خرید نهال گردو در مرگنلر✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار مرگنلر

یکی از شهرهای بزرگ در شهرستان شوط استان آذربایجان غربی شهر شوط است، این شهر یکی از شهرهای استراتژیک تجاری و اقتصادی در این استان بوده چرا که در دروازه­ی منطقه آزاد تجاری باکو قرار دارد، این فرصت برای باغدراران گردو در این شهر می­تواند فرصت ویژه­ای را ایجاد کند، تنها کافی است از فرصتی که در اختیار دارند برای تولید تجاری گردو استفاده کنند، در این مقاله به شما می­آموزیم که چگونه می­توانید یک باغ تجاری گردو با محصول باکیفیت تولید کنید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی مرگنلر

آب و هوای مساعد در مرگنلر اولین شرط لازم برای احداث باغ گردو در این شهر است، در مرگنلر که حدود 1000 متر از سطح دریا ارتفاع دارد شرایط آب و هوایی برای کاشت گردو بسیار مناسب است، زمستان سرد در این شهر می­تواند نیاز سرمایی را برای باردهی ارقام تجاری گردو تامین کند و میزان بارش در این شهر نیز اب کافی برای رشد درخت گردو را تامین می­کند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در ارومیه

تاریخچه باغات گردو در مرگنلر

خوشبختانه دید باز باغداران مرگنلر به دلیل موقعیت خاص تجاری در این شهر سبب شده که باغداران توجه خاصی به کاشت درخت گردو در باغات خود از گذشته داشته باشند، احداث باغات نوین اما می­تواند برگ تازه­ای در تاریخ کاشت درخت گردو در مرگنلر را ورق بزند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در مرگنلر

برای اینکه بتوانید محصول گردو را به کشورهای دیگر از طریق موقعیت تجاری در این شهر صادر کنید در درجه­ی اول باید محصول گردوی شما کیفیت بالا داشته باشد، در درجه­ی بعدی میزان تولید باید نسبت به سطح بالا باشد تا ارزش صادرات را داشته باشد، بنابراین برای احداث باغ گردو در مرگنلر باید رقم تجاری و با کیفیت که باردهی بالا داشته باشد را انتخاب کنید.

از زمان آماده سازی زمین برای کاشت نهال گردو، انتخاب رقم، تعیین تاریخ مناسب برای کاشت تا زمان مدیریت باغ گردو احداث شده باید از مشاوره­ی افراد کارشناس و ماهر بهره بگیرید تا با کاهش کیفیت میوه مواجه نشوید، اینها اصول بسیار مهم برای احداث باغ گردو در مرگنلر است.

 

آیا کاشت نهال گردو در مرگنلر حالت اقتصادی دارد؟

با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی در مرگنلر برای کاشت نهال گرد بسیار مناسب است وبا توجه به موقعیت تجاری خاص این شهر قطعا کاشت درخت گردو و احداث باغ تجاری گردو می­تواند در مرگنلر اقتصادی و به صرفه باشد.

 

خرید نهال گردو در مرگنلر

در بحث خرید نهال گردو در مرگنلر علاوه بر انتخاب رقم انتخاب نهالستان برای خرید نیز اهمیت بسیار زیادی دارد، زمانی که بحث احداث باغ تجاری و هکتاری در میان باشد شما نیاز به خرید تعداد بالای نهال دارید، آلوده بودن نهال به آفت و یا بیماری در باغات وسیع تازه احداث شده و یا اصیل نبودن نهال می­تواند خسارت­های جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد، بنابراین در درجه­ی اول باید در انتخاب نهالستان برای خرید نهال در مرگنلر دقت داشته باشید.

فروش نهال گردو در مرگنلر

دانستید که انتخاب نهالستان و یا مرکز فروش نهال گردو در مرگنلر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، قطعا خرید مستقیم و بدون واسطه از نهالستان به ویژه برای کسانی که قصد احداث باغات هکتاری و وسیع را دارند به صرفه­تر بوده و صرفه جویی بالایی در هزینه­ها خواهد کرد.

نهال گردو مناسب مرگنلر

بحث بعدی که در احداث باغ گردو در مرگنلر حائز اهمیت است انتخاب نهال گردو مناسب مرگنلر است، در این رابطه شما باید تنها به تناسب شرایط آب و هوایی در مرگنلر با محدودیت­های خاص دمایی در ارقام مختلف توجه داشته باشید، در واقع شما باید رقمی را برای کاشت در باغ خود انتخاب کنید که تحمل شرایط سخت زمستان و سرمای بهاره در مرگنلر را داشته باشد و میزان باردهی به گونه­ای باشد که بتواند سود دهی کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

انواع نهال گردو در مرگنلر

با در نظر گرفتن شرایط خاصی که باید در انتخاب رقم مناسب لحاظ کنید انواع نهال گردو در مرگنلر شامل ارقام سردسیری گردو هستند و البته در انتخاب رقم باید ارتفاع 900 متری از سطح در یا در این شهر نیز لحاظ شود که خوشبختانه بسیاری از ارقام سردسیری و پربار محدودیت کاشت در ارتفاع 900 تری از سطح دریا را ندارند.

قیمت نهال گردو در مرگنلر

به منظور اطلاع از قیمت نهال گردو در مرگنلر می­توانید به صفحه­ی اصلی نهالستان برتر نهال و بخش ارقام مختلف گردو مراجعه کرده و قیمت ارقام مورد نظر خود را به راحتی استعلام کنید.

بهترین نهال مرگنلر

اگر بخواهیم با توجه به تجربه­ی خود و اطلاعاتی که از شرایط اقلیمی در مرگنلر دارین بهترین نهال گردو را به شما معرفی کنیم، در بین ارقام سردسیری گردو می­توانیم ارقامی مانند نهال گردو کانادایی، نهال گردو سردسیری، نهال گردو خوشه­ای فرانسوی و ارقام معروف چندلر، پالیز و برتر را معرفی کنیم.

نهالستان گردو در مرگنلر

نهالستان برتر نهال فروش نهال گردو در مرگنلر را به صورت غیر حضوری انجام می­دهد هر چند باغداران در این شهر در صورت تمایل می­توانند به محل نهالستان در شهر تولید نهال یعنی میاندوآب مراجعه کرده و کار خرید نهال را به صورت حضوری هم می­توانند انجام دهند.

کلام آخر

خوب می­دانید که برای احداث باغ نوین گردو که سود دهی بالا و کیفیت بالای میوه داشته باشد نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی خواهید داشت و هزینه­ی دریافت مشاوره ممکن است برای شما نگران کننده باشد، در نهالستان برتر نهال ارائه­ی خدمات مشاوره به صورت رایگان به باغداران انجام شده و باغداران می­توانند راهنمایی های لازم را به صورت اینترنتی و یا تلفنی و به صورت رایگان دریافت کنند. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب مرگنلر و خرید نهال در مرگنلر اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال