خرید نهال گردو در نالوس✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار نالوس

نالوس به عنوان یک شهر کوچک از توابع شهرستان اشنویه و متعلق به استان آذربایجان غربی شناخته می­شود اما به واسطه­ی شرایط آب و هوایی و منابع آب کافی خود را توانسته به عنوان یکی از قطب­های باغداری در این استان معرفی کند، در این مقاله شما را با مزیت­های احداث باغ گردو در نالوس آشنا کرده و به صورت مختصر به شما می­آموزیم که برای احداث باغ گردو تجاری و اقتصادی باید چه کارهایی را انجام دهید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی نالوس

قطعا اولین و مهم­ترین موردی را که باید برای احداث باغ گردو در یک منطقه در نظر داشت شرایط آب و هوایی آن منطقه خواهد بود، در مورد نالوس باید گفت مانند دیگر شهرهای استان آذربایجان غربی آب و هوای سردسیری، زمستان­های طولانی و خاک حاصلخیز توانسته رواج باغداری و کشاورزی در این شهر را رقم بزند و همین امر احداث باغ تجاری گردو را نیز میسر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در ارومیه

تاریخچه باغات گردو در نالوس

به طور کلی در نالوس کشاورزی و باغداری شغل بسیاری از اهالی این شهر است و این شهر را به واسطه­ی داشتن باغات میوه پربار می­شناسند، اما در مورد باغ گردو باید گفت با وجود دیرینه­ی کاشت بسیار کهن اما جای پیشرفت بسیار بیشتری داشته و باغداران می­توانند به احداث باغات وسیع گردو در این شهر روی بیاورند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در نالوس

برای احداث باغ گردو در نالوس باید شرایط زیر را رعایت کنید:

  • انتخاب زمین مناسب با بافت خاک مناسب و انجام آزمایش خاک برای تایید سلامت و وضعیت مناسب خاک
  • انتخاب نهالستان معتبر و خرید نهال گردو مناسب با شرایط اقلیمی نالوس
  • کاشت اصولی نهال در تاریخ مناسب با توجه به شرایط اقلیمی نالوس
  • برخورداری از مشاوره و راخنمایی کارشناسان متخصص در طول دوره­ی باغداری گردو در نالوس

 

آیا کاشت نهال گردو در نالوس حالت اقتصادی دارد؟

در پاسخ به این سوال که ایا کاشت گردو می­تواند در نالوس اقتصادی و به صرفه باشد یا خیر باید گفت در صورتی که شرایط ذکر شده در قسمت پیشین در رابطه با توضیحات کامل در زمینه­ی احداث باغ گردو را به خوبی رعایت کرده باشید قطعا با توجه به شرایط خاک، اقلیم و منابع آب کافی که در نالوس از آن برخوردار هستید احداث باغ گردو در این شهر حتما و بدون شک می­تواند اقتصادی و به صرفه باشد.

 

خرید نهال گردو در نالوس

همانطور که پیش­تر نیز گفتیم برای خرید نهال گردو در نالوس باید توجه داشته باشید که رقم انتخابی شما بتواند شرایط آب و هوایی در نالوس را تحمل کرده و بیشترین راندمان را در این شهر داشته باشد بنابراین در زمان خرید نهال گردو انتخاب رقم مناسب مهمترین اقدامی است که باید انجام دهید و این کار را می­توانید به مشاوران ما بسپارید.

فروش نهال گردو در نالوس

برای در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و جمع بندی شرایط اقلیمی و جغرافیایی و در نهایت انتخاب رقم ممکن است برخی از باغداران به مشکل بربخورند و نتوانند بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند، مشاوران فروش نهال گردو در نالوس می­توانند ایشان را در این زمینه به خوبی راهنمایی کنند، مشاوران فروش ما نیز این کار را به صورت رایگان و بدون خطا برای شما انجام خواهند داد.

نهال گردو مناسب نالوس

خب همانطور که می­دانید انتخاب نهال گردو مناسب نالوس مهمترین کاری است که شما باید در زمان احداث باغ گردو در این شهر انجام دهید، در این راستا می­توانید از کمک مشاوران بهره بگیرید و یا اینکه با مراجعه به وبسایت و صفحه­ی معرفی ارقام گردو ویژگی­های هر یک را مطالعه کرده و پس از انطباق آنها با شرایط اقلیمی در نالوس مناسب­ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

انواع نهال گردو در نالوس

اگر به صفحه­ ی معرفی ارقام گردو در وبسایت برتر نهال مراجعه کنید با تعداد زیادی از ارقام گردو رو به رو می شوید که شرایط خاص خود را برای کاشت و پرورش می­خواهند، برای انتخاب نهال مناسب شما باید در درجه­ی اول آگاهی کامل نسبت به موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی منطقه ­ی خود داشته باشید که خوشبختانه مشاوران ما هم نسبت به نیاز ارقام مختلف و هم نسبت به شرایط اقلیمی در مناطق و شهرهای مختلف ایران آگاهی کامل دارند، بنابراین می­توانید با تکیه بر راهنمایی­های ایشان ماسب­ترین رقم را برای خود انتخاب نمایید.

قیمت نهال گردو در نالوس

برای اینکه بدانید هزینه­ ی احداث باغ گردو به ازای هر هکتار چقدر می­شود باید بدانید بسته به رقم چه تعداد نهال را می­توانید در هر هکتار بکارید و بعد هم باید بدانید قیمت نهال گردو در نالوس چقدر است؟ قیمت نهال گردو بسته به اینکه چه رقمی را خریداری کنید و آن رقم با چه شیوه­ای تکثیر شده باشد متفاوت است، به عنوان مثال قیمت ارقام پیوندی به دلیل زود بازده بودن و مقاوم بودن بالاتر است.

بهترین نهال نالوس

این طبیعی است که هر باغدار بخواهد به دنبال بهترین نهال گردو برای باغ خود باشد اما شما باید بدانید که بهترین نهال گردو برای شما چه نهالی است؟ انتظارات شما از باغ گردویی که دارید در چه حد است و چه رقمی از گردو می­تواند خواسته و نیاز شما را با توجه به شرایط اقلیمی منطقه­ی شما تامین کند؟ قطعا دیدگاه شما نسبت به بهترین نهال گردو سالم­ترین و پربارترین نهال گردو است اما فاکتورهای دیگری نیز مانند سازگاری شرایط آب و هوایی هستند که می­توانند این موضوع را تحت تاثیر قرار دهند.

نهالستان گردو در نالوس

برای اینکه بتوانید بهترین رقم گردو را برای باغ خود انتخاب کنید باید به نهالستان در نالوس مراجعه کنید که اغلب ارقام پربار گردو را تولید کرده دست شما را در انتخاب بازتر می­کند، چنین نهالستانی ممکن است در نالوس وجود نداشته باشد اما خوشبختانه نهالستان برتر نهال می­تواند خدمات فروش را حتی به صورت غیر حضوری به باغداران نالوسی ارائه کند، در زمینه­ی انتخاب رقم مناسب نیز کارشناسان فروش ما می­توانند به خوبی شما را راهنمایی کنند.

کلام آخر

با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی نالوس ارقامی مانند نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 8 و 9، نهال گردو تخم مرغی ژنوتیپ برتر، نهال گردو هاروارد و نهال گردو کانادایی از دسته ارقامی هستند که می­توانند باردهی خوبی در نالوس داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب نالوس و خرید نهال در نالوس اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال