترل آفات و بیماری های گردو در گردکشانه می­توانید مقالات مربوط به این موضوعات را مطالعه کرده و یا با مشاوران ما به صورت رایگان در تماس باشید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب گردکشانه و خرید نهال در گردکشانه اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال