خرید نهال در زارچ✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان زارچ

زارچ از جمله شهرهای نزدیک به مرکز استان یعنی یزد است که در فاصله ۱۵ کیلومتری آن قرار گرفته و تا قبل از سال ۱۳۴۲ جزو مناطق روستایی اطراف شهر بوده که با ادغام چندین روستا به شهر ارتقا یافته است. این شهر دارای جمعیت ۱۱۶۹۱ نفره بوده و در ارتفاع ۱۱۸۵ متری از سطح آب‌های آزاد قرار گرفته است. از دیرباز به دلیل کویری بودن منطقه و کمبود بارش‌ها مردم این بخش از ذخایر آب زیرزمینی استفاده می‌کنند و قنات زارچ با ۶۰ کیلومتر طول بزرگترین و قدیمی‌ترین نهال قنات زنده جهان در شرق این شهر قرار است که باعث حفظ رونق طبیعت ذاتی و تولیدات کشاورزی و باغی این منطقه شده است.
ارزشمندترین چیز در مناطق کویری آبی است که از قنات‌ها، کهریز و چاه‌ها تامین می‌شود و این سازه‌ها از جمله دلایل رونق و سرزندگی در این شهر خشتی محسوب می‌شوند.
از جمله محصولات مهم زراعتی و کشاورزی و باغی این بخش محصولاتی مانند گندم، تره بار، غلات، جو، زعفران، سیفیجات، گل محمدی، کلزا و زیره هستند و میوه‌های سردرختی آن شامل بادام، پسته، زردآلو، انگور، گردو، آلو، سیب و توت هستند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در زارچ

 

بیشتر بخوانید: خرید نهال در یزد

نهالستان زارچ

مسلماً افرادی که تمایل به شروع کشاورزی و باغداری در این بخش دارند در مراجعه به نهالستان زارچ با سوالات متداولی در زمینه چگونگی خرید و پرفروش‌ترین و سازگارترین رقم نهال میوه مواجه هستند، که باید افراد فعال در نهالستان به خوبی و با اطلاعات دقیق به این سوالات پاسخ دهند. همچنین اصول بهداشتی و علمی در پرورش نهال‌ها رعایت شده و نهال‌های این مجموعه از کیفیت، سازگاری، سلامت و مقاومت بالایی برخوردار باشد.

باغداری در زارچ

اگرچه در حوزه باغداری در زارچ می‌توان از تمامی نهال‌های میوه برای کشت استفاده کرد اما برای برداشت بالاترین سود باید رقم‌های کم آب طلب با توجه به تغییر الگوی کشت مورد استفاده قرار بگیرد. نهال‌هایی مانند پسته، گردو، زردآلو، توت، آلو، انگور، جزو نهال‌هایی هستند که بیشترین کشت را در این گونه مناطق کویری و کم آب دارند. ارقامی با آبیاری منظم، هرس و کوددهی به موقع می‌توانند به نهالی تنومند تبدیل شده و سود مد نظر باغدار را با میوه‌های پربار و سنگین برآورد سازند.

 

نهال فروشی در زارچ

خرید اینترنتی نهال از مراکز نهال فروشی در زارچ با توجه به کمبود وقت از ارزش و جایگاه بالایی در این روزها برخوردار است که در مقایسه با دیگر خریدهای حضوری و تلفنی می‌تواند دارای مزایای زیر باشد.
 با در دسترس بودن اینترنت با گشت کوتاه می‌توان هم از مجلات منتشر شده در سایت نهالستان برای افزایش اطلاعات باغداری استفاده کرد و هم مجوز نامه‌ها، اعتبارات و سابقه کار نهالستان را بررسی کرد.
 در چنین خریدهای چندین نهالستان و سایت آنها می‌توانند در فرصت کوتاه مورد بررسی قرار گرفته و در نتیجه موفق‌ترین نهالستان با خدمات پس از فروش ایده‌آل انتخاب شود.
 در خرید اینترنتی هیچگونه واسطه یا شخص اضافه‌ای وجود نداشته و می‌توان با قیمتی مناسب و بدون افزایش بی‌منطق قیمت، نهال را خریداری کرد.
 در نهایت می‌توان از خدمات پس از فروش، مشاوره‌های رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین امکان پیش خرید با قیمت پایین‌تر نیز بهره‌مند شد.
 مهمترین مزیت این خرید صرفه‌جویی در وقت و هزینه، امکان خرید از نهالستان‌های دیگر با کنار زدن بعد مسافت است.

فروش نهال در زارچ

گفتیم که فروش نهال در زارچ به سه شیوه تلفنی، اینترنتی و حضوری امکان‌پذیر است و افرادی که به شکل حضوری آن را عرضه می‌کنند هم دارای مرکزی معتبر و مجوزدار بوده و هم به صورت متفرقه و سیار در حال فعالیت هستند. هوشمندی خریدار در خرید از مراکز با هویت و معتبر می‌تواند خرید با کیفیت آن را تضمین کند.

قیمت نهال در زارچ

با توجه به اینکه نهال‌های میوه دارای بیش از ۲۸ نوع بوده و هر نوع نهال دارای چندین رقم متفاوت است لذا با توجه به خصوصیات باردهی، مقاومت و نوع گلدهی نهال‌ها تعیین قیمت نهال در زارچ سطوح مختلفی را تجربه می‌کند و قیمت‌ها نوسان‌دار است. اما برای استعلام راحت‌تر می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

خرید نهال بادام در زارچ

نهال بادام از نظر نوع میوه دارای دو نوع پوست سخت و پوست نازک است که این پوسته تاثیری بسزایی در مقاومت آن در برابر آفات، بادها و گرمای سوزان دارد. برای مناطق کویری انتخاب نهال‌هایی با پوست سنگی و سخت بسیار مناسب است کما اینکه رقم‌هایی مانند آذرخوشه‌ای، شاهرودی، سنگی و تونو می‌تواند در این اقلیم کویری و کم آب بسیار مناسب باشد. با کمک لینک زیر می‌توانید خرید نهال بادام در زارچ را به صورت اینترنتی با اطلاعات تخصصی بهتر انجام دهید.

خرید نهال میوه در زارچ

برای خرید نهال میوه در زارچ جدول ارقام زیر جهت مطالعه پیشنهاد می‌شود همچنین مرکز تخصصی و مجهز برتر نهال به صورت اینترنتی می‌تواند شما را در داشتن نهال‌های پربار، مقاوم و سازگار با این اقلیم همراهی کند، و چگونگی کاشت و نحوه رسیدگی را با آموزه‌های رایگان در اختیار شما قرار دهد.
برای آگاهی از نهال‌های گردوی قابل کاشت در این منطقه می‌توانید به صفحه خرید نهال گردوی زارچ مراجعه کنید.

 

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب دو رنگ فرانسه، سیب عروس،  سیب مراغه، سیب گلدن ورد قرمز
نهال انگور انگور سیاه سردشت، انگور شمشیری، انگور لعل، انگور صاحبی
نهال بادام بادام پالیز، بادام تاجری، بادام پسته‌ای، بادام خوشه‌ای ،
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته خنجری  دامغان، پسته  هیبریدی
نهال آلو آلو مراغه، آلو تخم مرغی ، آلو شابلون زودرس
نهال زردآلو زردآلو انبه ای ، زردآلو پرتقالی، زردآلو تبرزه سلطنتی،
نهال آلبالو آلبالو بوترمو، آلبالو مورلو آلبالو سیکانی
نهال انار انار فردوس، انار بردسکن، انار پایه کوتاه
نهال گیلاس گیلاس بارلت، گیلاس بینگ، گیلاس رژینا
نهال گلابی گلابی دوشیز، گلابی بیروتی، گلابی درگزی
نهال گوجه سبز گوجه سبز سردرودی، گوجه سبز مراغه، گوجه سبز آذرشهر
نهال فندق فندق دو کوتارد، فندق قزوین، فندق دو پیمون
نهال هلو هلو کاردی، هلو سان کرست، هلو مخملی
نهال شلیل شلیل سان گلد، شلیل شبرنگ، شلیل شمس
نهال انجیر انجیر عسلی، انجیر بنفش، انجیر سبز
نهال عناب عناب ارمنی، عناب گلابی، عناب بیرجند
نهال خرمالو خرمالو فویو، خرمالو آرموند، خرمالو موزی
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حسینی
نهال زینتی نهال اقاقیا، نهال صنوبر نیگرا، نهال بید
نهال زیتون زیتون ماری، زیتون پیکودو، زیتون خوراکی
نهال زرشک زرشک بیدانه، زرشک دانه انار شیراز ، زرشک سیاه
نهال به به ایتالیایی، به اصفهان ، به گلابی، به پا کوتاه، به وحشی
نهال توت شاه توت، توت موزی ، توت محلی سفید
نهال بلوبری بلوبری  دوک، بلوبری  چندلر، بلوبری  ایرانی
نهال ازگیل ازگیل وحشی، ازگیل پیوندی، ازگیل ژاپنی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم ، گل‌محمدی خاردار
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، وحشی،  پیوندی، آمریکایی

کلام آخر

بدیهی است که با مشکل کم آبی و کویری بودن منطقه بسیاری از افراد رونق باغداری در این شهر را بسیار کم بدانند. اما با وجود قنات ۶۰ کیلومتری زارع و کاشت نهال‌های مقاوم و سازگار و استفاده از بهترین روش‌های مراقبتی سود قابل توجهی می‌توان کسب کرد.برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر زارچ کاشت به صفحه خرید نهال گردو در زارچ   مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال