خرید نهال گردو در قوشچی✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار قوشچی

قوشچی شهر ساحلی دریاچه­ی ارومیه که در سال­های اخیر به شدت تحت تاثیر خشک شدن دریاچه­ی ارومیه قرار گرفته است در گذشته رونق خوبی از نظر کشاورزی و باغداری داشت و امروزه اما باید باغداران با رویکرد بهتری امر باغداری را انجام دهند، در این مقاله به شما می­آموزیم که چگونه می­توانید یک باغ گردوی سود بخش با وجود شرایط کم آبی در قوشچی داشته باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی قوشچی

شرایط اقلیمی قوشچی سرد و خشک بوده اما شرایط اقلیمی در این شهر نیز از آسیب خشک شدن دریاچه­ی ارومیه در امان نبوده است، سرمای هوا زمانی که رطوبت هوا کم باشند خشک و آسیب زننده­تر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در ارومیه

تاریخچه باغات گردو در قوشچی

باغداری و کشاورزی از مشاغل سنتی اهالی شهر قوشچی که اغلب هم مهاجر هستند بوده و درخت گردو یکی از انواع درختان میوه­ای است که اهالی این شهر برای کاشت در باغات خود انتخاب کرده­اند، با توجه به شرایط کم آبی در قوشچی احداث باغات نوین گردو برای ایجاد شغل و کسب درآمد بیشتر از باغداری رویکرد جدیدی است که باید به آن توجه بیشتری شود.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در قوشچی

در مورد احداث باغ گردو در قوشچی باید چند مورد بسیار مهم را در نظر داشته باشید:

  • احداث باغ گردو با کمک سیستم آبیاری تحت فشار برای جلوگیری از آسیب کم آبی و تنش آبی روی درختان گردو
  • انتخاب ارقام دیر گل برای جلوگیری از آسیب سرمازدگی بهاره به دلیل شدت پیدا کردن خسارت سرمازدگی بهاره در این شهر در سال­های اخیر
  • انتخاب ارقام پربار گردو برای حصول سود بیشتر از باغداری

 

آیا کاشت نهال گردو در قوشچی حالت اقتصادی دارد؟

با تغییر شرایطی که در اقلیم و میزان بارش و حتی منابع آبی زیرزمینی رخ داده است احداث باغ گردو به صورت هوشمندانه و با بهره گیری از سیستم­های آبیاری نوین و تحت فشار و البته با استفاده از ارقام تجاری، با کیفیت و پر بار می­تواند سود بخش و اقتصادی باشد.

 

خرید نهال گردو در قوشچی

با توجه به شرایط ایجاد شده هدف شما از خرید نهال گردو در قوشچی باید رسیدن به عملکرد بالا با کیفیت بالا باشد، در این راستا انتخاب نهالستان مناسب می­تواند شما را به این هدف نزدیک کند.

فروش نهال گردو در قوشچی

نهالستان برتر نهال در شهر میاندوآب با داشتن افتخار بیش از نیم قرن خدمت به باغداران کار فروش نهال گردو در قوشچی را نیز انجام داده و علاوه بر فروش نهال به باغداران ارائه­ی خدمات مشاوره رایگان در زمینه­ی احداث باغ و اجرای سیستم آبیاری تحت فشار خواهند داد.

نهال گردو مناسب قوشچی

برای رسیدن به هدف عملکرد و سود بالا از باغ گردو در قوشچی باید به دنبال نها گردو مناسب قوشچی باشید، یعنی نهالی که بتواند شرایط آب و هوایی در این شهر را تحمل کرده و از راندمان و کیفیت باردهی آن کاسته نشود.

انواع نهال گردو در قوشچی

انواع مختلفی از نهال گردو در قوشچی قابلیت کاشت دارند و خوشبختانه تنوع ارقام گردو سردسیری که دیر گل باشند در بین ارقام تولید شده در نهالستان برتر نهال بسیار بالا است، باغداران با هر میزان بودجه­ای می­توانند با در نظر گرفتن سطح زیر کاشت مورد نظر رقمی از گردو را که بتواند به سود دهی بالا برسد انتخاب کنند، ارقامی مانند نهال گردو ژنوتیپ برتر، نهال گردو کانادایی، نهال گردو فرنور و یا نهال گردو چندلر ارقامی از گرو هستند که شما می­توانید آنها را در باغ خود بکارید.

قیمت نهال گردو در قوشچی

چنانچه در رابطه با ارقام مختلف گردو تحقیق کرده باشید می­دانید که ارقام مختلف گردو در ویژگی­های مختلفی با هم تفاوت دارند، زمان شروع باردهی، میزان باردهی و میزان مقاومت به آفات، بیماریها و یا سرما ویژگی­هایی است که ارقام مختلف را متمایز کرده و قیمت نهال گردو در قوشچی نیز تابع نوع رقم خواهد بود.

بهترین نهال قوشچی

با توجه به شرایط خاص باغداران در قوشچی بهترین نهال گردو برای کاشت در این شهر نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 8 و یا تیپ 9 سردسیری است که می­تواند به خوبی با شرایط اقلیمی در این شهر سازگار شده و با باردهی بالا سود دهی بالایی نیز داشته باشد.

نهالستان گردو در قوشچی

خرید نهال از نهالستان گردو در قوشچی برای باغداران قطعا به صرفه­تر است چرا که علاوه بر اطمینان داشتن از اصالت و سلامت نهال باغداران نهال را با قیمت مناسب­تری نیز دریافت می­کنند.

کلام آخر

برای احداث باغ گردو در قوشچی با توجه به شرایط خاصی که در این شهر حکم فرما است لزوم دریافت مشاوره­ی تخصصی بر ما روشن است، در صورتی که باغ خود را با رعایت اصولی که کارشناسان و متخصصان به شما گوشزد می­کنند احداث کنید قطعا می­توانید از احداث باغ گردو در این شهر به سود دهی بالا دست پیدا کنید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب قوشچی و خرید نهال در قوشچی اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال