خرید نهال گردو در نوربهار✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار نوربهار

گردو جزو مغزیجات پر تقاضا است که مصرف آن در کشور ایران رتبه بالایی دارد. باغداری جزو مشاغل کم ریسک است که بسیاری از اشخاص ثروت مند آن را برای سرمایه ‌گذاری ایمن انتخاب می‌کنند.

نهال گردو جزو نهال‌های است که کاشت و نگهداری آن بسیار آسان است، اما از نهال‌های است که نیاز به آب فراوان جهت ادامه رشد و پرورش محصول دارد‌.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی نور بهار

در شهر نور بهار دشت‌های وسیع و سرسبز بسیاری پدید آمده‌اند، بنابراین باغداری در این شهر می‌تواند با سود دهی فراوانی روبرو باشد. این شهر جزو شهرهای سردسیر استان زنجان و دارای منابع آب مناسبی است، دلیل وجود منابع آبی این شهر کوهستان‌های مرتفع واقع در شهر نوربهار است. زمین‌های مسطح و پهناور در شهر نوربهار این امکان را به جوانان و اهالی این شهر داده است تا بتوانند باغات میوه بسیاری احداث کنند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در زنجان

تاریخچه باغات گردو در نور بهار

گردو جزو ارقامی است که دارای قیمت بالا و پرورش کم دردسر است بنابراین یک شغل بدون ریسک و درآمد بالا محسوب می‌شود. درخت گردو جزو درختانی است که برای پرورش و تولید محصول نیاز به یک محیط مسطح و پهناور دارد. بنابراین اگر قصد دارید یک باغ گردوی متوسط و پربار داشته باشید باید حتماً یک زمین به مساحت یک هکتار را در نظر داشته باشید.

 

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در شیراز

نور بهار جزو شهرهایی است که اکثر زمین‌های آن مسطح و سرسبز هستند بنابراین احداث باغ گردو در این مکان به سهولت انجام می‌شود. امروزه گردو در باغداری مدرن بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، به دلیل آن ‌که این محصول گران قیمت و در هر دو شرایط آب و هوای سردسیر و گرمسیر می‌تواند رشد خوبی داشته باشد.

فاصله‌ی که برای درختان گردو در باغ در نظر گرفته می‌شود بسیار اهمیت دارد و به طور کلی در هر ۱ هکتار باغ حدود ۲۸۰ عدد درخت باید جا بگیرد.

 

آیا کاشت نهال گردو در شیراز حالت اقتصادی دارد؟

گردو و بادام جزو نهال‌هایی هستند که کاشت آن می‌تواند با سود فراوانی همراه باشند.  برخی از ارقام نهال گردو نسبت به دیگر ارقام سود دهی بیش‌تری دارد که در این بخش با آن‌ها آشنا می‌شویم.

نهال گردو چندلر جزو محبوب‌ترین و پربارترین نهال‌های گردو است که دیرگل و زود بازده است، بنابراین در فصول سرد چون زمستان مقاوم است و در سرمایه بهاره آسیبی نمی‌بیند این نهال از سال پنجم باردهی خود را آغاز می کند. عواملی چون فاصله مناسب بین درختان، شرایط آب و هوایی مناسب، نوع خاک و آب و سایر باعث افزایش باردهی درختان گردو می‌‌شود و بنابراین سود دهی فراوانی به همراه دارد.

خرید نهال گردو در شیراز

نهال گردو به طور کلی به دو بخش پیوندی و بذری تقسیم می‌شود که نوع پیوندی دارای تنوع بالاتری است و به همین دلیل ارقام آن هم در مناطق سردسیر و هم گرمسیر می‌تواند رشد بسیار خوبی از خود نشان دهد.

نهال گردویی که به صورت پیوندی می‌باشد نسبت به بذر میزان باردهی بالاتری دارد، باردهی نهال پیوندی معمولاً ۲ الی ۳ برابر بیش‌تر از نهال بذر می‌باشد. همچنین در زمان خرید نهال گردو سعی کنید حتماً از نهال‌های پیوندی خریداری کنید زیرا محصولات نهال پیوندی یکنواخت‌تر و درشت‌تر و با کیفیت‌تر از محصولات نهال بذری است.

 

فروش نهال گردو در نور بهار

نهالستان‌ها باید برای فروش نهال گردو و  بیش‌تر خود از نهال‌های استفاده کنند که میزان باردهی بالاتری دارند و همچنین اگر نهالستان در یک منطقه سردسیر است نهال‌های موجود باید با مناطق سردسیر سازگار باشند.

نهالستانی چون برتر نهال جزو مراکز معتبری است که دارای سابقه ۱۰۰ ساله است و تجربه بالایی در حوزه تولید و پرورش نهال دارد و ارقام این نهالستان بسیار سالم و بدون آفت هستند.

داشتن وسایل نقلیه مناسب جهت حمل و نقل نهال‌ها از عوامل مهمی است که باید در نهالستان‌ها رعایت شود. همچنین کم بودن زمان ارسال نهال به مشتری در افزایش و ثابت ماندن مشتری اهمیت بالایی دارد. همچنین برای خرید نهال گردو در شهر اردبیل اینجا کلیک کنید.

 

نهال گردو مناسب نور بهار

نوربهار جوز مناطقی است که کوهستانی و شرایط سردسیری دارد بنابراین نهال‌هایی که باید در این مناطق کاشته شوند با شرایط آب و هوای سردسیر سازگار باشند. اگر باغداری در شهر نور بهار برای کاشت و احداث باغ از نهال‌هایی که با آب و هوای گرمسیر سازگار هستند استفاده کنند هم وقت و هم هزینه خود را از دست داد است‌.

نهال گردو چندلر و نهال گردو فرنور از ارقامی است که در شهر نور بهار جواب‌دهی بهتری دارند برای کاشت نهال گردو از این دو ارقام نهال استفاده کنید.

 

انواع نهال گردو در شیراز

گردو دارای ۳۵ نوع ارقام است که مهم‌ترین آن‌ها گردو ژنوتیپ پالیز است که هم به صورت پیوندی و هم به صورت بذری موجود است و در دو شرایط آب و هوای گرمسیر و سردسیر تحمل دارد. گردو اسرائیلی در مناطقی که هوای معتدل دارند رشد بهتری دارد و به صورت زود گل می‌باشد و در مناطقی که سرمایه بهاره دارد به سرعت خشک می‌شود.

یکی دیگر از ارقام نهالی که در مناطق گرمسیر مورد استفاده قرار می‌گیرد نهال گردو تویسرکان است و همانند گردو اسرائیلی در مناطقی که سرمایه بهاره دارد مناسب نیست.

قیمت نهال گردو در شیراز

قیمت نهال گردو در نوربهار همانند شهرهای دیگر استان زنجان به یک صورت معین و مشخص است برای این منظور می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

نهال گردو پیوندی نسبت به نهال گردو بذری از قیمت بالای برخوردار است و دلیل آن هم پر بازده بودن، کیفیت مناسب و تولید محصولات درشت‌تر نسبت به نهال بذری است. قیمت این محصولات را جهاد کشاورزی قیمت گذاری می‌کند و به یک صورت معین در بازار است.

 

بهترین نهال گردو

نهال گردو چندلر جزو بهترین نهال‌های است که می‌توان در هر منطقه‌ی آن را کاشت و از محصولات درشت و با کیفیت آن بهرمند شد. نهال گردوهایی که به صورت پیوندی به عمل آمده‌اند نسبت به نهال‌هایی که به صورت بذری به دست آمده‌اند کیفیت و پربازده ‌تر هستند و به همین دلیل از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند.

چنانچه در خرید بهترین نوع نهال گردو سردرگم بودید توصیه ما این است که از طریق گفتگو با کارشناسان و افراد حاذق در این زمینه اطلاعات کافی را جمع آوری کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

نهالستان گردو در شیراز

نهالستان‌های متعددی در شهر نور بهار احداث شده‌اند که در زمینه فروش نهال، سمپاشی، فروش کود و غیره فعالیت دارند.

اگر در شهر نور بهار با خرید بهترین نوع نهال و یا ارقام نهال گردوی خاصی به مشکل برخوردید از طریق لینک سایت نهالستان می‌توانید از انواع و ارقام نهال گردو و دیگر نهال میوه اطلاع پیدا کنید و ثبت سفارش نمایید و یک الی دو روزه محصول خود را تحویل بگیرید.

 

کلام آخر

کشاورزی و باغداری جزو مشاغلی است که در ایران طرفداران زیادی دارد و بسیاری از مردم ثروتمند کشور  در این شغل فعالیت می‌کنند.

تمام سعی ما در این مقاله‌ این بود که بتوانیم اطلاعات مفیدی را به مطالعه گنندکان عزیز بیاموزیم تا آن‌‌ها بتوانند یک باغدار با تجربه و پر درآمد شوند.

برای خرید نهال میوه در نور بهار می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج و آدرس سایت به نهالستان نهال برتر وارد شوید و از نهال‌های با کیفیت و دیگر خدمات این نهالستان بهره‌مند شوید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال